Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Stres

V obecném pojetí pojem stres označuje reakci organismu na nadměrnou zátěž. U zvířat se stresová reakce objevuje zejména v situacích, kdy jim jde o holý život. V lidské společnosti se s jejím rozvojem dostala sociální a psychologická rovina na podobné místo jako biologické přežití. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
zdenka
7x

Dobrý den, zajímal by mě psychosomatický syndrom. Jaké jsou příčiny vzniku a jaké jsou souvislosti se zdravím.Můžete prosím napsat článek na toto téma? Moc děkuji.

Alena
2x

První pomoc

Kiki
4x

Dobrý den, už delší dobu se mi poráno stává ( většinou když přijdu do školy), že mě přepadne jakýsi stav, kdy mě stresuje úplně všechno, co vidím ( od chodících lidí až po vítr) a tím se spojuje pocit plynatosti a celková nevolnost.Trvá to max. 45 min a poté to odezní a celý den jsem OK. Občas se mi díky tomu udělá tak zle, že mě naši musí odvézt domů. Nevíte, co to může být a jak se toho mám zbavit? Je mi 14.

Bára

Já stres zvládám díky přípravku Senzycol, můžu si ho fakt pochválit. Necítím už únavu ani bolesti hlavy. Přestala jsem si dokonce kousat nehty, což byl pro mě vždy největší problém.

Lenka
1x

Dobrý den,už asi 10 let se léčím na psychiatrii a teď již delší dobu beru Neurol 1mg 3x denně.Trpím těžkými úzkostmi i obavami, mám děsivé představy,co se může stát.Moje psychiatrička mi doporučila snižovat dávku Neurolu o 1/2 po deseti dnech,Ale vždy,když jsem si myslela,že to bude ok,nastaly znovu tak vážné situace,že jsem si tu polovinu Neurolu zase musela vzít navíc.Jinak bych to vše,co mě potkalo, stoprocentně nezvládla.Už nevím,co mám dělat.Mám panickou poruchu, stresy, deprese, velké obavy ze života - co mě zase potká apod.Poradí mi někdo,kdo prožil to stejné jako já,co můžu udělat,abych mohla začít žít bez užívání Neurolu 1mg?

?

je to špatná léčba, jestli chceš , napiš email, nedá se tu psát

?
1x

Divná odpověď.Beze jména - z nějakého důvodu nechcete své pravé jméno zveřejnit. A mail jen tak nedávám.

?

ano, mám důvod, mail se zakládá nový a potom se ruší

?

co jsi napsala stačí a není to jednoduché, je to na dlouhou dobu

Nevím Jak

Dobrý den :D xD

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce