Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

krční páteř - bolesti

Dobrý den, už rok a tři čtvrtě trpím bolestmi krční páteře a ztuhnutím svalů v horní části krku (AO?) a pískáním v pravém uchu. Po různých vyšetřeních (rentgen, CT, neurologie) mě poslali na rehabilitaci (parafín, elektroléčba a naučili mě některé cviky - které poctivě cvičím každý den! už víc než rok a půl). Rehabilitace mi na chvíli trochu pomohla, ale po půl roce jsem šel znovu (přibylo pár cviků :) ). Zlešil jsem životní styl, cvičím každý den (doporučené cviky na páteř), chodím plavat, práci u PC jsem omezil na minimum a poslední dva měsíce v podstatě úplně bez počítače (jako student mám prázdniny). Problémy s krkem se ale nezlepšují, nedávno se dokonce prudce zhoršily - svaly úplně ztuhly, bolest je taková, že se nedá vydržet, po roce a půl se vrátily závratě a teď přibyly i problémy s viděním. Nevím co mám dělat. Když jsem byl naposled (před rokem) na rehabilitaci tak mi řekli že pro mě už víc udělat nemůžou - na chvíli nastane zlepšení, ale problém se nevyřeší. Nevím ani jak problém udržet alespoň pod kontrolou. Nemáte někdo dlouhodoubou zkušenost s bolestmi krční páteře - jak se vyvíjí atd.?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
dasa
11x

mam take problemi s krcni pateri us nekolik let chodila na rehabilitace i cviceni a nic nepomohlo mam dve deti a pomali nezvladam svoje povinnosti nevim na koho nebo kam se mam obratit

Markéta
1x

Problémy s krční páteří. Mohu poprosit o radu dědka? [email protected]

Peta

Mám to taky, už nezvládám nic

Kuba

Nejlepší je na krční páteř akupunktura +kolagen injekce.Taky jsem měl bolesti hlavy, rozmazané vidění,kolapsy, motání hlavy atd.

Marcela
61x

Dobry večer přeji,měla jsem 2roky problémy s krční páteří ,ted mam klid.Nikdy bych nevěřila ,co všechno krční pateř,jeji svalstvo zpusobuje.Začalo to prudkymi bolestmi hlavy a obličejové časti až k uchu,veškerá vyšetření od ORL,neurologie,rehabilitace,by li na nic,dokonce masáž na rehabilitaci mě malem odrovnala,naučila jsem se s tim žit,šilené bolesti hlavy, k nim se přidaly bolesti čelistí brnění zubu, bolesti levé ruky,lopatky, a pozor přibyly zavratě,pocit na zvracení !tak jsem si řekla a dost,není možné aby se to nezlepšilo,dr.si vás jen přehazují a vlastně jste nezajímaví a neví jak Vam pomoci!Takže přatelé,mně pomohla strašně Joga!!!!Svaly se musí posílit aby fungovaly jak mají,samozřejmě ze začatku to byla hruza,zavratě nevolno,cvičitelka mi řekla vydržte ,to přestane.Dále nedělat namáhavé věci co vam dělají zle,jízda na kole,volejbal,nošení těžkych věcí.Musí sam člověk cítit,u čeho to začne bolet,pálet.Takže Vam přeji at bolest ustoupí,je to hrozné znám to,mám 2děti a člověk musí fungovat a normalně žit.Přejde to nebojte se,ale musite se hlídat a hlavně cvičit!joga je na tento problém opravdu super.

janap
10x

prosím o kontakt na někoho,kdo mě s jogou pomůže.mam hrozné bolesti krční p. a také 2 děti a jsem opravdu už zoufalá,krmím se Ibalginem a na rehabilitaci mě to jenom zhoršilo.opravdu už nejsem schopná dělat spoustu běžných věcí. jak dlouho trvalo,než jste se dala do kupy?

Jarda TU masaze-slunce
12x

Ibalgin je nanic. Je potřeba svalstvo rozvolnit, srovnat ploténky a posílit. Aniž by jsme si uvědomovali, pořád přetěžujeme jedny a ty samé svaly. Nedivme se, že se nám takto odvděčí. Učili jsme se špatné návyky léta. Ve většině případů jsou meziobratlové ploténky vymačkané a my po nich chceme, aby nejlíp lusknutím prstů byly zpátky. Co znám ze své praxe, opravdu nejrychlejší úleva je během 14ti dnů a pak dlouhodobým přímým cvičením ať již z Dornovy metody, nebo jógy, případně tai-ji (nebojové ale zdravotní části). Celková oprava a úprava je otázkou rozhodnutí. První stabilnější úleva nastupuje po 14ti dnech.

Eva Šípova
1x

Dnes rano tlak 196/103,bolest spanku a krcni patere.Zavolalajsem si na stredisko,ale pan dr.mi rekl na muj dotaz ze si tedy muzu zkusit vzit jeste jeden prasek Tezeo ktery beru pravidelne.

Míša
5x

Dobrý den, chci zkusit jógu, ale je spoustu variant a druhů.. Mohla byste mi napsat, jaký druh jógy pomohl Vám na ty potíže s páteří a hlavou? Mockrát děkuji, piště na e-mail: [email protected]

Lucie

Dobrý den Marcelko, prosím je možné se s Vami nějak spojit? Mam asi stejny problem, moc by mi pomohlo se vas na par veci vyptat. Moc děkuji Lucie

jitka
13x

dobry den ja mam taky dotaz jestli mate taky nekdo tyto problemy jako ja skoro kazdodenni bolest hlavy migrena to neni podotykam bojim se ze tam neco mam nejakej nador nebo co ja vim jsou to takove divne bolesti zacne to jakoby sevrenim krcni patere postupne se to rozleje do cele hlavy spanky des pravou stranu mam jako by v obliceji stazenou des motam se bojim se chodi ze to semnou nekde sekne takove divne pocity v ty hlave mam tlak preskakovani paleni je mi36 jsem zoufala

veru
28x

Ahoj ,to znám ,mám to přesně tak..asi půl roku mě každý!! den bolí hlava ,vzadu ,krk mi někdy úplně ztuhne...ucho mám divně zalehlý ,slyším pískání ,tlak..to se nedá popsat..závratě ,mám jakoby těžkou hlavu ,nemůžu ji pořádně zaklonit ,hned se mi udělá špatně..takže jsem skončila na neurologii ,kde mi udělali veškerý rtg..obou uší ,krku ..magnetická rezonance,EEG...a výsledek ? Přimář se mě zeptal ,zda souhlasím s dlouhodobou léčbou ,třeba rok ,či dva...vůbec jsem nevěděla ,o co jde..souhlasila jsem .když mi bylo řečeno ,že na tenhle typ bolesti hlavy už nezabírají běžná analgetika-já se 4 měsíce cpala ibalginem-,jenže ty léky ,co mi předepsal jsou Antiepileptika! Ale prý to není epilepsie...takže nic neberu ,potíže dál trvají ,i když hlava už tolik nebolí ,jen prostě krční páteř cítím stále ,jak bolí a v hlavě mám divný pocit ,v uchu stále tlak,ale naučila jsem se s tím prostě žít-než brát nějaké léky,kdy si doktoři prostě neví rady ,mám v anamnéze ,že máme v rodině epilepsi ,oni se toho hned chytí..já nemám žádné záchvaty ,jen mě bolí hlava a tuhne krk...taky mám rodinu a 4 měsíce jsem jen ležela-rehabilitace mě to tak zhoršila ,ta jejich manipulace,že jsem skončila na pohotovosti s děsnýma bolestma hlavy-a tam -no ,vždyt se léčíte na rehabilitaci ,ne? Nepomohli mi ,jen píchli Novalgin a poslali domů...až primář ,když jsem k němu na neurologi přišla na kontrolu s těma bolestma hlavy ,mi řekl ,že pokud to bolí tak dlouho ,tak jsem mohla prodělat virový zánět mozku a že mi posílá do nemocnice na lumbálku...ale tu mi nakonec ani nedělali ..nevím ,proč.. Takže tyto potíže jsou prostě běh na dlouhou trat...na ušním mě zjistili na pravém uchu horší slyšitelnost..a ta ušní mě předepsala Lexaurin ,což je na uzkosti..,ale jak si se mi nezmínila ,že jsou návykové..naštěstí jsem brala jen 2 měsíce večer ,abych usnula a neslyšela ten divný zvuk v uchu..,kdo bude chtít ,at mi napíše na .mail [email protected] vděčná za jakoukoli vaši zkušenost..,mně pomáhá jen ležet a podložit si krk ,ale to se nedá stále..

