Inzerce

hepatitida b

Dobrý den,prosim vas dnes jsem zjistila z tehotenskeho testu,že jsem tehotna.Pred týdnem jsem byla na prvni davce ockovaci vakciny proti hepatitide B.Bojim se,že to negativne ovlivní plod.Jsem z toho zoufala a moc se bojim o miminko.Dekuju za odpoved.

Inzerce
Odpovědi
Lucka

Ahoj, kdo přemýšlí o očkování proti hepatitidě A + B, můžete nyní využít akci od VZP. Do konce roku přispívají 1300,- na toto očkování. Musí se dopředu vyzvednout voucher a zakoupit 3 očkovací dávky a 2 nechat aplikovat do konce roku. Já se to dověděla od kamarádky, tak tuto informaci pouštím dál :o). Více info je na stránkách VZP.

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. srpna 2013, 20:14:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 43 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jirka (Odstranění krčních mandlí??) 22. června 2017, 19:06:16

A citis se vitalne nebo spis pořád unavená a slabší než ostatní? U mně je to teda spíš… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 23. června 2017, 10:21:39

Užívám si s rivotrilem blbé časy, mám trochu nastudovanou tu Dr. Heather Ashton, ale přejít… Diskutovat

• Dagmara (Prsa) 22. června 2017, 11:06:58

Pěkný den! Prosím o vaše názory na lipotransfer. Děkuji Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.