Inzerce

Zácpa na dovolené

Dbám na správnou výživu a snažím se dodržovat pitný režim, takže zácpou moc netrpím. Ale musím být v domácím prostředí. Jakmile odjedeme někam na dovolenou, tak s ní mám problémy. Asi to souvisí s hygienou toalet a s mírou soukromí, kterou tam mám. čím jsou záchody špinavější, čím víc lidí žen tam můžu potkat, tím déle trvá moje zácpa.

Inzerce
Odpovědi
Honza

Tak to jsme na tom stejně. Hlava prostě velí ať raději prasknu. Jenže po příjezdu se to někdy nechce srovnat.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. listopadu 2007, 21:46:44

Katy

Na zácpu mi pomohl Emulips okg-fit.cz/imchlo/ostatni.htm Mohu doporučit nejen na zácpu.

11. září 2008, 02:32:50

RomaZa

Trpím stejnými problémy pokud jsem delší dobu mimo domov. Každý rok jsem s hrůzou očekávala až dorazí manžel s výběrem dovolené. Ta představa, že strávím týden v cizím prostředí, asi automaticky zabetonuje moje střeva .... Dostala jsem tip na probiotikum, ktere se jmenuje Lactocare. V lete jsem byla s detmi na horach a tyden pred odjezdem jsem zacala tablety uzivat. Pro jistotu jsem si vzala i jedno baleni s sebou. Byla jsem celou dobu v pohodě a žádnými problémy se zažíváním jsem netrpěla. Dokonce jsem chodila pravidelně (na rozdíl od dříve používaných projímadel ...) na záchod Každý organismus je asi jiný, ale můžete vyzkoušet. Krabička stála necelých 200Kč.

23. října 2008, 15:22:12

Eva

Ahojte, o tom Lactocaru jsem už taky slyšela. Kamarádce o tom říkala těhotná známá, které to doporučila na zácpu gynekoložka. Moc si to prý chválila, ale když jsem se ptala v lékárně, neznali to. Nevíte někdo, kde to sehnat?

6. listopadu 2008, 15:16:02

Klára

Mohu potvrdit že funguje. Lactocare s přestávkami používám už několik let. Žila jse v Italii a tam ho prodavaji běžně v lékarně. V Čechách ho kupuji na internetu, www.lekarna .cz .

10. listopadu 2008, 20:57:10

marcela

Prosím, mohli byste mi sdělit,kdy brát lactocare? Ráno nalačno, nebo i během dne? Děkuji .

22. prosince 2008, 19:28:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • anonym (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 14:40:16

kdo myslíš, že Ti poradí, je to málo inf. email :-) Diskutovat

• Paja (DEPRESE,ÚZKOST) 7. prosince 2016, 13:41:08

Ahoj já jsem už od puberty měla představu že někomu chytnu hlavu a bouchnu jim… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 7. prosince 2016, 08:40:11

AD je návykové a neléčí toxiny a bakterie které poškozují CNS Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.