Inzerce

Můj život s nemocí

Inzerce
Odpovědi
Pavla Horáková

Dobrý den, mám vleklé zdravotní problémy, za sebou několik operací. Právě proto se stěhuju zpět do Opavy a chtěla bych moc poprosit, jestli někdo z vás ví o fakt skvělé gynekoložce, dermatoložce a endokrinoložce v Opavě nebo Ostravě ( všechny tyto problémy se u mě spojují ), prosím pošlete mi tip na paja.hor@centrum.cz. Moc děkuju!

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. listopadu 2010, 09:22:11

hana

Začni tím, že budeš pít hodně čisté vody. Tu nelze v pitném režimu vůbec ničím nahradit a je nezbytná pro správné fungování organismu. Je prokázáno, že dostatek čisté vody prospívá lidskému zdraví víc než jakékoli "léky", které se ji jen snaží nahradit. Přečti si www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. listopadu 2010, 11:24:23

Gante Mitchel1 poděkování

Využívám tématu, abych se zeptal, jak je to dnes vůbec možné? Měl jsem šílené bolesti ramene, nemohl jsem spát, nemohl jsem hýbat rukou a tak jsem navštívil lékaře. Odeslal mě na ortopedii s poznámkou: "Aku tní". Zle jsem pochodil. Na jedné ortopedii mě rovnou vyhodili, prý neberou nové pacienty. Na druhé mi řekli, že u nich je všechno akutní, objednávka tak za tři, čtyři měsíce. Bolesti se stupňovaly. Nakonec mi známá pomohla tím, že její syn dělá ortopeda a doma mě vyšetřil. Otázka 15 minut a bylo po bolesti a navíc mi předepsal rehabilitace, které mi pomohly! Pak se mi objevily fleky na loktech, prý lupénka, tak mě moje lékařka odeslala no kožní. A ten samý kolovrátek. Nebereme, objednávky za půl roku atd. Jsem v šoku! To má být to právo na zdravotní ošetření? Nikdo nebere, objednávky za x měsíců a paciente trp! Ze zdravotnictví se stal tvrdý byznys a nakonec doktor dostane zaplaceno od pojišťovny ať pacienta vyléčí, či ne a nemocní budou pořád! I O práci se tudíž bát nemusí. Snaha veškerá žádná! Hnus! A to chtějí přidat na platech. Teď trpím, nikdo mě nechce vzít a přemýšlím, co dělat. Poradíte mi vy?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. října 2014, 01:57:32

Danka

Je mi líto,že i ty jsi poznal systém našeho zdravotnictví.Krásně se kouká na americké seriály, kdy pacient překročí práh nemocnice a okamžitě mu dělají kompletní vyšetření.Chodila jsem po doktorech kdysi také,nebyly ale tak dlouhé objednací doby.K očnímu jsem přestala chodit, když mi sestřička řekla, že objednávky bere pouze první pondělí v měsíci,k ortopédovi, když jsem přišla bez doporučení s akutní bolestí a obvoďák neměl úřední den-ortopéd měl na všechno jednu radu -Ibalgin.Když nepomůže vemte dva.K zubnímu, když mi bylo řečeno, že je tam osm malých kazíků a mělo by se to spravit-za osm tisíc-jsem samoživitelka,kdy otec platí kdy chce na pubescenta.Nyní mám problém s oteklýma očima-podle všeho bych se měla nechat vyšetřit na endokrinologii,vyšetřit ledviny,srdce a alergologie.Obvoďák mi doporučení bude vystavovat postupně, aby vyloučil jednotlivé nemoci.Takže oči budu mít oteklé přinejmenším ještě za dva roky,protože všude je čekací doba.Nejhorší na tom je,že pracuji s lidma a lidé mají největší hrůzu z kontaktů s kožním onemocněním.Takže to bude znamenat méně klientů,nižší příjem,s běháním po doktorech větší náklady.Prostě Blbánkov,vlastně ne je to život v České republice.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. prosince 2014, 21:02:19

Kochaříková

Ahoj. Nevím jestli se to sem hodí, a nechci vás zatěžovat svými problémy a tak půjdu rovnou k věci.Mám doma dítě trpící mozkovou obrnou, tak se chci zeptat jestli by se nenašel někdo kdo má stejný nebo podobný problém a mohl by doporučit nějakou kliniku případně terapii při které jste se setkali s alespoň nějakým pokrokem???

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. března 2016, 19:49:43

Martina

Dobrý den, ségra má dcerku se stejným problémem a navštěvují neurorehabilitační kliniku Axon jestli znáte. Záleží taky na tom kde kliniku hledáte, tato sídlí v Praze ale spousta lidí si je chválí.:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2016, 21:30:38

Kochaříková

O té klinice jsem už něco málo slyšela, jen je to pro nás z ruky :( Nevíte jestli je tam možnost ubytování?

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. března 2016, 17:22:18

Martina

Ubytování tam zařídit jde, vím že jsme se o tom bavily a že jí to tenkrát nabízeli ale sestra bydlí u Prahy tak pro ni nebyl problém s dojížděním:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. března 2016, 18:08:56

Jaruška

Dobrý den. Ubytování je součástí terapie Kosmík, také jsme ji absolvovaly s dcerou. Jinak doporučuji podívat se na neuroaxon.cz tam je to vše ohledně terapie atd krásně popsané

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. března 2016, 09:12:14

Nicol

Jak ta terapie kosmík probíhá, a to ubytování je v ceně nebo se to musí nějak zvlášť zaplatit?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. května 2016, 08:08:38

Míša

Ubytování je součástí terapie jak už píše paní nahoře:) Se synem jsem docházela na terapii kosmík po dobu 4 týdnů. Pokud jde o to aby jste si udělala o terapii nějaký obrázek tak myslím že bude nejlepší si přečíst přímo na neuroaxon.cz představení terapie Kosmík. Mají to tam pěkně napsané a opravdu se z toho ten obrázek udělat dá.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. května 2016, 23:54:55

Přidat nový komentář

 Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Monica (Tříhodinová dieta) 10. prosince 2017, 21:37:15

    Niko, dobrý den. Předem děkuji za reakci. Zajímá mě, jak na vás dieta působí. Jaká jsou… Diskutovat

  • Hanka (komu pomohl nejaky spalovac tuku pri cviceni) 10. prosince 2017, 09:27:06

    No tak já se mrknu na net. Děkuju za tip. Hodně mě to cvičení teď chytlo, tak bych to… Diskutovat

  • Tomas (Operace hemoroidů) 12. prosince 2017, 22:33:54

    Jsem po operaci 2 den vecer.. tu bolest bych nepral ani nejhorsimu nepriteli. Bez kapacky se neda… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.