Inzerce

Problém s antikoncepcí Minerva

Dobrý den, zapomněla jsem si vzít prášek (uběhlo zhruba 13 hodin než jsem si ho vzala od standartního termínu) a pokračuji s tím dál. Teď ale nevím jestli po konci plata mám brát stále dál bez pauzy jak je napsáno v návodu a nebo udělat pauzu. A další otázka je jak moc to ovlivnilo antikocepční účinky. Děkuji za brzkou odpověď.

Inzerce
Odpovědi
Lenka8 poděkování

Dobry den,chtela jsem se poradit,mam takovy problem!!Uzivam jiz 2. mesic antikoncepci Minerva a minuly tyden jsem k tomu byla nemocna tak jsem brala 3.denni antibiotika Azithromycin 500mg.!!!Ted co mam mit tydenni pauzu tak se mi jiz nedostavilo menstruacni krvaceni!!!Myslite,ze muzu byt tehotna!!!!Dekuji predem za odpoved!Hezky den a naschledanou!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. září 2007, 11:34:43

Terka4 poděkování

chci se optat, nabrala jste nějaká na hmotnosti či poprsí při brání antikoncepce Minerva? :)

1. října 2013, 13:26:38

Lenka 1510 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli antikoncepce účinkuje i v 7 dnech vysazení!? V letáku jsem to nenašla :-/ Díky moc za odpověď! Lenča

29. září 2007, 18:19:49

Marta3 poděkování

Dobrý den,me by to taky zajimalo jestli je antikoncepční učinek i v 7 dnech vysazení

1. října 2007, 15:20:27

kratolka1 poděkování

ano chrání tě i v sedmidenním cyklu

1. března 2009, 11:12:36

Markét1 poděkování

ano, účinkuje v 7denní pauze, věřte, mám to vyzkoušené

22. dubna 2009, 13:07:01

Gabin :)

Ano, antikoncepce chrání i v sedmidenní pauze stejně jako při jejím normálním braní ...

8. října 2009, 14:24:39

ddd

nevim

9. prosince 2007, 16:43:41

Ivča1 poděkování

Antikoncepce v 7 dnech vysazí dál působí, také jsem měla straych, ale poté jsem se ptala lékařky a ta mi potvrdila, že je ankoncepce účinná i během 7 denního vysazení

28. ledna 2008, 20:16:50

Foky2 poděkování

ano, jsi chráněna i v této pauze. :) nemusíš se bát. užívám minervu již rok a jsem spokojena.´tuto informaci mám ověřenou i od svého gynekologa.

3. února 2008, 10:22:02

Syiranox1 poděkování

Ahoj, ještě malý dotázek k tomto tématu. Minervu beru teprve druhý měsíc a v pauze mezi druhým a třetím měsícem jsem měla nechráněný pohl. styk. Jsem chráněna i po tak krátké době užívání...?

4. března 2009, 07:01:02

Lucinka2 poděkování

Dobrý den, je to možné. Dojděte si na gyndu.

17. července 2008, 10:31:48

Terka

účinek antikoncepce je stále stejný.

19. srpna 2008, 19:35:07

haderka1 poděkování

antikoncepce ucinkuje i v 7 denni pauze, vysvetli vam to blize zajiste rad vas gynekolog

17. prosince 2008, 12:37:52

Gabča

Antikoncepce působí i v 7 denní pauze..

28. dubna 2009, 09:07:43

eliška2 poděkování

ahoj beru antikoncepci poprve dobra jsem prvni platičko a nasazuji ted druhe muzu pri nechranenm sexu otehotnet nebo uz muzu s jistotou jit do toho ? :) dekuji

7. února 2012, 16:19:41

Aenigma

lekar vam rekne, ze jste chranena i v pauze.

