Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Prostata

Prostata je mužská pohlavní žláza, která dodává 15-30 % objemu tekutiny ejakulátu. Prostatu lékař vyšetřuje preventivně u všech mužů starších padesáti let a u pacientů s podezřením na onemocnění prostaty nebo při kontrolách stávající léčby. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jaroslav
30x

Vyšetření prostaty, které jsem nedávno podstoupil je běžné vyšetření, které jsem absolvoval bez problém. Po prohlídce u své praktické lékařky , jehož součástí bylo i vyšetření konečníku, jsem byl poslán na urologické vyšetření, protože mi paní doktorka zjistila větší a citlivější prostatu.Je mi 34 roků. Měla strach, aby se nezanedbal nějaký zánět. Na urologii, když jsem si odložil(sestřička mi ponechala jenom tílko) jsem byl položen na gynekologické křeslo a paní doktorka mě nejprve vyzpovídala, jaké nemoci jsem prodělal, potom si oblékla na pravou ruku rukavici a levovou mě prohmatávala břicho a pravvou mi vyšetřovala konečník. Nebylo to nepříjemné, navíc se mi penis ztopořil, měl jsem obavy, abych nevystříknul semeno. Vše dopadlo dobře a paní doktorka i sestřička mě uklidnily, žes se nemám ničeho bát. Potom jsem se oblékl a paní dokotrka na psala zprávu, žr se jedná o přechodné podráždění prostaty. Byl jsem velmi rád, že výsledek byl pozitivní.

REne Negro
6x

Z příspěvku z doby malém historické / r. 2007/ je vidět jak rozdílné jsou přístupy k vyšetření jedné a téže "věci" ... mám již /či teprve/ 80 roků a ježto se u mě začínaly projevovat drobné problémy při čurání a ježto v televizi běží řada doporučení k vyšetření možných problémů spojených s prostatou, tak jsem se po prve v životě vypravil na Urologii, kde jsem byl před tím objednán PL ... čekání bylo dlouhé = teprve, když skončila vizita na lůžkové části, tak teprve pak jsme přišli na řadu my pacient - teď se těm v čekárně říká Klienti - , co jsme již měli v čekárně odsezené ne minuty, ale dobrou hodinu. Vyšetření mělo trochu jiný průběh, než je v příspěvku popisované = lékař se vyptal na potíže, na užívané léky, pomocí SONA vyšetřil tělo od pasu dolů ....a pak mi řekl, abych si spustil co nejníže kalhoty a trenýrky a abych si výše pozvedl košili .... pak mi řekl, abych se lokty opřel o horní část vyšetřovacího lůžka a abych se rozkročil ... no a pak mi prstem "prosondoval" prostatu ... dále mi pak již sedě u stolu sdělil nálezy Sonem a prstem ... napsal mi lék na ulehčení čurání a požádal mě, abych si za týden k nim zavolal pro výsledky rozboru krve, která mi byla ráno spolu s močí odebrána .... no a za týden jsem s trochou malou dušičkou zavolal na Urologii s cílem dozvědět se výsledky = spadl mi kámen ze srdce = rozbor prokázal, že jsem 100% z hlediska karcinomu bezproblémový a že mám po dobrání tablet /100 ks/ přijít na kontrolu = bude to 20. února v příštím roce .... S průběhem vyšetřování jsem byl spokojen a o hodně více ještě pak po analýze dříve uvedených rozborů krve a moči ...

Majkl
5x

Hehe fantazie a nadrženej ubožák :-)

Filip
12x

Dobrý večér.Chci se zeptat.Prozatím nemám nějaké potíže s močením ale chci předeji tomu je to možné když budu uživat čaj z vrbovky nebo dostupný lék Prostenal nebo Palmeto.Nebo prosím poradte co je k prevenci.Vypiji deně 1,5 čaje nějakou kávu 2 až 3 piva.Má to nějaký vliv to že se více pije,že je možné předejit.Jste ochotni poradit.Děkuji Filip.

Pepa1
26x

Dobrý den, vrbovka a borůvky mají účinnost jen v začátcích. Závažnější problémy, ale bohužel nevyřeší. Prošel jsem asi 32 výrobků na trhu a jsou celkem slabé. Jako by je vyráběla jedna firma (+- 1-3% rozdíl ve složení). Našel jsem výrobek který je asi 10-20x účinější. Tento produkt jsem poradil tento rok 10 mužům. zde jsou jejich zkušenosti: poradcezdravi.blog.cz Pepa1

Josef
1x

Já myslím, že nejlepší prevencí je změna životního stylu. Dostatek pohybu a odpočinku, vyvážená strava. No a bylinky tady určitě také mají své místo. Vrbovka, kopřiva, dýně... je jich spousta. Jen potřebujete čas na přípravu a pití čajů, což se ne vždy povede. Dobrá možnost přírodní léčby je Prostenal Forte, Který obsahuje vyváženou kombinaci účinných látek. Začal jsem ho brát před dvěma lety a zlepšení je výrazné.

toFilip
1x

na prostatu to nejspis zadny vliv nema, ale na jatra zcela urcite.

ADAM
3x

ZAČAL JSEM UŽÍVAT PROSTAMOL UNO NA PROSTATU. SKONČILOLO ČASTÉ CHOZENÍ NA ZÁCHOD A BOLESTIVÉ PŘERUŠOVANÉ MOČENÍ.NENÍ NA PŘEDPIS.

zelená věra
3x

u manžela sleduju problémy asi půlroku, hlavně často chodí v noci ten prostamol uno je na předpis_

major
3x

není na předpis, normálně ho koupíte v lékárně, bere se 1krát denné při obědě a potíže musí být ještě menší

Maky
4x

Kdo se zajima o Prostamol Uno, je fajn. Testoval jsem jedno baleni 90 tablet 3 mesice a pak sepsal podrobnou recenzi, ktera vse vysvetluje.. Clanek zde - https://www.erekce.cz/prostamol-uno-recenze/

Gabka K
1x

zkuste juknout na ht tp://www.imtimni-zivot.cz/cl anky/konecne-volne-prodejny-le k-na-potize-s-prostatou-2.html muži, nebojte se lékařského vyšetření,uvědomělým chováním předcházejte rakovině!

Palec
2x

No fuj jaká rozumná

Diagnostika karcinomu prostaty je významně posílena novým genetickým markerem PCA3. Více informací získáte na www.progensa-pca3.cz

Laďa
2x

Obtíže s prostatou se výrazně zlepšily! Manžel měl problémy s prostatou, užíval léky, ale výsledky nebyly příliš uspokojivé. Vzhledem k jeho vysokému věku nechtěl přistoupit k radikální léčbě. Po využívání 2,5 lahviček OK Tau plus se jeho obtíže výrazně zlepšily - až na hodnoty normálního stavu! V. K. , Brno Operace nebylo třeba! Je mi 84 let a léčím se asi 3 roky s prostatou, hrozila mi laparoskopická operace. Po využívání 4 lahviček OK Tau plus mi lékař sdělil, že operace není třeba a na kontrolu jsem pozván až za rok. Vladimír J., Brno www.brno-info.cz/obchod/crd

Zajíc
17x

Vynikající video vyšetření prostaty zde: http://hotfile.com/dl/106077883/7574624/Vyeten_prostaty_a_odbr_sperma.wmv.html

jirka
1x

Dobrý den,už dva roky zápasim s prostatou.je mi 37 roku a stále po nějaké době vraci.Před dvěma roky jsem obsoloval vyšetřeni a doktor mi řekl ,že málo piju. Za celý den ,jak kdy 1.5 l až 2 l.Užívám dlouhodobě prostenal pilulky od společnosti walmark.v noci chodím 1až 2 na záchod někdy vůbec .bojím se ,že mám nador.prosím poradte co mám dělat.Děkuji vám za odpověd.

Pepa1
4x

Pro Jirku: 1. zajdi si k lékaži na vyšetření Bude-li OK tak se podívej na tento blog. poradcezdravi.blog.cz Pepa1

Pavel
4x

Výborné video zde: http://hotfile.com/dl/106077883/7574624/Vyeten_prostaty_a_odbr_sperma.wmv.html

Míra
1x

Pokud máte problémy s močením,nebo při vyšetření doktor přišel na zvětšenou prostatu,měl by vám udělat krevní test na PSA.Na základě hodnot PSA vám doporučí punkci prostaty. Je to husné, ale dá se to vydržet.Rozbor prokáže,zda se jedná o rakovinu či ne a stanoví vám způsob léčby. Samotný průběh odebrání vzorků najdete na internetu.Asi do 10ti dnů se dozvíte výsledek

ferenc
12x

dobry den jsem muž 40 let a mam problémy s mocenim, když se vycuram tak mi ještě ucvrnkne drobet moci a mam mokre trenirky stavá se mi to velmi často dekuji

Tom
3x

Na prostatu jsem si zakoupil tyto přípravky a moc moc si je cením !! http://www.lekarna.cz/polenal-forte-100-tbl-pyl-z-zita-v-peci-o-prostatu/ http://www.lekarna.cz/sao-palmeto-tbl-100/ Musí se užívat oba a to min. 2-3 měsíce. Velmi jsem si zlepšíl podle mého názoru svůj stav. Děkuji

Karel

Mně se zlepšila prostata po kastraci kterou mi lékaři doporučili jako řešení. Problémy s prostatou jsou totiž způsobeny hormonem testosteronem co produkují varlata. Když se dají pryč je po problému.

Max

Prostenal je k ničemu, nejlepší je úplná kastrace, a je po problému ukapávaní do kalhot

Ondřej

Taky jsem vyzkoušel Prostenal, a opravdu mi zabral. Už nelítám zdaleka tak často a je to úleva.

Stanislav

Já už toho taky vyzkoušel víc a Prostenal mi zabral nejlíp.

poldík
1x

Od té doby, co mě manželka ze vzteku kopla do varlat, se mé potíže zcela zmírnily /a přestal jsem i koktat/...

Kalinoha

konečně jsem se po dlouhé době zasmál.

štěpánka

Dotazníkové šetření- absolventská práce Prosím o pár minut vašeho času na vyplnění toho dotazníku na téma Benigní hyperplazie prostaty: možnosti terapie https://www.survio.com/survey/d/B3M3A9P6T0M2J9C9Y

Dominik

Užívám Prostaxin od roku 2015 a jsem spokojený.

Tiger

No a prosím kde ten Prostaxin nejlépe sehnat?

Polák

Já užívám PROSTADYNE už skoro rok - považuji ho za opravdu dobrý přípravek z několikaletého vstávání 4x za noc chodím jen 1x mám pocit že mi pomohl i na ledviny a celkově nejsem tak unavený jako jsem býval - doporučuji všem navíc od druhé objednávky mám vždy slevu - rozhodně za to stojí ho vyzkoušet :-) akorát se dá koupit jen na internetu - ale to mi nevadí

Jan Kadlec

Vyšetření je bezproblémové, není se čeho obávat.

michal
1x

Ja si nechal poradit a koupil jsem si Di-prostan. Dávkování i cena jsou ok, takže nic náročného. Po pár týdnech jsem na sobě výsledky pocítil, a fakt doporučuji vyzkoušet

petr
1x

Já zkusil No-prostal. A funguje. Doporučil mi jej lékař a jsem s ním velice spokojen.

Jan

Doktor mi doporučil na prostatu vyzkoušet Prostadyne. Můžu ho jen doporučit -opravdu cítím zlepšení.

Václav Janovský
1x

Je mi 96 let,během života mně 3krát operovali (moč.trubicí) prostatu ,prý tam jsou nyní jen její zbytky.Nechápu proto,jak mně může způsobovat inkontinenci?? Když sedím,nic neuniká,jen při chůzi.Beru si vložku,ale jak si sednu nastane paření a žalud je v "ohni".Raději chodím s mokrou nohavicí...….V noci mám nucení k mo če ní tak 4-5 krát. Prosím o radu a pomoc.DĚKUJI !

Hynek
2x

Mám problém asi tři měsíce se stopořením,beru léky na vysoký krevní tlak.Přítelkyně má strach aby to nebylo nic vážného.Může jít se mnou do ordinace?

Pavel Modlenský

Prikladam velice podrobny a presny clanek o prubehu vysetreni prostaty.. https://www.vimax.cz/vysetreni-prostaty/

Milos

Máte někdo zkušenosti s prášky na erekci, které opravdu fungují a nezklamou?

Martin

Já mám sám vyzkoušený Ardorin, co jsem kupoval jiné tak nic, ale s tímto mi to naskočí jako zamlada....

Milos

Kde jste ten Ardorin sehnal? kolik to stojí? a za jak dlouho to účinkuje?

Václav 34let

Byl jsem u urologa na vyšetření. Udělal mi pouze povrchové vyšetření přes břicho... Ultrazvukem... Žadne jiné vyšetření neproběhlo... A nadále mám neustále problémy..., stim spojené s konečníkem a erekcí... žádné další vyšetření přes konečník neproběhlo... na koho se v tomto případě obrátit... Když se mu do tohoto vyšetření přes konečník nechce... Moc lékařů... tohle dukladne vyšetření nedělá... Nerozumím tomu... Děkují !

Adam Studnička
1x

Já používám už třetím měsícem přípravek Uniprosta. Začínal jsem cítit problémy s prostatou, přerušované močení a opravdu nadměrná potřeba chození na záchod. S mým věkem jsem se s tím nějak smířil, ale dal jsem šanci uniprostě. Pomohla opravdu hodně, necítím se na 20 let, ale rozdíl po 3 měsících používání je opravdu znatelný. Ještě před tím jsem bral přípravek RED3, který mi nijak výrazně nepomohl. Na žádném vyšetření jsem nebyl, tomu se za pár let nejspíše také nevyhnu, ale pro zatím to řeším takto a funguje to skvěle.

Mirek

Jak starej tak blbej. Zareagoval jsem na inserat na FB. Stalo me to 999,- a snad mi to neuskodi, Bral jsem to skoro 30 dni a zbytek putoval do odpadu. Na chvili snad dam pokoj.

Karel

Pro Mirka: Ano, souhlasím - jak starej, tak blbej. Pokud jsi užíval pouze měsíc, tak jsi vyhodil peníze oknem ven. Člověče, pokud se nejedná o prevenci, ale už máš nějaký zdravotní problém, který chceš řešit přírodní cestou (tzn. ne chemií), tak nemůžeš počítat s tím, že ti bylinky pomůžou za pár dní! Můžou, ale záleží na problému, a taky jak dlouho daný zdravotní problém trvá. Ale pokud jde o zbytnění prostaty, musíš bylinný přípravek užívat alespoň 3 měsíce, abys pocítil účinek a úlevu. Pak už zabírá rychle, ale ten začátek, než se dostaví účinek, může trvat déle. Jak jsem uvedl, záleží na typu problému a délce, po kterou nebyl problém řešen!

Zdeněk

Mám již delší dobu problémy se zvětšenou prostatou a za tři týdny jdu na operaci TURP, má někdo prosím zkušenost s touto operaci a čeho se obávat? Děkuji za informaci

Max

K čemu je penis ve stáří, pořad jen chodíte čůrat, nebo to kape do kalhot, nechat ufiknout a je po problémech, žádné jako by léky jsou na nic, je to jen tahání peněz z kapes.

Karel

To je samozřejmě nesmysl, ale musíš vědět JAKÝ přípravek. Holt tomu chlapče musíš věnovat trochu více času a hledat (včetně recenzí), a ne si jen stěžovat a bez pořádnýho vyzkoušení plácat nesmysly, že nic nefunguje. To by ses divil!

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce