Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nejčastější tabu: sex a smrt

Proč o některých tématech prostě neumíme mluvit nahlas, proč jsou pro nás tabu? Nad tím se zamýšlí náš nový projekt Tabu i známý psychiatr a sexuolog MUDr. Ondřej Trojan. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Marki
1x

Po dlouhaletých hrozných problémech a peripetiích u lékařů, kteří mne posílali od jednoho k druhému jsem po jednom kolapsu skončila na pohotovosti, kde mladičký lékař konstatoval těžké zanedbané deprese, od té doby beru antidepr. a chodím k psychiatrovi, takže je mi mnohem líp. Ale většinou u všech "záchvatů", které mne provázely, byl neuvěřitelný strach. Ze smrti, že mne děti uvidí mrtvou, apod. A to mi vlastně ty záchvaty ještě stupňovalo... nepřeju to nikomu.

Jenda
1x

Dlouho odkládaná neřešená deprese způsobuje stres,což je přehnaná reakce našeho mozku na něco co neumíme sami vyřešit,požádat někoho o pomoc ,je to nejsnažší a odmítnutí přece neznamená přestat .Je dobré neustávat ,vždit ta nemoc se dá léčit.

Zdeněk

O probému s erekcí jsem taky dlouho mlčel, až když na sex manželka začla naléhat tak jsem musel jít s pravdou ven ( vydržela asi pul roku..). Po dlouhé debatě kdy se mě snažila dostat k doktorovi jsme se nakonec dohodli na kompromisu ve formě Arginmaxu (který mi musela koupit žena..) a až když ten nezabere, tak že půjdu k doktorovi. Naštěsítí pro mě Arginmax asi po měsíci užívání zabral, takže k doktorovi jsem nakonec nemusel a sexu si užíváme tak 1-2 týdně :)

Pat

Blahopřeji, ale kdyby Arginmax prestal fungovat, odborniky zkuste. Ja svou dysfunkci neřešila přes 20 let. Ted řeším, ale vysledky zatím minimální. Muzum se mizna da pomoci snadněji 🤔

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce