Inzerce

žlutý jazyk

Nazdárek mám přešně to co ty a taky nevim co stím snad někdo poradí mám to tak půl napůl.

Inzerce
Odpovědi
Adam50 poděkování

Dobrý den mám asi tři dny žlutý jazyk.V krku mě přitom neškrábe ani nebolí, ale před 4mi dny mě ještě škrábalo v krku a používal jsem na to Septolete.Mohli by jste mi prosím odpovědět co to může být? Děkuji za odpověď.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. prosince 2007, 12:17:57

Pajda23 poděkování

Čau...já mám žlutý povlak na jazyku už rok...když přestanu kouřit,tak zmizne....skoro....ale jak začnu,tak se to obnoví...ještě mi do toho praská...nevím co s tím dělat....

7. března 2008, 19:03:00

bojar12 poděkování

To měl strejda a minulý týden umřel :-/

13. dubna 2008, 11:37:46

sdr10 poděkování

vcera me kamaradka rekla ze mam zluty jazyk...vubec nevim od ceho... vim ze me jaksi jako by brni nebo tak neco ale vubec nevim proc :(

20. září 2008, 10:21:09

Mates3 poděkování

a po jaký době to zmizne?

16. ledna 2012, 17:35:17

Zdenka34 poděkování

Ahoj, mě se taky objevil žlutý jazyk. Mám to už 14dní a vypadá to fakt divně. Nevím jestli mi třeba odmítají pracovat játra nebo tak něco,ale alkoholička nejsem a kuřačka tak akorát......kouřím už 10 let,a míň než kdysi dávno,když byl ještě krásně růžovej......Co by to tak mohlo být,ví někdo? k doktoru se mi s tím nechce...ještě by se mi mohla Dr.vysmát....a nebo mě taky rovnou šoupnout do nemocnice a o to zájem nemám. . . Díky za radu

7. dubna 2008, 19:43:30

Marek1 poděkování

Nezměnila jsi značku cigaret? Mě to dělá po žlutých camelkách..

4. listopadu 2015, 21:58:29

jirka17 poděkování

ahoj, mám asi 4 dny žlutý jazyk a vůbec nevím od čeho to je. Kuřím minimálně a piju příležitostně z čeho to může být????děkuji za odpověď

21. dubna 2008, 19:35:24

Janka15 poděkování

Můj čtyřletý syn má týden žlutý jazyk. Dnes ráno to částečně zmizelo, ale odpoledne byl jazyk o to horší, žlutý až do oranžova. Má trochu řidšíí stolici, ale jinak je v pohodě. Zítra jdeme k lékaři, tak uvidíme, co to bude.

21. dubna 2008, 21:49:43

jarka17 poděkování

moje dvouletá dcera ho má taky žlutý a už pěkně dlouho. Nejdříve jsem si myslela že to je po nějakém pití nabo jídle. Ale ne. dneska jsem objednaní tak uvidíme co nám řeknou.

28. dubna 2008, 08:42:09

marcelaB8 poděkování

moje tříletá dcera má už měsíc žlutý jazyk a po krevních zkouškách bylo zjištěno, že játra má v pořádku, ale mám starost aby se něco nezanedbalo. Nebyli jste někdo ještě na nějakém jiném vyšetření? díky

27. května 2009, 14:16:41

dominik2 poděkování

Mne v štvrtok povedala kamoška že mam žlty jazyk. Zlakol som sa a myslel som si že je to rakovina, ale ako vidim ma to viacej ľudi bojim sa stim ist ku doktorke lebo fajcim a bojim sa ze mi povie ze tomam z toho. Viete mi poradiť????

20. června 2014, 22:30:46

jarka2 poděkování

tak my to máme z alergie. ráno k tomu měla oteklé oči a pořád má rýmu.

30. dubna 2008, 09:46:19

Mandzoš1 poděkování

Tak přátelé ... dávejte bacha na to, co komu lížete!!! Kdyžtak si pak vemte škrabku na nohy a vohoblujte to ...!!!

30. května 2008, 23:45:37

Lucie2 poděkování

Milý Mandzoši, zkoušela jsem tu škrabku a jazyk mi pak hodně zrudnul. Jak to řešíš?

30. května 2008, 23:50:21

Janka4 poděkování

pro Jarku s dvouletou dcerou: Tak to máte vyřešeno, žlutý jazyk má vaše dcera jako alergickou reakci. Můj syn má žluto-oranžový jazyk už od jara až dosud. Lékařka říkala, že je to alergie na vitaminy,které bral celou zimu na posílení imunity. Ale nějak se mi to nezdá, už je to půl roku a jazyk má stále spíš oranžový.Prosím napište, jak a čím se toho dcera zbavila.

16. července 2008, 13:43:04

Jana3 poděkování

Taky mě trápí žlutý jazyk. Byla jsem na vyšetření na ORL, udělali mi výtěr ústní dutiny, krku ale nic mi nezjistili a doktorka neví od čeho by to mohlo být, přitom nekouřím, nic mě nebolí

22. července 2008, 15:55:03

Sybilla6 poděkování

Ak je váš jazyk červený, žltý či zelený, značí to poruchy v metabolizme. Ak máte žltý jazyk, môžete mať napríklad zvýšenú hladinu žlče v žlčníku alebo je chorá pečeň. Ochorenie žlčníka sa môže prejaviť aj vyrážkami a začervenaním na spánkoch, ktoré je sprevádzané bolesťami hlavy, žltnutím pleti, očného bielka a žltým povlakom na jazyku. Obmedziť živočíšny tuk, mlieko a mliečne výrobky, vyprážané jedlá, fajčenie, alkohol, kávu, užívať ľanové semienká. Na jazyku pacienta sa nachádza biely alebo žltý povlak, aj keď ide o artritis a popolárnu dnu.

8. května 2009, 10:33:41

Olga6 poděkování

Mam žlutý nebo bílý jazyk už 20 let, u mně to souvisí se sníženou imunitu a je to projev chronických infekcí jak bakteriálních tak virových, ke kterým se přidávají plísně. Pomáhá užívání bylin na zvýšení imunity, ale hlavně nejvíc vyčistí jazyk laktobacily, např. Biopron 9, Hylak forte, Mutaflor.

27. května 2009, 18:23:12

Olga5 poděkování

Prosím o informaci, z jakého důvodu byl můj příspěvek moderován?

28. května 2009, 12:36:13

Květa5 poděkování

Ahoj žluťásci,já mám jiný problém já mám jazyk modrý.Nevíte nahodou co s tím?Obávám se jít k lékaři,že mě odkážou na psychiatrii.

6. července 2009, 16:42:09

Lála2 poděkování

Četla sem že modrý jazyk je předzvěst blízké smrti, ale nevim zda je to pravda.....http://zdravi.doktorka.cz/diagnostika-podle-jazyka/ se koukněte

17. června 2010, 22:06:51

tonyk1 poděkování

tak to seš asi šmoula:-D

19. června 2010, 23:38:43

Jessiem6 poděkování

Ahojky, já mám žlutý jazyk už asi měsíc, a paní doktorka mi řekla že to je vetšinou známka špatného zažívání, takže jíst hodně jogurty, tvarohy, zakysaná mléka aby se vám srovnala mikroflora...

6. října 2009, 13:01:10

jméno a příjmení6 poděkování

zpráva

4. ledna 2010, 11:29:18

Šárka3 poděkování

Žlutý jazyk = oslabené ledviny (dna) či žlučník.

9. prosince 2011, 09:10:20

Šárka2 poděkování

ještě k příspěvku nade mnou.budete-li jíst hodně mléčných výrobků, jak vám poradila lékařka, stav se vám ještě zhorší, protože dnešní mléčné výrobky a to všechny,snad mimo nízkotučných zakysaných, jsou jedem pro organismus a tudíž zatěžují zažívání, játra, žlučník a ledviny.

9. prosince 2011, 09:15:10

Linda3 poděkování

zdravím všechny, mám taky žlutý jazyk,a to protože mě napadli borelie a beru antibiotika. můj čínský diagnostik říkal, že je to oslabení sleziny, jater, žlučníku, žaludku no prostě infekce v organismu. takže nic normálního...

26. července 2012, 11:50:00

Kačka4 poděkování

Ahoj mám na jazyku žlutý povlak ráno když jsem si vyčistila zuby a použila jsem ústní vodu tak mě to i přesto nezmizelo měla jsem to celý den a teď večer jsem to zopakovala vyčistila si zuby použila ústní vodu ale stále nic mám trochu rýmu a hleny v krku nevíte čím by to mohlo být ??

14. srpna 2012, 21:07:45

Dam Hrádek1 poděkování

Dobrý den chtěl bych se zeptat čím to bylo, předpokládám že už vás problém netrápí. Prosím odepište na peta.dam@seznam.cz . Předem děkuji za odpověď.

26. června 2013, 04:47:56

Martina2 poděkování

Dobrý den,manžel má žlutý uprostřed praskl jazyk ... vypadý to divně nvíte čím by to mohlo být? děkuji za odpověď.

27. července 2013, 12:43:45

Radim3 poděkování

Dnes nám volala dcera, která je u babičky, že má 3 dny žlutý neodstranitelný jazyk. Okamžitě jsem se podíval na internet, kde píší odborníci....Žlutá jazyk může způsobovat infekce nebo začínající leukoplakie, která může vést až k rakovině. Známí bydlící v blízkosti babičky(zdravotní sestra) tvrdí, že je to po pití Fanty, takže s ní na pohotovost nepojedou. Já tedy s manželkou počkám 3 dny a poté půjdeme s dcerou(13 let) k lékaři. Nebudeme to podceňovat....A to také radí odborníci. Takže všichni by měli podle mě jít k lékaři a ujistit se...Držme si tedy všichni se žlutým jazykem palečky, ať nám to vyjde co nejlépe!

10. srpna 2013, 15:48:24

majka

Váš komentář...zdravim, ja mam uz asi tyzden oranzovy povlak v strede jazyka a nech zjem cokolvek mam kyslo v ustach... ? :-/

27. července 2013, 21:45:31

Radim

Choďte čo možno najrychleji k odborníkovi, Držím palečky...

10. srpna 2013, 15:56:52

Markéta1 poděkování

Lidi jsou to bakterie, kvůli nim nám i smrdí z pusy :)

5. prosince 2013, 22:32:36

Jarka

No ja mam takovy bilozluty povlak na jazyku a myslim, ze to mam i nize v krku, alespon to tak citim. Delsi dobu i zazivaci problemy. K doktorovi se nedostanu, Sem nyni v zahranici, ale dost to trapi! Nezna nekdo alespon nejake bylinky?

28. dubna 2016, 21:12:09

Veronika

Dobrý den,měla jsem také žlutý jazyk ,už delší dobu.Nevěděla jsem jak se toho zbavit,a pak jsem onemocněla,moje mamka mi uvařila česnekovou polívku,dala jsem si do ní trochu víc česneku jelikož to tak mám ráda.Chvilku potom jsem si v koupelně všimla že mi to pomalu mizí a nakonec to zmizelo úplně :) :) Doufám že vám moje rada nějak pomůže,snad to nefunguje jenom na mě :)

3. října 2016, 21:26:16

Petra

já vyměnila značku pasty a bylo to pryč

8. října 2016, 21:13:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.