12. listopadu 2011, 11:11:59

Iva

To by mě taky zajímalo ... děkuji

23. října 2012, 20:07:24

jaja1 poděkování

DObry vecer, chtela jsem se zeptat, dva roky jsem brala antikoncepci minervu, od zari ji neberu. Ted bych si nutne potrebovala oddalit 7denni pauzu, muzu ji zase zacit brat, i kdyz nemam momentalne 7 denni pausu, v letaku jsem cetla ze se ma zacit uzivat tehdy.Muze mi to nejak uskodit? Dekuji za odpoved.

20. října 2007, 20:37:49

Lucka

Dobrý den,již 2 měsíc užívám antikoncepci MINERVA.Ted již 2 den užívám antibiotika Ospen 500.Chtěla bych se zeptat,zda-li účinek antikoncepce snižuje.Děkuji za odpověd

27. října 2007, 09:11:38

Peťka

Účinnost se snižuje, ale nevím na jak dlouho.

14. srpna 2008, 07:31:03

Karolina

Dobrý den, asi 3 mesice neberu antikoncepci - Minerva, nedavno jsem si chtela oddalit 7 denni pauzu a zacala jsem ji zase na par dni brat, ale mimo tu pauzu, menstruace se prece jen objevila, ale pobrem je, ze uz ji mam skoro 10 dni a nevypadato, ze by mela skoncit. Vim, ze to byla hloupost. Muzete mi prosim porad co s tim. Mockrat dekuji. Karolina

3. listopadu 2007, 16:41:34

Ninka5 poděkování

Dobrý den, chtěla sem se zeptat, zda mohu mít pohlavní styk v den, kdy si vezmu první prášek z nového balení. Minervu používám již několik měsíců..

11. listopadu 2007, 22:02:55

Lucinka3 poděkování

Chtela bych se zeptat pouzivam minervu ale mam mit menstruaci az v nedeli - v platicku mam jeste jeden prasek ale jiz nyni se mi objevila trocha krve na kalhotkach ?? Chtela bych se zeptat co mi muze byt??? dekuji

13. listopadu 2007, 16:36:29

Blemc

MAm ten stejny problem, v platu mam uz jen dva prasky ale uz spinim. Nevm co s tim

21. srpna 2011, 20:53:01

Fejmy

Dobrý den, potřebovala bych rychlo radu, minulý tyden jsme kočila s menstruaci a první prášek z novýho balení jsme si vzala ve čt 15.11. a v pátek odjěla na víkend k příteli a balení zapomněla doma), tak sem prášek v pa již něměla a s přítelem sem se domluvila že tedy tento měsíc vypustím antïkoncepci a vemu si ji až při příští menstruaci. Dnes(pondělí 19.11) jsme dojela domu a mám od rána celkem silné krvácení a nevím co se tedy děje..připadá mi to jakobych znovu dostala menstruaci ( dostávám jí po třech dnech, což po požití prvního prášku 15.11. vychází) prosím poradte co dělat jestli krvácení bude mít délku jak normální menstruaci mám prášek vzít jako po 7 denní pauze - počítám od prvního prášku 15.11.??? prosím poradtě Děkuji!!!!

19. listopadu 2007, 12:57:33

ivana3 poděkování

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je možné otěhotnět při tom když beru pilulky dva měsíce bez pauzy?

19. prosince 2007, 16:28:22

Andrea1 poděkování

Dobrý den,prosím Vás o radu beru minervu již pátý měsíc jsem 13.měsíců od porodu před ním jsem také brala minervu vždy jsem měla menses až 9 dní a prvních pět dní velmi silně.Tento mésíc přišla normálně ,ale velmi slabě a skončila po třech dnech což mě velmi udivuje v minulém měsíci jsem se dvakrát zpozdilaasi 11 hodin s tabletkou chci se zeptat čím to je a zda nemohu být těhotná děkuji předem za odpověd.

24. září 2008, 20:12:01

aaa

neotěhotníš

30. září 2008, 17:46:56

Ájule

ahujte minervu beru už 8 měsíců a nemám po ní ani jeden vedlejší účinek docela mě to mrzí pže sem chtěla přibrat sem hubená po mamce hodně sem četla že po vysazení se dělají problemy tak doufám že až s ní skončím bude to v pořádku :)

2. dubna 2009, 06:41:25

Leia

Beru Minervu skoro pul roku, zadny problem nebyl az ted...vzdycky jsem menstruaci dostala druhy nebo treti den a vse OK. Ted ji dostavam az ctvrty, skoro az paty den a je velmi husta, a podle me nedostatecna.... Nevite jak to napravit a co to zpusobuje???

28. prosince 2007, 21:54:16

ep

nedostatečná menstruave dle mne neexistuje.....rozhodně nemá nějaký očistný vliv a podobné nesmysly,lkteré se občas šíří.....s antikoncepcí se menstruace většinou zkrátí nebo není tak silná (ale mě se to bohužel nestalo)

14. dubna 2008, 16:37:25

anka

dobrý den,mam dotaz brala sem 6 let antikoncepci a ted sem prešla na minervu.nemuzu nikde vyčíst kdy už bubu chraněná

27. ledna 2008, 12:00:55

nad'a1 poděkování

dobrý den,chtěla bych se zeptat.Minervu beru již druhý měsíc platíčko jsem dobrala v pondělí je již sobota ale menstruace se stále nedostavila.Všechny prášky jsem brala ve stejnou dobu.A dlaší si mám vzít již v úterý.Mohu být těhotná?Moc děkuji za odpověd' jsem bezradná:(

9. února 2008, 22:00:05

Hanka3 poděkování

zdravím tak to je nás víc minulou středu sem si vzala poslední prášek a ted už je druhá středa a pořád nic...nevím jestli začít brát normálně další platičko a nebo čekat že by menstruace konečně dorazila...

16. července 2008, 05:06:29

Lenny3 poděkování

Prosím poraďte mi, brala jsem celých 21 dní Minervu,skončila jsem s braním v sobotu a po 7 denní pauze jsem si ji měla vzít v neděli,ale jelikož jsem jela právě pryč, zapoměla jsem si ji vzít, vzpoměla jsem si na to až v pondělí ráno, tak jsem si ji hned vzala, ale vzala jsem si tabletku už za pondělí ne neděli, a od té doby ji beru pravidelně, pak jsem hned v tu sobotu měla pohlavní styk. Týden před 7 denní pauzou jsem taky měla pohlavní styk, ale 7 denní pauze ne. Je riziko, že mohu být těhotná?Prosím poraďte mi. Díky

15. září 2008, 15:10:46

mara3 poděkování

dobrý den ,chtěla bych se zeptat.Dobrala jsem první pláto lunafemu av té 7 denní pauze jsem ještě nedostala menzers.Uděllala jsem si TS a je negativní.Prosím poraďtte mi.

18. února 2008, 17:27:25

radula 101 poděkování

dobry den chtela bych se zeptat když sem si zapomela vzit prašek vic jak 24hodin tak 24hodin tak jestli si mam vzit ten včerejší prašek a nebo ten dnešni a nebo oba zaraz,,,,přece je to jeden den tak jak to ovlivni i jeho učinost..........moc dekuji za odpoved

22. února 2008, 22:07:22

Veronika

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli může antikoncepce Minerba kterou užívám také někdy selhat

1. března 2008, 10:42:50

Markéta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak velký vliv má minerva při depresích. Beru ji již témeř půl roku, a občas mývám depresivní stavy, které propadají až do zoufalství. Došlo mi, že tyto stavy mám zhruba půl roku, takže zhruba v půlce od doby co beru minervu. tyto stavy nejsou porad, jen nekdy, ale v posledni dobe se to vice jako by umocnuje. Vsimla jsem si v pribalovem letaku, ze mohou vyvolat pocity precitlivelosti a depresivni nalady. proto se ptam, jak moc mohou mou naladu a stavy ovlivnit. Predem dekuji za odpoved a radu.

2. března 2008, 21:23:07

Zuzka

Já mám taky problémy s depresí a začalo mi to taky s MINERVOU....lékař mi doporučil vysadit a navrhnul mi antikoncepci s nižší dávkou hormonů...

7. června 2009, 19:36:38

Šárka

Dobrý den, potřebuju poradit. Beru už víc než rok antikoncepci Minerva. Ve 3.týdnu cyklu, 4 dny před tím, než jsem měla na 7 dní vynechat, jsem zjistila, že jsem si zapomněla vzít prášek a bylo to víc jak 12 hodin. V návodu bylo, že mám přeskočit pauzu a rovnou přejít na další platíčko. Zařídila jsem se podle toho, ale mám obavy, protože jsem se ani ne týden předtím milovala se svým přítelem. Mohla jsem nechtěně otěhotnět? Nikdy předtím jsem na pilulky nezapomněla, tak nevím.

5. března 2008, 19:47:06

nikiii2 poděkování

Dobry den,chtěla jsem se zeptat minrvu beru asi rok a poslední 3ři měsíce mi nějak nesedí každý mi řka at to hned změním,ale jak si tady čtu tak minrva není moc dobá je to pravda?děkuji za opoved

10. března 2008, 14:39:58

no_name

Chtěla jsem se zeptat jestli mají antibiotika vliv na antikoncepční účinek?Jestli je možné otěhotnět,pokud užívám antibiotika Biseptol.(antikoncepce Minerva) Děkuji za odpověď

13. března 2008, 18:50:59

Než dostaneš u lékaře nějaké léky, měla by jsi ho informovat, že užíváš antikoncepci. Pak Ti poradí, jestli se léky ovlivňují a měla bys použít navíc nějakou bariérovou metodu. Pokud vím, některé druhy antibiotik účinek HA ovlivňují. Co takhle pročíst si příbalový leták Tvé HA, musí to tam být napsané.

12. dubna 2008, 16:46:36

petulkka

dobry den chtela sem se zeptat,zacala jsem brat antikoncepci minerva az 5 den menstruace,za jak dlouho bude ucinkovat??dekuju za odp,...

24. března 2008, 14:29:26

Klárka2 poděkování

Dobrý den, hledám recenze na Minervu, kvůli mé sestře a narazila jsem na tyto stránky. MInervu beru už několik let. Ale teda musím uznat, že moc zodpovědná nejsem.Občas zapomenu vzít jeden nebo i dva prášky a ještě jsem neotěhotněla :-) Každopádně jsem už hodně slyšela, že při užívání antibiotik se snižuje účinek antikoncepce. A i jsem o tom dost četla. A taky jsem chtěla dodat, že na Minervu si nemohu stěžovat. A má kamarádka vysadila prášky, protože chtěla otěhotnět a po vysazení se teda opravdu snažili, aby to bylo ce nejdřív a stejně se jim to podařilo až za 3 měsíce, takže myslím, vynechání jednoh prášku zas tak hrozná záležitost není. Mějte se krásně. :-)

6. dubna 2008, 10:38:45

jana

beru 2 mesice minervu v prvnim mesici sem nemela pohlavni tyk zadny ale ale ted v tom druhym mesici jsem mela v jeden den dva pohlavni styky a s platicka jsem si vzala sedmou pilulku a chci se zeptat jestli muzu byt tehotna beru prasky pravidelne i na hodinu prosim odepiste

8. dubna 2008, 15:48:40

xy1 poděkování

Proč bys byla těhotná? Když bereš prášky pravidelně, nemělo by se nic stát.

12. dubna 2008, 16:49:57

Klára

Ahoj...prosím o radu... před měsícem jsem začala užívat antokoncepci Minerva druhý den menstruace jsem si ráno vzala 1 tabletu (pátek) další pátek sem měla pohlavní styk. Myslíte že to už působí ...bojím se že ne dnes je 4 den kdy sem vysadila a stále to nemám...A ještě bych se chtěla zeptat jestli antokoncepce působí i v době vysazení ( 1. nebo 2. den o vysazení) Předem děkuji za pomoc

28. dubna 2008, 08:36:52

123
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• olina (frontin) 28. listopadu 2016, 12:56:43

Tady musim uplne souhlasit z pani janou mam neco podobneho Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.