Inzerce

ochrana

ahoj....chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás nemá zkušenosti s vybíráním antikoncepce...mám pětiměsíční dceru přestala sem kojit a šla si pro radu k doktorovi okamžitě mi napsal Mersilon...zaprví nemám vůbec přehled jaký je mezi prášky rozdíl až na to že některé jsou dražší a více hormonové...rádA bych kdyby mi to někdo vysvětlil....mám možnost jako už rodička tělísko ale z toho mám strach....a hlavně nechci zase přibrat před těhotenstvím sem měla Evra náplast a hrozně sem přibrala tak asi chápete proč se tak ptám.....a k Valince jen tak rychle sourozence neplánuji:-))

Inzerce
Odpovědi
Evina

asi tak

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. července 2007, 16:48:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 7 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr 37 (Cirhóza jater) 22. března 2017, 13:22:05

Dobrý den ,mněl jsem před asi 6měsíci pád na Břicho,mám pocit že mám stále nafouklé… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 23. března 2017, 13:09:56

Ahoj, ráda si s Tebou budu psát,ale tady to prostě není možné,tak si přečti,co jsem… Diskutovat

• Olin (Máte problémy s pocením? ) 29. března 2017, 16:11:41

Mě na pocení nepomohly žádné deodoranty ani Driclor. Pocení jsem se zbavil až jsem začal… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.