kateřina maarová
11x

mám to celej život,doktoři si mě přehazují a nemá to cenu až taky nevím co stím,otravuje mi to život mam takovou praci že jsem zoufalá bolí me to ale musím delat,,,chce se mi pořád spát chut k životu občas se }aství......ale jakoby nic..mě z ničeho nic začne během pěti minut takova migrena že bych račinebyla trvá nekolik hodin a nasledky par dni potom tlak v hlave........bolení pod lopatkou pálení jakoby mi tam nekdo vypaloval díru,neda se to moc rozmasirovat a milionář nejsem abych chodila každej den na masáže...co stím?

Jarda TU masaze-slunce
8x

Začít cvičit sama. I4-5x týdně. Pozeptejte se, aby vám ukázali protahovací cviky z Dornovy metody na krk, záda, břicho, hýždě a bedra. Kolikrát je totiž problém na opačné straně těla, ale my jsme jak zarputilá děcka, snažíme se odstranit důsledek, místo aby jsme dali pryč příčinu.

jirka
2x

mám teda měl sem tyto problémy pomohla akupunktura,neučinkuje u každého ale mne to zabralo

Marta.
2x

Ahoj,mam podobny problem s bolesti krcni patere a hlavy,ale nastalo to po masazi zad a krcni patere.Boli uz tyden a nevim,jak uvolnit ztuhle svalstvo v oblasti krku a ramen.Prosim,poradite?Dekuji.

Hanka
14x

Milá Jitko , občas se kouknu na tyto stránky a přečetla jsem si o Vašich problémech ,věřte , že na to určitě nejste sama a hlavu vzhůru přesně vím o čem píšete , stejné problémy , bolesti, motání hlavy , problémy s viděním ,třesy svalů , ale musím říct, že určitě to neřešitelné není , absolvovala jsem vyšetření na Magnetické rezonanci a problém s krční páteří mi potvrdili - zůžená mícha a vyhřezlé ploténky , žádná sláva , ale alespon mne to uklidnilo od pocitů , které asi každému při těchto problémech projedou hlavou jestli náhodou nemám nádor a pocit že je to poslední den v životě ,vím co to dokáže udělat ,ale asi to souvisí i se stresem a to mi potvrdila i paní neuroložka , zčala jsem pravidelně cvičit nemyslet na to , že se s tím nedá žít, i když člověk si na to zvyká špatně když se tyhle problémy najednou objeví , pomohl mi hodně lék Mirzaten je to na delší dobu ale uklidnuje a člověk po něm hezky spí bez bolesti a taky pravidelně beru Hořčík a Calcium na bolest mám taky spoustu léků , myslím že Aulin a ještě jedne na uvolnění svalů , který opravdu pomáhá . Nebojte , že by jste to nezvládla mám taky 2 děti a spoustu povinností kolem rodiny a řekla jsem si , že jsou na tom lidi opravdu ještě hůř . Takže být Váma zajdu k nějakému dobrému neurologovi a uvidíte , že bude zase dobře . Držím palečky Hanka

babeta
9x

dobrý den, mam hodne podobny problem, ktery mne privadi k silenstvi. jsme uz rok na nemocenske se zcela jinym problemem a asi tak pred pul rokem zacly problemy v podobe motani hlavy, zavrati, mravencenim koncetin, nevolnosti a pocitem, ze sebou nekde seknu.cekam ted na MRA. jinak vsechny mozne testy jsou negativni vcetne CT.bojim se roztrousene sklerozy. uz jsem zkusila skoro vsechno vcetne bylinek, akupunktury i lecitelu. ale myslim si, ze hodne veci jsem schopna si vsugerovat a ver nebo ne, psychika je schopna neskutecnych veci. nejhorsi je ten pocit nejistoty, co Ti vlastne je. clovek nevi, s cim ma bojovat a jak se branit.

Vladimír
2x

zkuste qi gong

Lenka
7x

Ahojky lidi, já mám stejný problém a už si s tím nevím rady. U mě se bolest hlavy projevuje už asi 3/4 roku, Absolvovala jsem týdení rehabilitaci v nemocnici, kde mě ještě více "poničili" . Na očním jsem absolvovala všechny vyšetření a výsledkem bylo, že mám naprosto zdravé oči. Na RTG mně zjistili blokádu krční páteře a snížený meziobratlový prostor. Absolvovala jsem EEG i CT, ale v hlavě mi naštěstí nic nenašli. Neurolog mi řekl, že bych měla změnit životní styl, cvičit, sportovat a hlavně bych se neměla vystavovat stresu a namáhat se. Vzhledem k tomu, že mi bude 18 let a studuji Gymnázium, tak je téměř nemožné, abych došla ze školy domů a jen odpočívala. S postupem času jsem se s tím naučila žit, jinak bych nemohla vůbec fungovat. Jelikož mně české zdravotnictví nedokázalo pomoci, začala jsem chodit k soukromé fyzioterapeutce. Na mé první návštěvě mě velmi zaskočila, řekla mi, že jestli vím, že mám už asi 7 roků skoliózu páteře na dvou místech, krční obratle skříplé a celou pravou stranu zad ochablou ( doktoři mi nic neřekli!!). Chodila jsem na masáže, ultrazvuk, zábal a taky jsem vybrala léčební metodu "aktivní kyslík". Taktéž mě zjistila, že mám problémy se zažíváním a snížila se mi imunita. Ze začátku byla moje účinná zbraň proti bolesti samozdřejmě prášek, pak mně to přestalo účinkovat a co mně jedině pomohlo, bylo spojení cvičení + sprcha a bolest se zmírnila. S postupem času se to začalo ještě více zhoršovat. Momentálně se nacházím ve fázi, když už nevím, co s tím. Hlava mě bolí ve dne v noci bez přestání už asi 3 týdny, ani jedna věc mi nepomáhá.Takže momentálně nevím, jak to nějak zabrzdit. Bylinkář mi řekl, že to bude nějaký zánět, který mě tam pořád koluje a něco, co mi pořád vyhazuje krční obratle. Odblokování páteře mě vydrží maximálně pár hodin, pak to mám na zpět. Vzhledem k tomu, jaké mám s tím problémy teďka nedokážu si předstvit, jak to bude pokračovat za pár let. Byla bych velmi ráda, kdyby jste mi poradili něco nového a účinného, jak s tím bojovat a předali své zkušenosti, jak jste se z toho dostali.

HANKA
5x

Milá Lenko , po přečtení tohoto příspěvku jsem se rozhodla na něj reagovat , jelikož vím čeho všeho je krční páteř schopna a jaké stavy dokáže navodit . Určitě to není nic příjemného ,ale jde to zmírnit cvičením jogy nebo alespoń pár základních cviků a uvolnovaci cviky na krční páteř , které jsou ke stažení i běžně na internetu , když se dodrží postup a necvičí se do bolesti opravdu to pomáhá , ale je zapotřebí cvičit denně a možná je to dobré probrat i terapeutem na rehabilitaci a hlavně s lékařem neurologem , který je schopen napsat léky proti bolesti i když opravdu někdy nepomáhají to uznávám , ale rozhodně bych nevolila formu léčitelů a bylinkářů , většinou jsou to jen šarlatáni tahající z lidí peníze a dokáží si vymyslet tolik nemocí , že to až není hezké. Možná jim křivdím, ale vlastní zkušenost v rodině . Ona asi na tyhle problémy žádná zázračná rada neexistuje , ale mě cvičení velmi pomáhá a taky sečlověk tolik nesmí stresovat to pak souvisí úplně se vším a je to o to horší . Možná by pomohlo znovu zajít za dobrým neurologem popovídat si s ním , začít chodit na rehabilitace a cvičit . Na bolesti hlavy je jeden vynikající trik , který opravdu funguje , natáhnout pravou nohu a nechat si palcem točit proti směru hodinových ručiček velmi pomalu ,je to příjemná relaxace a pomáhá to když je nejhůř .Tak držím palečky a určitě bude zase líp .

Lenka
1x

Ahoj Hanko:), děkuji za reakci a za tipy, jak ty problémy zmírnit. Už jsem od více lidí slyšela, že jóga zabírá, takže asi něco na tom bude:) Za zkoušku nic nedám! Já cvičím denně speciální cviky, od příštího týdne znovu nastupuju na rehabilitaci, ale myslím si, že mě to nic nedá tak jako minule. Naposledy, kdy jsem tady psala, jsem byla ve strašných bolestech, o několik dní se ukázalo, že jsem měla zablokovaných 3/4 zad, naštěstí to je už pryč:) Moje neuroložka mi teďka předepsala Atarax, nemáte s ním někdo zkušenosti? Moje tělo na něj reaguje velmi odmítavě, takže zatím jsem nenasadila pravidelný režim. Je dobré vědět, že nejsem sama s takovými problémy. Držte se!

Věrka
4x

Ahojky lidi,take mám podobné problémy,celý život jsem trpěla velkymi bolestmi hlavy,doktor Jonáš mně od nich pomohl,hlava mně tolik nebolí,ale nesmím jíst stravu,ktera mně bolest vyburcuje,jsem alergická na čokoládu,pyly,kočky,ale co mně nejvíce trápí jsou závratě,velky tlak vzadu na krku,pocit těžké hlavy,myslím,že ji neunesu,zhoršuje se to při špatném počasí a když se něčím začnu nervovat,na MR zjistili na krční páteři dost velký nález,také je nepríjemný tlak do očí,špatně vidím,nepomohly žádné prášky,ted docházím na rehabilitaci,vše se zhoršilo,ale řekli mi,že by se to mělo pak zlepšit,nemohu moc číst,ráda bych dělala na zahradě,ale take nemohu,vadí mi,že se neodvážím jít sama na ulici,abych mně tam nechytla závrat,zkusím ještě jogu,držím všem palce at je líp,ráda bych aby mně někdo poradil,jak s tím jinak zabojovat,uz jsem z těch závratí docela špatná a uz nevím co s tím dělat.

Věrka
1x

Ahojky lidi,take mám podobné problémy,celý život jsem trpěla velkymi bolestmi hlavy,doktor Jonáš mně od nich pomohl,hlava mně tolik nebolí,ale nesmím jíst stravu,ktera mně bolest vyburcuje,jsem alergická na čokoládu,pyly,kočky,ale co mně nejvíce trápí jsou závratě,velky tlak vzadu na krku,pocit těžké hlavy,myslím,že ji neunesu,zhoršuje se to při špatném počasí a když se něčím začnu nervovat,na MR zjistili na krční páteři dost velký nález,také je nepríjemný tlak do očí,špatně vidím,nepomohly žádné prášky,ted docházím na rehabilitaci,vše se zhoršilo,ale řekli mi,že by se to mělo pak zlepšit,nemohu moc číst,ráda bych dělala na zahradě,ale take nemohu,vadí mi,že se neodvážím jít sama na ulici,abych mně tam nechytla závrat,zkusím ještě jogu,držím všem palce at je líp,ráda bych aby mně někdo poradil,jak s tím jinak zabojovat,uz jsem z těch závratí docela špatná a uz nevím co s tím dělat.

Opice

No nic moc, tak sorry, snad si to zvládnete nějak překopírovat. Pa

Opice
2x

Proč byl moderován můj příspěvěk, když jsem v něm radila, jak se zbavit bolesí hlavy??? Jste sami na hlavu ne? Dejte ho zpět a pokud vám v něm něco vadí, vymažte jen tu část!!

Opice

Díky

Opice
2x

...

Lucie

Ahoj, mám opravdu velké problémy se zády, hrudní, krční páteř. Také mám závratě, motání hlavy stažené svaly. Na rentgenu byl krční páteře byl nějaký nález, ale u doktorky mi prakticky k tomu nic neřekli, pouze, že mám cvičit. Rehabilitace, které jsem tam absolvovala mě můj stav příšerně zhoršily. Myslíte někdo, že je to možné, že rehabilitace stav ještě zhorší? Od té doby jsem chodila k různým chiropraktikům a fyzioterapeutům a výsledky žádné. Jak si mohu pomoci sama. Jsem z toho už zoufalá a k doktorům se po těch zkušenostech bojím. Co konkrétně někomu z vás pomohlo?Díky

XZ
3x

Nereaguj na Dědka, on nemá inú diagnózu len chlamydie - a na každom portály pri všetkých chorobách. Straší tu už celé roky a ohovára lekárov že nevedia a nechcú liečiť.

Dědek
4x

miláčik , na Tebe jsem nereagoval, ale zatím jsem se nesplet v dg.

postar
12x

5let se trapim s krcni pateri,vysoky tlak,ztuhla pater,bolesti na hrudi a zadech,horsi videni,nejistota chuze atd.MR vpoho,CT mozku take vpoho,muze mi dedek pomoci,jiz si nevim rady.

Dědek
5x

Lucie, je to málo inf. ale bude to asi chlamydie nebo borelioza ,léčba strašně složitá , napiš zase

Petra
5x

Dobrý den, už od dítěte mám problémy se zády. Nedávno se u mě objevily problémy, jako je motání hlavy, pocit na zvracení a strnutí obličeje. Mám strach i řídit auto. U lékaře jsem dostala léky na uvolnění a neschopenku. Prosím p. Dedka, zda by mi mohl poradit, co na tyto problémy pomáhá. Potřebuji chodit do práce, ale mám strach, že tam sebou někde seknu. Můj e-mail je [email protected]. Děkuji

marie
1x

take mam šilene bolesti v leve casti obličeje .zacne to vzdy na leve casti v zadu na krcni pateri jde mi to celou celisli kloubem a take pod oko ,mam otoky a silene bolesti ,podle vsech doktoru jsem ok, ale me bolesti jsou katastrofalni , nechala jsem si vytrhat cely chrup a bolesti nevymizeli , nic mi nezabira

Lucie
5x

Dobrý den, Marie, mám také velké bolesti krční páteře, v poslední době jsem začala zkoušet do bolavých míst na páteři a zádech vmasírovat obyčejnou kostivalovou mast. A mám pocit, že by to mohlo pomáhat.Zkuste to a napište, jestli máte nějaké dobré výsledky.

Michal
3x

Dobrý den. Mám prolém s krční páteří a nevím co mam už delat. Tedkon jsem byl u doktora a ten mne poslal na RTG ale vysledky zatím nejsou. mam bolesti takové že nemužu pomalu hýbat s krkem ale doktor mi řekl že to svalové není. Déle mam takové píchaní na krku a časté bolení hlavy nevíte co by to mohlo být? Byl jsem už i na rehabilitaci ale nepomohli mi spíše se to zhoršilo.

Jana Sokolová
8x

Dobrý den, jestli jste z Prahy, navštivte pana Gladoviče. Provádí nějakou speciální masáž, která okamžitě zabírá. Kamarád ho navštívil a říká, že pan Gladovič má neuvěřitelné znalosti a zázračné metody. Nevyřešil mu jen problém s krční páteří ale i jiné, které s tím souvisely. Jinak je to odborník na problémy s páteří, klouby a podobně.

Zdeněk
3x

Dobrý den, nastala mi bolest za krkem vystřelující do hlavy pulsovitě s tlukotem srdce. Bolest je akutní a někdy hodně ostrá a při zastavení pohybu zeslabuje ale stále přetrvává. Nejsilnější až nesnesitelná je při zvýšené fyzické zátěži a brání v pohybu. Stejnou bolest jsem už jednou zažil když se poprvé objevila při cvičení v posilovně zhruba před rokem a trvala asi měsíc a pak zase odstoupila. Nevíte o co jde a jak se bolesti co nejlépe zbavit? Předem děkuji za odpověď.

Miriam
1x

Za sebe mohu doporučit zdravotní židle Spinalis, které jsem během posledních měsíců pořídila celé rodině. Jsou nejvhodnější pro správné sezení a zbavení se bolestí zad a krční páteře. Výborná věc!

Slávinka
6x

Dobrý den, už si připadám jak zoufalec,hledám po internetu a našla tuto diskusi.Už od jara se mi motá denodenně hlava.Absolvovala jsem všechna možná vyšetření a je mi stále hůř a hůř.Teď poslední měsíce mám stavy jako bych dostala hůlkou za krk,bolest krční páteře,ztuhlkost všech svalů na krku, motání hlavy,že mám strach někdy se pohnout,brnění čelistí,pocit na zvracení ,bolest hlavy i za očima.Denodenně chodím s iovázaným krkem namazaným alpou, nebo dolgitem,zkouším nahřívání a nic.Dneska ráno jsem si po přečtení vašich příspěvků řekla,tak Slávko musíš se s tím naučit žít, nejsi v tom sama, ale sami musíte uznat, že když člověk vstává do takových probolavěných dnů,není ten život žádná sranda i když mají lidé vážnější onemocnění. Tak jsem si teď sedla abych Vám napsala a sobě si trochu ulevila od trápení.Někdy si připadám, že už nestihám ani běžný chod domácnosti jak bych chtěla.Jsem neprávem protivná na své okolí a protivná sama sobě. Stává se mi,že slyším i bušení srdíčka a mám zrychlený tep a to beru léky na tlak.Je tu někdo ještě větší zoufalec než já,který by mi poradil, jak z toho ven a veseji prožít život.Děkuju.Krásné a klidné předvánoční dny vám všem přeje Slávka.

Dědek
3x

napiš svůj email , já Ti pomůžu

Slávinka
1x

Dobré odpoledne.Po několika měsících jsem dostala odvahu zase napsat o pomoc při mých problémech.A teď teprve až dneska čtu vzkaz na můj příspěvek z 18.prosince od pana Dědka. Doufám,že sem pane Dědku nakouknete a pomůžete mi.Problémy jsou ještě horší,už nevím co dál. Posílám vám můj email [email protected]. Zdravím Vás a všem nemocným přeji brzké uzdravení.Slávinka

blanka
6x

dobry den uz jdu asi pozde ale zkusim to mam velke bolesti zad hlavne za krkem a silene bolesti hlavy boreliozu mam potvrzenou dedek ma pravdu nevim jestli mi jeste nekdo pomuze

Jitka

Dobrý den,modu se touto cestou zeptat, zda pomohl Slávince pan Dědek. Mám problémy s krční pateří a hučením v uších a nyní po akupunktuře mi bolest začala ještě v pravé rameni. Všechna vyšetření jsou OK. Opravdu nevím co mám dělat, nyní půjdu na rehabilitaci, ale vím, že mi nepomůže. Jsem zoufalá trvá to 1 1/4 rok, ale je to hrůza jako by pro mě skončil život. Díky

Dědek
2x

napiš email

Oksana
1x

Dobrý den, mám podobné problémy jako popisují ostatní. Zablokovaná krční páteř . Absolvuji rehab.,ale zatím bez zlepšení. Mohla bych i já, prosím, požádat o pomoc "Dědka"? [email protected]

Mária

P.dě[email protected]žete mi?????

renata

motání hlavy od krční páteře

jarda
3x

přečetl jsem všechny příspěvky a v řadě v nich jsem poznal své problémy. Ale vzhledem k tomu, že nejsou provázeny bolestmi jsem na vážkách zda jde o krční páteř. jednoho dne jsem se probudil a obtížně jsem byl schopen držet rovnováhu.Provázené mírnými závratěmi, nevolností od žaludku.Špatně zaostřuji.při chůzi obtížně udržuji rovnováhu ( pozorující si musí myslet že jsem opilý).

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce