Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Mé zkušenosti s elektronickou cigaretou (e-cigartou)

Snad někomu můj příběh pomůže. Když jsem se dozvěděl o e-cigaretě musel jsem ji získat za každou cenu. Ještě ten den jsem ji koupil a netrpělivě hned vyzkoušel. Mé první šluknutí bylo jako anděl spásy protože jsem na plicích pocítil pocit, jako u klasické cigarety v duchu jsem si s velkou úlevou řek „a je po cigaretách“ První 2 dny jsem zápasil s nedokonalou funkčností e-cigarety, která se projevovala tak, že někdy jsem si zakouřil a někdy ne. Pak jsem našel určitý grif jak si nejlépe zakouřit a byl jsem rád, že se nemusím vracet ke klasické cigaretě. Dalších asi 7 dní jsem kouřil e-cigaretu snad pořád a uvědomil si, že jsem určitě svůj návyk na nikotin ještě zvýšil ale při představě, že bych se měl vrátit ke klasice jsem se s tímto faktem smířil. Řeknu Vám hulil jsem snad pořád a na nic nebyl čas, jak jsem jen ládoval nové náboje. Přes všechno jsem pocítil, že je mi mnohem lépe a jak hodně mě tabákové cigarety sráželi k zemi. Když mi asi po 10 jednou došly baterie k e-cigaretě (zapomněl jsem si je nabít) zapálil jsem si mé oblíbené Marlboro, ale vůbec mi nechutnalo. Vyhodil jsem cigaretu ven z auta a šlápnul na plyn, abych už byl doma u nabíječky. Rozhodl jsem se, že to začnu prodávat a krátce na to jsem narazil na cigaretu (byla to už moje pátá e-cigareta), která byla velmi silná, a uspokojila mne naprosto úžasně. Věčné kouření a ládovaní odeznělo jako mávnutím kouzelného proutku. Aniž bych o to usiloval automaticky jsem kouřil méně a dnes cca po 2 měsících si kolikrát uvědomím, že jsem třeba půl dne nekouřil. Dokonce, i když bych mohl kouřit na místě kde je zákaz kouření vůbec mi nedělá problém toto dodržet. Závěr teda zatím je, že jsem začínal na náplních 24 mg nikotinu a dnes jsem na 11 mg nikotinu aniž bych se snažil to nějak omezovat a hlavně s čeho mám největší radost „normální cigareta mi nechutná“ Přeji všem, ať se odnaučíte kouřit.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce