Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vložky proti pocení

slyšela jsem něco o vložkách proti pocení pod paže neví někdo přesný název nebo něco bližšího o tomto vyrobku popřípadě kde se dá sehnat

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zuza
1x

O vložkách jsem neslyšela, ale mě pomohl krém Spirial, je to novinka, prodávají to v některých lékárnách (já ho koupila na Tylovo náměstí), pomohlo mi to hlavně na nohy, ale jde aplikovat i do podpaží a mají snad i kuličku. Ne že bych se přestala potit, ale nesmrdí to a omezilo se to. Konečně jsem našla, po čem jsem tak dlouho pátrala...:-)

andilek

Ahoj! O vložkách proti pocení jsem samozřejmě slyšela. Můžeš si je objednat na stránkách časopisu Otto!

Věra
1x

Vložky proti pocení se dají objednat i v katalogu Guelle.Já, ale mohu říci, že jsou celkem k ničemu.Nejen, že jsou dost drahé,ale jsou taky poměrně tuhé,protože jsou nepromokavé a do trička,které je na tělo se vůbec nehodí.Je to totiž vidět, jsou lepící a všelijak se zkrabatí a tím pádem je to vidět. Snad jedině do širších halen nebo svetrů. Toto je moje zkušenost, mám je doma ve skříni a vůbec je nepoužívám i když mě pocení také trápí.

Pavlína čacka
1x

Ahoj,chtěla jsem poprosit o adresu výrobce vložek proti pocení,určitě to bude na jejich obalu, nikde se nedají sehnat.Díky moc Pavlína

dryPAD

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

...

guelle??to je nějaká nová značka?

Jana

je to k ničemu,jsou to zbytečně vyhozené peníze,leží mi ve skříni už dva roky,nanechte se zlákat falešnou reklamou jako já

MIKI
2x

houby takový přípravky postačí ocet a používám ocet i na nohy a je to lepší než li všelijaký drahý výrobky Mě nic nefungovalo a když ně známí řekli o octu skusil jsem a jsem spokojen. Kupujte jak chcete ale já mám řešení za 10 Kč

Martin
3x

a jak se používá ten ocet? tayk mám s tím velký problémy, potreboval bych tayk neco proti tomu , napsal bys mi prosím návod jak ten ocet užívat?? jaká koncetrace, jako dlouho kam jo a kam ne atd. díky moc

Dana

prosím o radu, jak používat ten ocet? děkuji moooooooooooc, jsem z těch mega kol pod pažemi zoufalá :-(

achjo

Ahojte, chci se zeptat. Smrdi ten ocet pres den? Dekuji

Janča

Já také sdílím názor, že jsou vložky proti pocení škoda vyhozených peněz. Mám je rok ve skříni. Dřív jsem si nemohla vzít žádné upnuté tričko, protože jsem měla spocená kola v podpaží do 10 minut a teď je mám dál, protože vložky jsou velké, tvrdé vůbec nelepí a jsou vidět. kdyby byly aspoň podlepené po celým a ne jenom 2 pásky. Tak teď skusím ten ocet.

Jana

Místo vložek do podpaží, které jsou drahé zkuste vyzkoušet normální slip vložky je to padádní.

Dáša

Taky jsem měla problémy s pocením,v průběhu let jsem zakoupila všechny antiperspiranty-pomalu od všech výrobců.Jsou to jen reklamy a pomáhá to asi tak tomu,kdo se potí velmi málo.Tak jsemšla prostě na kožní a doporučila mi Driclor a v podpaží jsem úplně suchá neli vysušená.Konečně můžu nosit v létě trička a ne jen tílka.Stojí okolo 200.-Jen tu deseti denní kůru jsem nezvládla a potírala podpaží jen 3 dny,protože to stačilo .Nevýhodou je,že to vcelku hodně svědí(nanést po osprchování za hodinu)nejlepší je to namazat a zaspat a ráno umýt.Jinak vše se dočtete v příbalovém letáku.Opravdu zkuste.D

Veronika

Zaujal mě Váš příspěvek, o přípravku proti pocení Driclor, a chtěla jsem se zeptat jestli je pouze na předpis nebo se dá koupit běžně v lékarně. Děkuji

Verča

Lze ho koupit běžne v lékarně. Mi pomohl už po prvním použítí. Vždy jsem měla nehorázně vypocené kruhy v podpaží a to jak v léte, tak v zimě. Během posledních let jsem vyzkoušela všechny různě druhy deodorantu .... Nikdy mi nic nepomohlo, zbalivil mě sice zápachu ale stopy potu na tricku bylo pořád :( Driclor vůbec neštípal ani nesvědil, takže mohu všem jen doproučit!!! Určite ho vyzkoušejte a budete šťastní!

Zuzka

Mě tedy Driclor svědil šíleně a udělala se mi z něj vyrážka.. Ale proti pocení opravdu zabíral. To svědění (a vyrážka) se však nedala vydržet, proto tento přípravek už nepoužívám...

romca

Mazec, mam ho taky doma a musela jsem to jit vecer smyt, myslela jsem, ze mi to spali podpaziii, neskutecny :-(

Janicka

Kde se da koupit . V normalni lekarne

Janča

ahoj, já jsem si taky koupila driclor na doporučení kamarádky a já ho doporučila zase dál, všem to vyhovuje, ty co ho zkoušeli mi říkali, že je to super, i mě to hodně pomohlo, je to jako kuličkový deodorant, stojí okolo 180-200Kč a dá se sehnat v každé lékarně.DOPORUČUJI!!

Katka

je to dost hnusné že to píšu ale nemužu si pomoct dricolor sice opravdu zabere a to uplně ale ne navždy po nějaké době jak se už naučíte znovu bez pocení žít tak je to zase znova prorto se obracím na takové věci jako jsou vložky pod paži a proto jsem opravdu zoufala když nenaražím na nic jiného než radu na dricolor a navic taky ničí oblečení skrvny na něm zustanou napořad ale to nevadí když vas to na nějakou dobu zbavi nepřijemného pocitu hlavně si nedlejte naděje není to jenom moje skušenost bohužel ale ještě je tu chyrugicky zakrok

Andrea

Ja nevim, me teda Driclor taky hodne zaujal a po dobu asi pul roku i fungoval... ale potom uz vubec... nevim jak je to mozne, ale na me proste nezabira uz ani Driclor :-))

Andrea

ja mam vyzkoušenyExcipial DeoForte použiva se tyden a pak co druhy den ne že by zabranil poceni uplněale už nemam takove hrozne mokre kola na trričku.Jen se nemužu zbavit bilich fleku na černem tričku a žlutych na bilich ani deodoranty nepomahaji.

Zuzana

Já se potím opravdu hodně a na internetu jsem si našla příspěvky o Dricloru,tak jsem si ho zkusila koupit a ted ho první týden zkouším,ale...Strašně svědí a pálí!Nanáším ho večer,hod.po sprchování a pak se snažím zaspat ale fakt to dost pálí a svědí!Nemáte někdo nějakou radu co s tím?Neexistuje nějaký krémek kteý by to zmírnil?Nebo nějaký fígl?A chci se zeptat kam jesště kromě podpaží se ,může Driclor nanášet?Prosím napište mi na:feneč[email protected] vaše zkušeností s Driclorem a hlavně rady jak se zbavit té přecitlivělosti na Driclor.Díky

Lida

Taky mohu potvrdit, že Driclor je 100% účinný.Bohužel mne taky šíleně svědil a štípal. Navíc jsem se nyní dozvěděla, že prý ucpávání porů hliníkem (na této bázi je Driclor založen) prý způsobuje rakovinu prsu. Tak to mne dost odradilo. Snažím se k tomu zjistit víc, zatím neúspěšně. Neslyšeli jste o tom? Díky za odpověď.

Hanula

Včera jsem si Driclor zakoupila tak jsem zvědavá na účinek.Ptala jsem se v lékarně zda způsobuje rakovinu,a oni mi řekli,že pokud by se něco takového dělo,tak by byl stažen z prodeje.Tak uvidíme,ale stejně ještě na to hledám odpověd,přece si nezkazíme život.

Jana

A kolik prosím ten Driclor stojí??

Lily

Ahojky,kolik kč stojí a jak často se musí používat?? každy den abych se nespotila diky moc za odpověd mejte se:-*

Iva
1x

Driclor stoji kolem 200Kč a co se tyká používání tak prvních par dní se to pouzívá tuším každý den a dál by mělo stačit každý druhý den.... to se týká v podstate všech antiperspirantu... ja mam raději krémové verze a to je např Excipial Deo forte cca 150Kč O rakovině se něco říká ale kdyby to bylo vysoké riziko, bylo by to pravděpodobně staženo z prodeje. Každopádne riziko rakoviny je všude... Uzené maso zvyšuje riziko rakoviny střev, sluníčko kůže... U všeho platí všeho s mírou takže když to nebudeme přehánět, tak by mělo být všechno OK - doporučuji dodržovat dávkování ;-)

veverka

Ahojky, doufám že u Dricloru to s tou rakovinou je opravdu jako s tim jídlem atd. Používám ho a jsem spokojená, svědění a pálení je nic proti tomu, že si člověk může vzít tričko a nemusí se bát trapasů z propocených kol v podpaždí :o) A pravda je, že pak už se používá opravdu jen jednou za tři někdy čtyři týdny. Ale zajímá mě ten ocet? To se s ním ten kdo ho používá maže jak často?

Bara
1x

ahoj vsem.taky jsem trpela pocenim.co jsem se dozvedela o dicloru,vedela jsem,ze si ho musim koupit.to jsem taky udelala a uz druhy den jsem se nepotila.ale to paleni,stipani je hrozny.druhou noc se mi udelaly jakoby spaleniny a desne to bolelo,jako kdyz se spalim na slunci.ale prestalo to bolet a hoji se to.pouzivam ho teprve 5 dni a jsem spokojena.nepotim se a hlavne nesmrdim vubec potem.vyzkousejte ho.

simishek

a u toho dricloru stipe a svedi jen to prvni davkovani a pak to prejde? nebo to stipe neustale? protoze jak ctu, tak je to dost neprijemne...

Beruška

Mě to pálilo jen první dva dny, teď už to vůbec necítím. Myslím, že to záleží na množství, nesmíš si tam toho naplácat moc... Ale rozhodně to není nějaká neúnosná bolest, zvlášť když máš vidinu suchého podpaží :o)

yrenka

Ahoj, taky jsem měla velký problémy s pocením, vyzkoušela jsem kdeco.....ale pořád to nebylo ono, tričko jsem převlíkala dvakrát denně :-( Pak jsem vyzkoušela Excipial Deo Forte - účinek to má, ale pořád to tak nějak není ono. Používám ho třetí týden, teď uvažuju o Dicloru. Jen se trochu bojím toho svědění a pálení (nejspíš to bude podle citlivosti kůže).....a co se týče tý rakoviny, dneska je nebezpečných 90 % věcí, myslím, že nic se nemá přehánět ;-) Podle mě je to asi tak pravdivý, jako že když odešlete deset mailů, dostanete mobil :-D

pavla
5x

ahoj, látka Aluminium Chlorohydrate, která je obsažena ve většině antiperspirantů a jíných přípravků proti pocení, opravdu napomáhá způsobovat rakovinu prsu. Jde o sloučeninu hliníku, jejímž úkolem je proniknout do pokožky a blokovat funkci potních žláz. Lidské tělo využívá několik oblastí, kudy vylučuje škodliviny (toxiny), Podkolenní jamky, oblast třísel a taky podpaží. Pokud tělu zabráníme toxiny vylučovat, tak je ukládá - nejvíce tedy do lymfatických žláz (vnější horní kvadrant prsu, kde se nádory prsu vyskytují nejčastěji). A pozor, i muži mohou dostat rakovinu prsu (to jen aby si někteří nemysleli, že jsou z obliga). Navíc použití přípravku s touto sloučeninou hliníku po oholení je mnohem silnější! vůbec to není doporučováno!!! A mimo to, hliník i jeho sloučeniny jsou na seznamu látek způsobující Alzheimrovu chorobu. A upřímně - kdo ví, co ještě mohou způsobovat. Mě také pocení velice trápí, kola v podpaží mám téměř každodenně. Ale hoodně si rozmyslím, jakou cenu za nezpocené tričko chci zaplatit. mějte se

Eri
1x

Ahoj, ještě nedávno jsem měla obrovské problémy s pocením. Byla jsem z toho už absolutně nešťasná. Neustále jsem s sebou nosila dvě náhradní trička na převlečení. Až minulý týden jsem si v jedné diskuzi přečetla o Dricloru. A je po problému. Je to jako zázrak. Skoro až neuvěřitelné. Zabral okamžitě. Po pocení ani památka!!! :-) Sice je pravsa, že to docela štípe a svědí, ale jen chvíli (tak 20 min) a třeba to časem přestane úplně, ale rozhodně to stojí za to!

Lil

hoj, je mi teprv 15 ale hodne se potim v podpazi, myslite že bych mohla vyzkouset ten driclor i když mi je 15? A jestli jo, da se koupit v každe lekarne? Prosim napiste na [email protected]

Dasei
1x

Dnes jsem si koupila ten můj ,,vysněný" Driclor.... Dost mě překvapilo že má jen 20 ml což sem nečekala myslela sjem se bude větší... Stál mě 209kč takže uvidím, jestli to za ty prachy stálo... Každopádně bych chtěla zkusit třeba přípravek proti pocení od Vichy uvidíme...

Kristyna

Ahoj mam zkusenosti s pripravkem od Vichy-jestli myslis tu sedmidenni kuru proti poceni. Pouzila jsem si presne podle navodu a potim se dal, takze bez vysledku. Vichy mi hodne pomohlo u akne, tak jsem na to spolehala, ale tady zklamalo. Mozna to zalezi clovek od cloveka

Pawla

ahojky, trápí mne taky nadměrné pocení v podpaží. Po přečtení komentářů o DRICLOR si ho půjdu do lékárny koupit. Jen jsem chtěla napsat, že žádný přípravek od VICHY mi nepomohl. Ale můžeš to klidně zkusit.

Ajka

Ahojky,tak taky asi pujdu do lekarny a koupim si Driclor.Od Vichy jsem to zlousela,stoji to dost,ale uz si nevzpominam kolik a vubec mi to nepomohlo:( stejne jsem se potila a to jsem to dodrzovala tu kuru...:(

Dominika
1x

ahoj, take se stresne potim a mam velke kruhy v podpazi vyzkousela sem zake vsechny deodoranty a antiperspiranti ale nic, driclor mam a nepomáha , jeste sem cetla o salvejovem caji, jablecnem octu a vlozky proti poceni. Mohl by mi prosim rict jestli mate s nekterou z tech 3 veci zkusenost napiste prosim

Jajka

No tak čajík je na prd..vysušuje takže máš žizeň ale potíš se dál..ocet sem zkoušela-smrděla sem a potila se dál..teď používám vložky a jsem spokojená ikdyž nejlepší by samozřejmě bylo kdybych se nepotila vůbec..problem je že mi vložky dochází a já vůbec nevim kde je sehnat =(

Jajka
1x

Vložky vřele doporučuju..stále sem nesehnala žádný krém ani deodorant který by OPRAVDU zabral a tak používám vložky..Jsou super, akorát je občas musim zastřihnout protože jsou dost velké..tak je půlím.

Peťa
1x

Ahoj, když si koupím ten Driclor a budu ho používat večer, tak ráno se už nepoužívá nic, nebo se mám natřít obyčejným deodorantem

Mates

Zdravím, já mám strašně nepříjemný problém s pocením na čele. Nevím čím je to způsobeno ale nikde jinde se tak nepotím. Jen na čele a dost krátkodobě, stačí na pár minut zastavit a sednout si a hned se zase potit přestanu. Když třeba jdu déle do kopce tak mi ale doslova začne kapat pot z vlasů a to je něco šíleného obzvlášť když jsem venku s přáteli. Netuším co proti pocení na čele dělat, poraďte prosím.

Kazka
1x

ahoj, jak to tu porčítám,tak hned zítra vyrážím pro ten driclor, já se potím uplne nehorázne, a hrozne me to stve nosím pořád bud mikyny a nebo barvy na kterých to neni videt a vzycky jen tiše závidím ostatních v krásných barevných tričkách. Jsem zvedavá jestli mi to pomůže

lipi
1x

Ahoj, taky používám Driclor. Svědí a pálí to šíleně, ale dá se to vydržet. Taky jsem měla takové ty "spáleniny" a musela jsem to přestat používat. Problém je, že mi to nepomáhá 100%. sníží to pocení, ale pořád mám kruhy. Hlavně při rychlé chůzi nebo jiné zvýšené fyzické aktivitě. Problémy s pocením sleduji i na mých přátelích, kteří se, jako já, věnují od malička sportu. Stále se snažím najít něco,co by mi zabralo stoprocentně , ale doktorka mi řekla,že je nedobré se nepotit vůbec. tak nevím, ale rozhodně je to velmi nepříjemné.

monika

prosím může mi někdo napsat stránku kde bych si mohla objednad podpažní vložky? skouším všechno možné ale nic nefunguje už jsem z toho zoufalá pomůže mi prosím někdo???? předem moc děkuji

Monika
1x

www.bonprix.cz (stojí 169,-Kč 24 ks) hodně štěstí

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce