Inzerce

Cystoskopie

Cystoskopie je vyšetřovací metoda, která lékaři umožní prohlédnout vnitřní povrch dutiny močového měchýře a močové trubice včetně úseku, který prochází prostatou. [ více ]

Odpovědi
Jean1 poděkování

mám ty stejné zkušenosti a přitom je cystoskopie zbytečné vyšetření :-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2016, 09:33:47

Tuplák

Z pohledu muže - bál jsem se toho, ale zbytečně. Mírně nepříjemné, ale bezbolestné. Vyšetření trvalo cca 3 minuty. Po vyšetření mírné pálení při močení, ale nic co by se "nedalo zvládnout". Chce to hodně pít a tím pádem i často chodit na WC, pálení potom přestane dříve......

28. října 2016, 12:56:27

Lucie

Dnes jsem prošla cévkování, kvůli zánětu ledvin. Zákrok příšerně bolestivý, doktor nepříjemný a přímo mi to tam rval, no hrůza, nemůžu se vyprázdnit, protože se bojím pálení. Tento zákrok se přiznám, že jsem probrečela a prořvala bolestmi. Bojím se strašně jít čůrat.

14. listopadu 2016, 15:52:49

Vlad

Co znamená výrok doktora " uvolněte se! " To mám začít čůrat ? Je možné dostat nějaké prášky na následné problémy ?

4. ledna 2017, 23:19:31

Iveta

Dnes jsem byla na cystoskopii v Sanusu v HK,vykon trval5minut,znecitliveni jsem nemela a je to uplne v pohode.Tam jsou sikovni lekari😊

31. ledna 2017, 16:40:27

pepa1 poděkování

na cystoskopii chodím pravidelně každé tři měsíce a jediné co je nepříjemné to očekávání jestli něco najdou/za sebou mám 4 turt z toho 2 x rakovinový nádor/, a jestli se tumor vrátí při předposlední cystoskopii mě dokonce vypálily 5 nádorku. pořád lepší je zvládnout bolest při močení po zákroku,než přijít o celý měchýř.byl jsem před týdnem a po prvním močení už bolest ustoupila. ještě lepší že nic nenašli, ale za tři měsíce znova.

9. května 2017, 21:20:05

Zuzana1 poděkování

Dneska jsem byla taky na cystoskopii a krom toho , že se to tam zkoušel narvat i přes to že to prostě nešlo teď nehorázně trpím . Vyšetření trochu bolí, ale to po něm je teprve peklo. Pořád mi teče krev, hledám jiný způsob jak vyprázdnit svůj močák, ale bohuzel vždycky skončím na wc a modlím se ať už to skončí... a to na to mám jít znova :(

18. září 2017, 19:43:39

Honza

Před 3mi dny jsem absolvoval cystoskopii na poliklinice P4. Pobyt v ordinaci cca 15 min.. Samotný zákrok netrvá déle než 3 minuty. Při zavádění to jakoby drhne, ale dá se to vydržet. Napouští do vás tekutinu, takže máte pocit na močení. Je třeba ihned po opuštění ordinace zajít na WC a vyprázdnit se dokud účinkuje místní znecitlivění. Jel jsem domů metrem 40 minut a myslel jsem, že se nutně počůrám, ale je to spíš pocit, než naplněný měchýř, postupně to ustupuje. První čůrání řeže, druhé o trochu méně a třetí už je fakt lepší., trochu teče krev. Večer už bez problémů.. Prodělal jsem už 2x irrigoskopii, teď jdu na kolonoskopii a cysto... je proti tomu brnkačka.

10. listopadu 2017, 20:01:05

123
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 24 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (krční páteř - bolesti) 18. listopadu 2017, 11:25:33

Vidím že stále více lidí má problémy s krční páteří.Já jsem už rok a půl po operaci… Diskutovat

• Nikola (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 13. listopadu 2017, 08:27:31

Dobrý den, zhruba před měsícem se mi na tváři objevily červené pupínky kolem úst. Byla… Diskutovat

• Alenka (Rivotril) 15. listopadu 2017, 08:14:53

Dobrý den, Michaeli, velice děkuji za radu, můj lékař mi neustále dává tu lyriku, nyní… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.