Inzerce

rs

Ahoj, už rok mě vyšetřují na RS a zatím vše negativní. Mám ale velké problémy s chůzí, zakopávám, nemůžu běhat a blbě se mi chodí s kopce. Má někdo něco podobného?

Inzerce
Odpovědi
kveta

Prošla jsem tím že jsem zakopávala,padala,nemohla jsem utíkat a z kopce se mi chodilo hůř a hůř.Po x letech mi konečně byla diagnostikována RS.Nález jsem měla jenom v likvoru až po dlouhé době na MR a tím mi diagnostikovali roztroušenou sklerozu.Příznaky jako zakopávání,padání apod. napovídají,že to bude ereska.

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. června 2007, 11:09:17

Majka

Ahoj, ja to mam taky tak , nalez jen v likvoru a MR po 3 letech dobrá.Prosim po kolikati letech ti byla diagnistikována RS.

18. ledna 2008, 22:14:40

April

Mám problémy také takové, z ničeho nic spadnu na stranu, ale motá se mi i hlava a k tomu mi stači se jednou rychleji otočit o 360 stupňů. Může to být aké příznak? Komu svěřit s těmito problémy? Svému obvodnímu lékaři? Děkuji

28. října 2007, 18:56:00

Hanka

Ahoj, doporučuji Vám k nahlédnutí na stránky Sdružení mladých sklerotiků. Tam se hodně informací o RS dozvíte a můžete se i poradit

18. listopadu 2007, 10:18:19

cm

Jedna moje blízká příbuzná už delší dobu trpí příznaky RS, ale již vícekrát prodělala MR, dokonce i lombální punkci, a výsledky na tuto nemoc byly negativní. Myslím, že její psychivký stav se poslední dobou také zhoršuje, protože ona i její rodina jsou až zaměstnaní všedním životem a snaží se nepřipouštět si tento "problém." Co myslíte že by pomohlo udělat? PS:Máte někdo zkušenosti s léčbou konopím?

2. srpna 2008, 20:54:17

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.