Inzerce

Potřebuju radu.

Dobrej před necelým mesicem jsem prodelal mononukleozu a jelikoš sem sporotvec i profesionalni tag mam povoleno od lekaře zatež za tři měsíce. Je možne abych do te doby kdyz budu bez nejakych jinych nemoci třeba nejak aspon trošku doma posiloval abych se udržel aspon v nejake kondici a nochabl doma jako nejakej povalec? Jestli se to nebude považovat za fyzickou záteš. Jaterní testy mam v pořádku a chtěl bych začit trošku cvičit. Dekuji za rady Naschle.

Inzerce
Odpovědi
Ta neznámá

Ahoj! Jsem obyčejná holka chodím do bezva třídy kde držíme spolu občas sice přejde nějaká ta hadka ale jinak je to tak moc fajn...Bavím se tam v jedné skupince kluci i holky. Ty mám rada jsou to lidi jako já jenže nedávno jednomu klukovi přišli od kamose fotky moji nahý kamosky. A on to poslal dalšímu klukovi a já nevím jestli ji to mám říct nebo držet slib ze to nikomu neřeknu...Co mám dělat?

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. října 2018, 17:11:02

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jozef (Rivotril) 17. listopadu 2018, 08:10:37

NIEČO SOM NAŠIEL NA NETE.!!!!!! Rivotril je plne nahraditeľný v liečbe epilepsie inými,… Diskutovat

• Jozef (Rivotril) 17. listopadu 2018, 08:13:34

Podľa psychiatra Jána Ballxu rivotril patrí medzi najpredpisovanejšie anxiolytiká a… Diskutovat

• Jozef (Rivotril) 17. listopadu 2018, 08:15:05

VEĽMI ZLÉ SPRÁVY UFFF.  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.