Inzerce

je mi 19 a mam stale dost velke akne

Je mi uz 19 let a mam stale porad velmi rozsirene akne na obliceji a trochu i na zadech. Byla jsem s tim u trech dermatologu a ty mi nebyli schopni dat ucinne leky, jen si se mnou hrali a delali ze me pokusnyho kralicka.Davali mi same masticky a vodicky, ktere staly par korun a opravdu mi moc nepomahaly,vzdycky mi ta pokozka jen zarudla a zacala se mi hrozne loupat a nebo to na chvili sice zabralo to ano, ale po par tydnech se mi zase zacaly delat velke pupinky...Uz jsem z toho opravdu zoufala, copak neexistuje rozumnej dermatolog ochotnej pomahat pacientum??! Ja uz nejsem v puberte! Bohuzel jsem nedavno mela trombozu, takze antikoncepci brat nemuzu..Vi nekdo prosim o necem opravdu fakt dobrym co by mi pomohlo? Klidne dam za to vic penez, hlavne aby to bylo ucinny!...Je mi uz dobreku jak vidim ostatny holky jakou maji krasnou cistou plet. Uz me nebavi nosit kazdy den mekaup abych zakryvala jizvy a to strasny akne! Prosim o radu, predem dekuji s pozdravem Helena.

Inzerce
Odpovědi
Honza

Zdravím jmenuji se Honza a znám člověka kterému pomohly výrobky od jedné firmy, kterou znám a můžu o ní říct, že je velice solidní a dobrá. Dělá účinné přírodní látky, které mají velký úspěch proti akné. Jesti se chceš dozvědět víc tak mi písni na mail a domluvili by jsme se spolu. mail je honza.bartozel@seznam.cz zatím se měj

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. února 2008, 21:03:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 23:21:03

Ahoj, zaléčil jsem se sám a vzhedem k věku musím mít nějaké potíže, do emailu Ti… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.