Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Dlohotrvající bolest kolene

Už od ledna mně bolí pravé koleno, byla jsem u lékaře, dostala jsem injekci, koleno bolelo, pak jsem dostala vložky do bot, koleno bolí dál. Na koleno si stěžuji, praská mi v něm, chodím čím dál hůř, nemůžu spát, kupuji si masti, jím co se dá na bolest.Poradí mi někdo, Kam jít, když ortoped mně nevyslyšel. Když tam zavolám, sestra pouze objednává na dlouhé termíny, je to strašný. Potřebuji pomoct, kam jít, kde nebudu čekat 2-3 měsíce, než mně vezmou?? je mi 61 let a fakt trpím jako zvíře.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jarča

Dobrý den, zkuste alavis. Manžel ho bere na bolavé klouby a je velmi spokojen, doplnuje to ještě mazáním konopnou mastí

Veronika

já dávala pouze ten tripleblend od nich a postupně to zabíralo

Diana

Přeji Všem hezký den.....obracím se na Vás s problémem který Mám po Operaci ze zdravotních dúvogu,,, zmenšeni prsou....po operaci v Nemocnici horečky , ty skončili hned druhý den propuštěná ..za několik dni se prso otevřelo od bradavky dolů.... začali bolesti...štípou ...pálí...bodaji....jsou to vnitřni bolesti které se stupnují.....za jakým lékařek jid...žádala jsem o prodloužení neschopenky vysledek zatím neznám,,,,honí Mě po všech čertech- dukazy. nikdo Mě neposlouchá do zpráv nepíší co lékařům říkám...chci aby se prsa vnitřně zahojili....Mám na to právo UZDRAVIT SE ZCELA......ODPOVĚZTE MI NĚKDO PROSÍM...... [email protected] Děkuji VŠEM A PŘEJI ŠTASTNÉ A VESELÉ

Jarmila

Poradíte mi někdo, co bych mohla mazat na bolavá kolena? Vyzkoušela jsem už různé druhy kloubních výživ, a také mastičky, ale nic mi zatím nepomohlo, tak abych se v klidu vyspala celou noc bez bolesti.

Janka

Znám tento pocit, kdy se v nocí převalujete, a zápasíte jak uložit nohu s bolestí kolene, je to velice nepříjemné, a mě osobně na to pomáhá krém, který mě hned po namazání začne chladit, a za pár minut mám od bolesti pokoj.

Jarmila

Jaký krém si přesně mažete prosím?

tereza

já mám vyzkoušený klouby flexi, beru delší dobu a řekla bych, že je to určitě lepší než dřív

Janka

Používám krém Perozin, který mi doporučil ortoped, jedná se o přírodní produkt, takže vhodný i pro děti, a také alergiky. Když se podíváte například na heuréku, tak ho najdete v několika lékárnách.

Monča

každý člověk je individuální a každému pomůže něco jiného, teda aspoň u mě to tak bylo, vyzkoušela jsem několik přípravků a doplňku a všeho možného, pak už jsem nevěděla kudy kam a na internetu na mě vyskočila stránka český ráj zdraví, tak jsem to zkusila tam napsat, protože nabízí poradenství a už jsem byla otrávená doktorama a sice teda napodruhé, ale pomohly mi vybrat něco, co mi pomůže

Míla

ja sem zacala brat na stary kolena klouby flexi, koupili mi to deti, jako darek a asi vedeli proc, fakt mi to pomohlo

Filip

troufám si říct, že já ještě starý kolena nemám a taky beru klouby flexi a dost mi to pomohlo, chodím běhat a jezdím na kole a cítím úlevu

Lidka

ackoliv nejsem moc zastance diskuzi a tak dale, tak musim rict, ze klouby flexi mi pomohlo a tak ho rada doporucim vsem, co maji nejake potize s klouby, opravdu dejte na zkusenosti

Bětka Králová
1x

Dobrý den, vidím, že kolena trápí velkou část populace. Sama jsem velkou část života jezdila na kole (především dlouhé trasy, které se jeli i 10 dní). Na kolenou se to podepsalo a tak jsem musela ve 43 letech na operaci kolenou. Pooperační bolesti jsem cítila i 2 roky po operaci a jsem strašně ráda za internetové diskuzní fóra podobné tomuto. Objevila jsem tak gel Herbal Balsam od firmy MedikoBio, který mi ulevil od bolesti téměř okamžitě. Rozhodně ho doporučuji všem vyzkoušet. Nám v rodině pomáhá i mé mamince, které bude letos 87 let. Hlavně hodně zdraví. BK.

Miluše

Trápí mně už delší dobu bolavá kolena hlavně po sportu nebo nějaké delší túře. V klidu nebo když se nehýbu, tak je to uplně bez problémů. Nikdy jsem problémy neměla, ale asi je normální, že je začínám cítit když už mi bylo 50 že? Existuje na to nějaká prevence

Radan

Bolest kolene po 50 - pokud se nejedná o poranění např. meniscu, pak se jedná o artrózu. Alespoň částečná léčba - injekce do kolene. Zajímaly by mne laické i odborné názory na používané preparáty: Sivisc One / Monovisc / Durolane / Condrotide / Chondrogrid / Biovisc / Arthrovisc / Chondroplus / Chondro-Hyal / RenehaVis / BioleVox HA 2,5% / SingJoint

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce