Inzerce

homocystein

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přípravek KARDIOPROTEKTIN, jaké jsou s ním v praxi zkušenosti, zda je dosti účinný, zda jej lze doporučit v rámci prevence při snižování hladiny homocysteinu, zda se může užívat i dlouhodobě. Obdobný dotaz byl do diskuze podán 27.11.2006, ale nikde jsem zatím nenašel odpověď. Děkuji za odpověď.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • emma (Konopná kosmetika a atopický ekzém) 22. listopadu 2017, 23:20:51

já trpím na hrozně suchou a citlivou plet, občas se mi i loupe a nevypadá to vubec hezky :/… Diskutovat

• Monica (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 18. listopadu 2017, 12:55:27

Dobrý den, co by vás zajímalo? Maxi kalz teď beru, mám po zlomenině... Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 16. listopadu 2017, 09:30:27

Takže konkrétně. Kdo má po operaci výměny čelistního kloubu, prosím napište, jak se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.