Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jaký hydratační krém při akné?

Chtěl bych se zeptat , jestli máte zkušenost s nějakým hydratačním krémen při akné? Myslím nekomedogenní rémy. Jestli byste mi nějaký nemohli poradit. Většinou z bazénu i různých mastiček mám pleť uplně vyschlou. Ale nemám žádné info, který nekomedogenní krém bych mohl používat, nebo jestli je to jedno. Za vaše odpovědi předem dík.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martin
2x

Zdravím všechny lidi postižené nejrůznějšími kožními chorobami. Trpím výskytem akné po obličeji a dalšími kožními vyrážkami, hl. ekzémy v místech, kde se člověk potí. Proti akné jsem si kupoval různé přípravky od VICHY ale spíše se to zhoršilo, proti ekzémům mi na kožním míchali různé mastičky, používal jsem i FLUCINAL ale po něm se mi po těle začali objevovat světlé fleky. Proto jsem přestal používat veškeré mastičky a přípravky na pleť a začal jsem pít nápoj vyráběný ze specifického druhu ovoce, které se používá v medicíně hlavně v asii a je vysoce účinný nejenom na kožní choroby. Tento nápoj doporučují také lékaři na internetu. Bohužel zatím není v ČR moc dostupný, proto máte-li zájem ozvěte se mi na e-mail: [email protected] nebo na ICQ: 334371158, pošlu vám články které napsali odborníci a poradím vám jak tento nápoj získat. Je to opravdu účinné, pomohlo to mě i mé kamarádce která vypadala ještě hůř než já.

Ivulanda

Měla bych zájem o tento zázračný nápoj. Děkuji

anonymka
1x

Chtěla bych se zeptat jaký je nejpčinější krém pro akné a jak se ho mám zbavit!

Ivus

Ahoj! Zrejme neexistuje nejucinnejsi krem obecne, protoze kazdy mame plet trochu jinou. Mne osobne nejvic pomohla kombinace vodicky s obsahem erytromycinu, kterou namichaji v lekarne (antibiotikum obsahujici alkohol, takze vysusuje, ale hlavne cisti a dezinfikuje) v kombinaci s mastickou Aknemycin 2000. Oboji je vsak na predpis u kozare. Na masticku se doplaci kolem Kc 80,-. Plet si kazde rano a vecer vycistim pletovym mlekem PureCallmile kvetinovym od Yves Rocher (Kc 120,-) a pote bohate oplachuji obycejnou vodou. Po osuseni vecer pouzivam vyse uvedenou vodicku a nasledne krem Aknemycin 2000 - oboje pouze na postizena mistecka. Rano si plet pouze ocistim mlekem, setru radne vatovym tamponem a opet bohate oplachuji vodou. Pote nanasim krem La Chevre - vyzivny denni krem, k sehnani v lekarnach (kolem Kc 240,-). Akne trpim od puberty a nyni je mi 27 let. V hormonalnim profilu mi byl zjisten andrologicky syndrom, coz znamena zvyseny vyskyt muzskych hormonu v krvi a take polycystycke vajecniky, coz s tim primo souvisi. Zeny tohoto typu maji aknozni plet a zvysene ochlupeni tela. Na akne mi nikdy nic nepomohlo tolik jako vyse uvedeny postup. Jen upozornuji predem, ze viditelne zlepseni mi nastalo az po dvou mesicich uzivani. Po trech mesicich uz byla plet znatelne zklidnena a po ctyrech to nemelo chybu. Nyni je to 11 mesicu od zacatku uzivani leku a plet mam super, at je zima nebo leto :-) Snad to pomuze i vam, preji hodne stesti!

anonymka

*nejůčinější

sasca

Ahoj :-) taky trpím akne a to je mi 36 :-( bojuju s tím od puberty. Vyzkoušela jsem toho mnoho..ale bohužel bezúšpěšně.Teď zkouším aknemycin,tak se nechám překvapit.Po ukončení léčby bych chtěla vyzkoušet chemický pieling,který je prý taky účinný.Musí se aplikovat jen v podzimních měsících.Je to sice trochu dražší záležitost ale budu muset trochu investovat,jinak to nevidím a akne se nezbavím.Moc mě to trápí.Máte ještě jiné tipy na zlepšení??Díky moc za rady.

Zlata
1x

Doporučuju zkusit na problematickou pleť Akneline.. Jsem s tímhle gelem moc spokojená - není to mastné, je to na pleti příjemné a hlavně nevysušuje, s čímž jsem měla problém u Vichy, kdy se mi po pár týdnech začaly dělat šupinky. Koupila jsem si to na doporučení kamarádky. Je to asi nová značka, protože v obchodě jsem ji nesehnala.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce