Inzerce

HA Vreya

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s HA Vreya..zajímalo by mě jestli se po ní přibírá a jestli vám skutečně pomohla na pleť jak se v příbalovém letáku píše..předem díky za odpověď..mějte se

Inzerce
Odpovědi
beruska

ahojky, já vreu používám již asi rok.... Na akné celkem zabrala, ale žádná sláva.... A jestli jsem po ní přibrala? To si netroufnu tvrdit, ale vždycky, když se pokouším hubnout, tak můžu cvičit, nejíst a nezhubnu ani deko... Nejde to...

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. dubna 2008, 23:50:12

Martina

Ahojik. Vreyu beru 2,5 roku a upřímně já po ní zhubla.. Nevím čim to..Ale od té doby co užívám tuto HA, shodila jsem 6 kg...Jinak jsem s ní spokojena, s pletí jsem kdysi také měla problémy, ale nyní je to docela OK.

3. července 2009, 10:35:23

lenka

ahoj mám dotaz když doberu poslední prášek ve 21dnech pak mám po 5 dnech přibližne dostat menstruaci a mohu mít mezi tou pauzou co neberu prášky pohlavní styk aniž bych otěhotněla dekuji

6. července 2009, 23:34:09

Nicki1 poděkování

lenko, v pauze při styku bys otěhotnět neměla, všude se to píše :)

9. srpna 2009, 13:43:56

Jana

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

3. ledna 2010, 17:18:10

paja

Ahoj, sháním antikoncepci Vreya má doktorka je měsíc na dovolené a já nutně potřebuje aspoň jedno platíčko. Prosím pomoc. Pokud by byl někdo ochotný mi ho prodat prosím pište na pavlina.hahn@seznam.cz

28. července 2010, 11:11:46

Nikola Tomkova

Ahoj,vreyu jsem brala 2roky a byla jsem s ní spokojena,pleť super a nepřibrala jsem,ale bohužel ji musim ze zdravotních důvodů vysadit.Zbyly mi 2platíčka pokud máte někdo zájem prodám je,pište na: nikol.tomkova@seznam.cz

14. září 2010, 09:30:59

Petra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

20. ledna 2012, 15:50:31

Jana

Zdravím dámy, chci se zeptat, jestli má Vreya vliv na hubnutí. Zdá se mi, že poslední dobou hubnu a hubnu.

29. dubna 2012, 15:46:42

michaela

Dobry den, ja by som mala zaujem o kupu vreyi, prosim vas piste mi na adresu : oxanicka16@azet.sk, dakujem pekne

16. května 2012, 20:07:31

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.