aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
Zuby_180x115.jpg
Nakupte v akci a zásobte se! Zubní kartáčky, pasty, vody a další. Více informací zde.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Nejčastější tabu: sex a smrt

Proč o některých tématech prostě neumíme mluvit nahlas, proč jsou pro nás tabu? Nad tím se zamýšlí náš nový projekt Tabu i známý psychiatr a sexuolog MUDr. Ondřej Trojan. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Marki
1x

Po dlouhaletých hrozných problémech a peripetiích u lékařů, kteří mne posílali od jednoho k druhému jsem po jednom kolapsu skončila na pohotovosti, kde mladičký lékař konstatoval těžké zanedbané deprese, od té doby beru antidepr. a chodím k psychiatrovi, takže je mi mnohem líp. Ale většinou u všech "záchvatů", které mne provázely, byl neuvěřitelný strach. Ze smrti, že mne děti uvidí mrtvou, apod. A to mi vlastně ty záchvaty ještě stupňovalo... nepřeju to nikomu.

Jenda
1x

Dlouho odkládaná neřešená deprese způsobuje stres,což je přehnaná reakce našeho mozku na něco co neumíme sami vyřešit,požádat někoho o pomoc ,je to nejsnažší a odmítnutí přece neznamená přestat .Je dobré neustávat ,vždit ta nemoc se dá léčit.

Zdeněk

O probému s erekcí jsem taky dlouho mlčel, až když na sex manželka začla naléhat tak jsem musel jít s pravdou ven ( vydržela asi pul roku..). Po dlouhé debatě kdy se mě snažila dostat k doktorovi jsme se nakonec dohodli na kompromisu ve formě Arginmaxu (který mi musela koupit žena..) a až když ten nezabere, tak že půjdu k doktorovi. Naštěsítí pro mě Arginmax asi po měsíci užívání zabral, takže k doktorovi jsem nakonec nemusel a sexu si užíváme tak 1-2 týdně :)

Pat

Blahopřeji, ale kdyby Arginmax prestal fungovat, odborniky zkuste. Ja svou dysfunkci neřešila přes 20 let. Ted řeším, ale vysledky zatím minimální. Muzum se mizna da pomoci snadněji 🤔

Přidat nový komentář

Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 238 lidí

Mohlo by vás zajímat

Oční vada, kterou nepoznáte! Astigmatismus!

Oční vada způsobená nepravidelným tvarem rohovky je velmi častá, přesto kolem ní stále panuje řada mýtů a polopravd. „Astigmatismem trpí přibližně dvě třetiny našich pacientů,“ uvádí MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky NeoVize Praha. Díky moderní medicíně se však lze potíží jednou provždy zbavit.

Jaké druhy čaje jsou vhodné pro malé děti?

Jaké dětské čaje lze podávat miminkům od ukončení 3. měsíce?

Kvůli covidu přibývá nemocí srdce

Lidé, kteří prodělali covid-19, mají o 70 % vyšší riziko vzniku srdečního selhání nebo infarktu, a to klidně i rok po infekci. Potvrzuje to rozsáhlá zahraniční studie, která zkoumala zdravotní data 11 milionů amerických veteránů.

Separační úzkostí si projde každé dítě

Separační úzkost představuje jednu z vývojových fází v dětském životě. Obvykle se projevuje pláčem, hysterických křikem a silným rozrušením, a to hlavně ve chvíli, kdy se dítě musí obejít bez přítomnosti svých rodičů nebo se nachází v nějakém neznámém prostředí.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce