Inzerce

angina pectoris

Dobrý den.Je mi 68 let a před dvěma lety mi zjistili anginu pectoris.Byl jsem ve Vinohradské nemocnici, kde mi dali stent.Bolesti na hrudi přestali, ale poslední dobou se mi točí hlava i v sedě a stává se že padám.Moje prakt. lékařka mi předepsala lék Torecan.Prosí , jaké to mohou být příčiny.Nekouřím již 2roky.Mám CHOPIN 3.Děkuji.

Inzerce
Odpovědi
Ludvík

Pokud se chcete opravdu uzdravit a odstranit příčinu vašeho problému diskutovaném na tomto fóru, nabízím Vám zcela nový a vysoce účinný přístroj pro úpravu špatných vlastností krve. Krev, která obsahuje nežádoucí složky není plně funkční, což způsobuje celou řadu vážných zdravotních problémů a komplikací. Přístroj má proto široký záběr na různé nemoci a problémy a proto toto upozornění najdete i v jiných diskusních tématech. Jedná se o nízkovýkonný kapesní laser kombinovaný s nízkofrekvenční pulsní masáží. Laserové ozařování krve je celosvětově uznávanou a velmi dobře vyzkoušenou metodou, avšak problém byl vždy ve způsobu použití (nemocnice, lékařský tým, vysoké náklady,atp.). Zcela nový způsob ozařování krevního řečiště přes nosní dutinu tyto problémy řeší a přístroj je nyní pro jednoduchou obsluhu a nízkou cenu přístupný všem, kdo jej potřebuje. KX LASER je zcela bezpečná registrovaná zdravotní pomůcka, se všeni potřebnými certifikáty. Bližšší Info : tianshi.wz.cz/index.php?id=753

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. prosince 2009, 22:29:42

jarmila1 poděkování

v prosinci mi dali stent.ale potize mi moc neustoupily.na hrudi mam stale tlaky.doktor mi rekl,ze jsem vylecena.Mam strach maminka mi umrela v 46 letech.mela anginu pektoris.Nevim co,jestli ji mam nebo ne.Můze mi nekdo odpovedet,dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. února 2012, 20:48:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Kompresní punčochy) 30. listopadu 2016, 16:03:06

Dobrý den . Chtěla bych se zeptat na to jak dlouho po operaci pupeční kýly mám nosit… Diskutovat

• kačka (lymfangiom) 29. listopadu 2016, 09:47:51

Já s lymfangiomem bojuju od malička, když jsem byla mimi docent Kabelka ve FN Motol mi… Diskutovat

• Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.