Inzerce

křečové žíly a jízda na kole

chci se zeptat na vhodnost jízdy na kole (do 40km),při chronické žilní nedostatečnosti v pokročilejším stavu.Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Pavel1 poděkování

Jizda na kole je u křečových žil doporučována. 40 km v rozumném terénu není zase tak moc. Při bolestech doporučuji použít kompresní punčochy. Ovšem nejlépe je konzultovat s odborným lékařem, který zná podrobně zdravotní stav.

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. června 2007, 20:03:00

Alcha

Dobrý den, stále řeším své dilema. Do práce jezdím denně 15 km tam a 15 km zpět. Žiju v podhůří - tedy kopcovitý terén "nahoru - dolů". Vím, že jízda na kole "křečákům" neuškodí, ale kopce a námaha - to asi není to nejlepší. V posledních dvou letech se mi začaly žíly pěkně rýsovat. Měla by se tedy cyklo doprava stát minulostí? Nebo mohu pokračovat, pokud používám velmi malé převody? Děkuji mnohokrát za odpověď, i když se jí trochu obávám...

30. května 2008, 13:29:10

Markét

Já na kole jezdím často a ráda ikdyž mám taky křečáky doktor říkal, že to nevadí. Já nevím co proti nim děláte vy, já nosím ty kompres punčochy a teď mi dcera donesla senzycol, že je to nová věc na trhu, která pomáhá. Normálně bych tomu nevěřila, ale měla jsem opravdu hodně vystouplé křečáky a už ty žíly nejsou tak vystouplé a to ho beru fakt chvilu.

27. listopadu 2014, 22:16:27

Alžběta

Lidi prosim fakt ten senzycol pomaha? ja o nem ctu vsude na netu, ale nemam zadne zkusenosti. Celta jsem i clanky ruzne o nem jen bych rada vlastni zkusenost nekoho. Za jak dlouho to zacne ucinkovat a jde poznat rozdil? jak?

14. prosince 2014, 14:42:42

Dáša

Já jezdím na kole od malého děcka, v pubertě mě to chytlo a později jsem jezdila i 60-70km denně. Bohužel, jakmile uhodila 30, začaly se mi pomalu, pomalounku objevovat křečáky:(( Děsně mě to teď bolí, opravdu ten Senzycol zabírá, když se kouknete zpětně?

28. ledna 2015, 16:41:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.