Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

hubnutí

Ahojky, právě dojídám Nexstrin, jedem z mnoha "pomocníků" při hubnutí. Bez efektu. Je to vše jen otázka, kolik kdo z koho vytáhne zbytečně peněz. Bez podrobné lékařské prohlídky, je vše zbytečné. Absolvovala jsem tímto způsobem - slyš a kup tisíce diet, pomocí Meridii, Adipexu, Nextrinu, a já nevím čeho ještě. Známý jo jo efekt se dostaví okamžitě po najetí na "téměř" zdravý jídelníček. CHce to pohyb - pokud to jde /jsem po 4 operacích páteře/, takže vím, o čem mluvím. Hlavně se nepřežírat/také o tom něco vím/l Nebudu tu za chytrou, je to jen můj názor, prostě mít se rád, hýbat se a nežrat! Ahoj všem, snad dnes začnu s tím stále odkládaným cvičením! Eva

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Sluníčko

Myslím,že každému pomůže něco jiného. Mě například adipex pomohl, ale ještě, než jsem ho začala brát, přestala jsem sladit kafe a jíst zákusky...a proti hladu jsem si trochu pomáhala jablečným octem v tabletkách, což sem také cítila pozitivně. Něco jsem zhubla, pak se to zastavilo. Následoval adipex a stím jsem dala dolů ještě asi pět kilo. Po adipexu jsem si váhu držela několik let. Teď sice stále nesladím a sladké taky moc nemusím, ale začala jsem večer mlsat a je to znát. Takže na jednu stranu s vámi souhlasím, chce to míň jist a víc se hýbat, ale na druhou stranu, oni "pomocníci" nejsou všeléky, ale když se spolu s úpravou jídelníčku přidají do pokusů o hubnutí, mohou pomoci. Právě teď začínám opět hubnout a to v kombinaci Lipoxal - psyllium - trocha pohybu - méně jídla a doufám, že to zase vyjde:)

Andrea

.... respektive, každý organismus je jiný, mně se zhubnout podařilo, jsem po dvou dětech a několik let jsem si pak držela nadváhu - vážila jsem skoro 80 kilo .. před těhotenstvím jsem měla 59 ... až před rokem jsem narazila na český výrobek, který mi dost pomohl a pro mne překvapivým způsobem, který je zcela zdravý a přirozený, dala jsem dolů 17 kilo, nejsem sice na své původní váze .. ale pro moje tělo je to dooost velká úleva, dva měsíce jej už neberu a váhu si držím .. a stravuji se stejně jako před a při něm .. nevím, jak se zde můžou psát stránky, nebo tak, tak písněte, pošlu odkaz na firmu, která tento výrobek přímo vyrábí. ok@greneia.com .. třeba tímto někomu pomůžu :) pa Andrýsek :)

paja

dobry vecer.chtela sem poprosit o radu zdali nekdo nevite jake pecivo ma nejmene tuku. mam pecivo rada ale radeji ho nejim protoze nevim jakou hodnotu urcite pecivo ma.byla bych moc rada za rady a typy.dekuji

Elis

mě se nejvíce osvědčilo žitné pečivo, jednak mi chutnalo a jednak nebylo ani drahé

Renata

Jak.je možne že na mně adipex už vubec nepidobí? Užival jste někdo 2 tobolky deně prosim o radu

Adinka

Ahoj,pri Adipexe v ziadnom pripade 2tobolky!!Pri normalnom davkovani su neziaduce ucinky:zrychleny tep,nespavost, zmena osobnosti,infarkt az az kóma a neviem este co vsetko! To si pamatam! ked som to pred 20timi rokmi brala mala som velmi silne vedlajsie ucinky ale hlad som nepocitovala.musela som sa nutit aspon nieco zjest aby nedoslo k jojo efektu a aby ma neporazilo a bol som ako naspeedovana,lenze cele noci som nemohla zaspat az do placu mi bolo... a v kuse depka...

Petraa

Ahoj, zkoušel jste někdo dietní plán guareta? Váhám jestli do toho jít nebo ne. Děkuju

Lindik

Ahoj, zkoušela jsem ho, když jsem potřebovala rychle zhubnout do šatů. Zhubla jsem 4kg, takže mi to pomohlo. Teď si ke svačině dávám proteinové nápoje a nepozoruju, že bych nějak nabírala zpět. Váhu mám stále stejnou.

Erika

Jaké používáte přípravky na strie? Mám i dost velkou celulitidu(((

Klarina

Je důležité při dietě dodržovat pravidelný pitný režim?

Pavlína

všeobecně pitný režim je nutné dodržovat, já když hubla tak jsem musela téměř co chvíli pít

Lucie S.

pro zhubnutí je základ dodržovat výživový plán a hlavně mít pravidelný pohyb, na tom to vše stojí

Elizabeta

Dobrý den, kde si mám nechat udělat a sepsat jídelníček?

Jaroslava

Dobrý večer, myslíte, že mi pomůže zhubnout a sundat nějaká ta kila navíc a pokusit se o miminko, lékařka to tvrdí, ale mám potíže, přemýšlím nad dárkyněmi vajíček..máte zkušenost?

Jarka

Dobrý večer, chci se zeptat, hodně teď řeším výkyvy váhy, partner už se mnou nechce spát a já se cítím hrozně, poradíte, nějaké zlepšení nebo vychytávky v sexu?

Jaroslava

Dobrý večer, já si myslím, že stačí doma trochu cvičit a taky třeba si pořídit nějaký cvičící stroj.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce