Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pocení rukou a nohou

Prosím poraďte mi. já už nevím jak dál. za nedlouho bude taneční a já se bojím nějakého kluka chytit za ruku protože je mám někdy úplně mokré a už nevím jak dál. Chci se snad zabít už. Driclor doma mám ale mě moc nepomáhá. A já se toho hlavně chci zbavit napořád a ne na určitou dobou(přesně pro tohle je Driclor). Tak bych věřila akorát nějaké operaci jsem slyšela. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anon23

nejsem žadne odbornik v lekařství ale z meho pohledu selskeho by zkoušel metody v pořadí od nejméně invazivní(vedlejší následky,omezení normálního života) až po ty nejinvazivnějši,já osobně se vyskoušel antiperspiranty s příměsí zinku a podobnych pocdení zastavující látek které mi pomohli jen na par hodin a nosit sebou do prace na stavbu antiperspiraty vypadá vážně divně,po te sem zkusil ruzny čaje bez viditelnyho vísledku,pak sem zkusil ty dvě chemicky ptákovyny ktery mi podraždily kuži ale fungovaly až na několik dní a pak mi v nemocnici ukazaly E.A a u něj sem zkončil mimo leto chodim na jednu aplikaci měsičně a v letě na dvě a sem v suchu a bez zbytečných vedlejších ůčinkú předchozích metod,do nemocnice kde je školený perzonál a umi EA správně použít,pro ty co maji svuj vlastni EA tak mi v nemocnici také vysvětlily že to funguje až když to začne brnět a honotu poroudu nastavit na maximální snesitelnou hodnotu(sice to bolí ale za ten vysledek to stojí)v zapojení učinkuje pouze jedna hlavní elektroda takže je nutne v polovyně aplikace obrátit polaritu elektrod,záděrky a trhlinky je nutné před aplikaci zamazat nevodivou vazelinou aby ony díri ve vrchních vrstvách pokožky nebolely mohl být snesitelny proud co nejvyšší avyslednýefekt co nejvyšší, efektivní proud je individuální podle elektrického odporu těla ale ve většině případů je v rozmezi 10-20mA já sem zkusil i maximalních 30mA a to mi už pusobilo značnou bolest a nahodné stahy svalu takovy proud hraničí s masochyzmem ale někteři mohou mit abnormální elektrický odpor a proto je rozsah 30mA ,zeptejte se více lékařů někteří vám pravděpodobně budou podsouvat iněkce botoxu které sou slušnej byznys a mnohem větši zásáh do organyzmu.!!!!toto je pouze moje osobní zkušenost nikoli však podrobý návod vše byste měly konzultovat s příslušným lékařem!!!!

Lucie

Dobrý den, mohu se zeptat do jaké nemocnice na EA docházíte? Já se snažila hledat na internetu, abych si nemusela kupovat přístroj za 8000,- domů. Moc děkuji

Véna

Antipe je to nejlepší co mě mohlo potkat. Pár měsíců používání a pocení je fuč. Bomba.

Lili

Ahojte, byl by nekdo ochotny iontoforezu zapůjčit? Za urcity obnos? Napr. 1500kc na 3,4 tydny.Abych si mohla overit účinnost? Jsem z jihomoravského kraje. Rada, bych i prijela, abych mohla videt, jeho presne pouziti. Nejlepsi by byl ten i na podpazi, ruce a nohy. Moc me to trapi :( uz nevim co s tim. Dekuji, za případnou pomoc! Jsem spolehliva.

Paul Ozovsky

Napište nám na info@ozo-ozo.cz. Jsme z Brna, rádi pomůžeme.

Srnka

Pomaha to ten EA?

Tonda

Jo! Electro Antiperspirant je na to nejlepší. Ruce jsem měl v suchu za necelý týden a nohy chtěli o 2 procedury více. Za mně úplná pecka, po tolika letech sraní s pocením jsem konečně v suchu.

Broňa

Pocení rukou mě dost omezovala a brzdila v mé profesi. pak jsem se zmínila při jedné kontrole u doktorky a ta mi řekla a rovnou i půjčila Antipe. Měla jsem možnost ji vyzkoušet a pak jsem si ji objednala domů. Musím moc poděkovat.

Kuba

Já měl velký problém s pocením nohou. Byl jsem z toho tak špatnej, že jsem se radil i se známým doktorem. Ten mi řekl o iontoforéze. Hned jsem objednal Antipe a po několika použitích jsem měl pocit, že se pocení zlepšuje. Teď ji mám doma asi půl roku, čas od času ji použiju a pocení je pryč.

Dominik

Čauko, jsem muž - 20 let a trpím hyperhidrózou (dále jen HH) od svých ~15 let. Od té doby jsem podstoupil poměrně dost lékařských vyšetření a všechna dopadla dobře, čili příčinu mé HH se najít nepodařilo. Taky jsem vyzkoušel mnoho (i zde zmíněných) metod léčby, mnoho mi však ještě zůstává k vyzkoušení, nicméně aktuálně s HH ještě stále denně bojuji, zejména teď s opět přicházejícím létem. Přítelkyni jsem měl naposledy v mých 16-ti letech, kde náš vztah zkrachoval víceméně vinou mé HH, o které jsem jí tehdy bohužel neřekl a předpokládám tedy, že toho ode mne očekávala více. Myslím si, že asi každý z nás, co má HH, ví, jaké problémy doprovází (nejen) snahu najít si svůj protějšek. Mnohdy totiž stačí jen mluvit s dotyčnou/dotyčným a HH nás vyřídí tak, že dalšímu takovému zážitku se raději vyhneme. Někdy stačí pouze myšlenka, znám to. Proto mě tak napadlo, že pár složených ze dvou "potičů" by mohl výborně fungovat a dostalo by se uvnitř něho i VELMI potřebnému vzájemnému porozumění, které někteří zdraví lidé (v tomto ohledu) prostě nemají a vztahy pak většinou končívají katastroficky pro člověka s HH kvůli jeho nezáměrné omezenosti (jak sebe, tak i partnera). No, jak ale takový vztah najít? Pravděpodobně nebudeme chodit za neznámými lidmi, které potkáváme a ptát se jich na to, zda trpí HH a nemají partnera. Ačkoli nejsem fanda seznamek, dokonce jsem ani tam při rychlém prohledávání nenašel nikoho, kdo by se dobrovolně přiznal k HH. Co více, potenciální protějšek nemusí, jak je obvyklé, brát tuto nemoc zprvu vážně a až později, kdy se projeví ve vztahu její následky v plné síle, vztah rozpustí. Za nejlepší takové místo k seznámení lidí trpících HH jsem tedy uznal právě diskuze o HH, které jsou alespoň trochu aktuální. Tato je tedy jednou z nich. Kde jinde totiž ostatní lidé budou toho tolik vědět o HH a patřičně ji pochopí? A tedy, hledám rozumnou přítelkyni s hyperhidrózou, ideálně v podobném věku (~20 let). Měřím ~185 cm a vážím ~65 kg, očekávám podobnou postavu. Nejsem nejkrásnější muž pod sluncem, ale řekl bych, že nejsem ani nejhůře vypadající. V životě dělám to, co miluji a nemám v plánu to měnit. Musím taky podotknout, že takový případný vztah zamýšlím do konce života, nikoli na rok, ani na dva, ani do doby, kdy by mě případně hyperhidróza opustila (což se stejně asi nikdy nestane :D). Navzdory mé hyperhidróze si chci (a snažím se si) život užívat na maximum, a mám pocit, že s protějškem s hyperhidrózou to půjde o dost snadněji, než s kýmkoliv jiným, nebo než být sám, což v člověku jenom posiluje přesvědčení, jak moc ho hyperhidróza omezuje, a to je špatně. Pokud by se tedy našla nějaká slečna, která to cítí stejně, může mě kontaktovat na darkoseddarkosed@gmail.com, kde pak můžeme pokračovat v soukromé diskuzi. To, co jsem napsal, myslím naprosto vážně. :) Administrátora této diskuze bych snad jen poprosil, aby tento příspěvek ani podobné nemazal - ačkoli se to nemusí zdát, svým způsobem se jedná o formu léčby HH (dokonce pro dva lidi současně) a jiné místo, kde se přiznáme k HH a budeme mít jistotu, že to náš potenciální protějšek plně pochopí, snad neexistuje.

Honza
1x

Bohužel jsem byl obdařen hyperaktivními potními žlázami v podpaží a na hlavě. Bylo to strašné, cítil jsem jak to zasahuje do mého pracovního i osobního života a byl jsem zoufalý, nasraný i bezradný najednou. Paní doktorka Fialová v Praze mi to vyléčila právě Electro Antiperspirantem, který jsem si pak koupil i domů, za mně je to jednička, nic jiného mi nepomohlo!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce