Inzerce

Neurologické vyšetření

Neurologické vyšetření je soubor úkonů, které lékař provádí za účelem zjištění Vašeho konkrétního neurologického onemocnění nebo podezření na něj. Aby lékař mohl Vaši diagnózu správně určit a dále Vás i optimálně léčit, musí se nejprve seznámit s Vaším osobním, rodinným a sociálním zázemím. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
marešová Irena29 poděkování

muj přítel si vyžadal neurologicke vysetreni/specialne eeg mozku/ale pani doktorka rozhodla ze neni nutne.Nyní byl na vyšetřeni před zakrokem v nemocnici,kde doktor doporučil vyseteni mozku CT.Jaky je ve vysetrenich rozdil?

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. října 2006, 11:26:03

lenka šulikova17 poděkování

dobry den ja mam us 2 den pocit mravenceni pod krkem a pod klicni kosti jen par sekund a nic a pak zas lecim se mela jsem 2 krivou pusu v roku 1997 a pak 2003 prosim muzete mi poradit co to muzu byt dekuji lenka je mi 35 let

6. prosince 2009, 11:07:27

Chci Vyléčení13 poděkování

Navštívila jsem za život již čtvrtého neurologa, jednoho z důvodu stěhování a dva z nespokojenosti, protože mě s těžkou migrénou poslali zpět k obvoďákovi, ať mi napíše Brufen. To dokážu i sama bez čekání a obtěžování obvoďáka. Ani jeden z nich mi žádná tato vyšetření neudělal, kde je chyba? Mám to někde hlásit?

21. února 2011, 18:45:21

Míra

Zkuste Medico Neurologie Praha 1 :-)

18. května 2013, 11:07:26

Alice2 poděkování

Dobry den, od svych 15let trpim epilepsii typu grand mal, beru leky Keppra 1000mg 1-0-1, je mi 29let a jsem uz 8let bez zachvatu, myslite si, ze je mozne uplne vyleceni? dekuji za odpoved

4. listopadu 2013, 12:31:43

Andrea4 poděkování

Dobrý den,pane doktore.Mám k Vám velkou prosbu.Můj 21 měsíční syn několikrát denně bezúčelně zvedne ruku v rameni jako by ji krčí.Porod byl v pořádku.Apgarskore 10-10-9.Kefalhematom-snad už v pořádku.Genetika také v pořádku.Vážnější úraz hlavy nebyl.Občas sleduji,že se oklepe jako,když Vám přejede mráz a někdy se jako by zahledí.Jinak nepozoruju žádné abnormality.Krásně spinkáme a jsme pořád veselí.Fyzicky je napřed a psychicky odpovída věku.Podle dětské lékařky normální chlapeček.Moc bych chtěla poradit jest-li mám začít se synem běhat po doktorech a nebo je to součást vývoje a mám vyčkat.Přeci jen je ještě maličký na trauma z lekřských vyšetření.Velice Vám děkuji Andrea

7. listopadu 2013, 12:13:17

Jitka

Dobry den. Muj otec ma parkinsona. Uz 13 let. Chtela bych se zeptat, zda mi muze neurolog udelat testy, jestli jsem tuhle nemoc nahodou nezdedila a v pozdejsim veku by se mohla projevit. I kdyz by to zatim nehrozilo, je mi 18 let. Kde mi tyto testy udelaji? Dekuji predem za odpovedd

6. listopadu 2014, 20:41:38

Petra.H.

Zdravím, chci se zeptat zda se najde človíček co má jakoukoliv zkušenost s klinikou Axon? Dozvěděla jsem se o terapii Kosmík která se zde praktikuje tak přemýšlím zda sem syna na terapii vzít a sháním veškeré informace.

9. dubna 2016, 20:22:07

Maruška

Ahojky, já jsem kliniku navštěvovala pár měsíců zpět. Za mě super, jsou tam příjemní fyzioterapeuté, snaží se aby se tam každý cítil co nejlépe a je to vidět. Myslím že to stojí za to si tam zajít a vyzkoušet to:)

12. dubna 2016, 17:19:58

Petra.H.

A přihlášku stačí zaslat jak píší i jen na email který uvádí na stránkách?

14. dubna 2016, 12:26:37

Maruška

Stačí poslat přihlášku na email, oni se potom z té kliniky sami ozvou a domluvíte se na termínu konzultace :)

20. dubna 2016, 20:38:30

Petra.H.

Tak to jsem ráda že to takhle stačí. Každopádně jsem se dívala na více stránek a ta klinika má hodně kladných ohlasů tak jsem se rozhodla že do toho půjdeme.

24. dubna 2016, 21:24:21

Kateřina

Dobrý den. Odhalí 100% dětskou mozkovou obrnu, i třeba lehkou formu, vyšetření EEG? Děkuji za odpověď

27. září 2016, 08:30:31

Mirka

Rada bych vedela jak probiha neurologicke vysetreni.jsem tam objednana s dvouletym synem tak at vim co ho ceka.

10. dubna 2018, 17:37:32

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Nechali byste svou dceru očkovat proti rakovině děložního čípku?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martina (cipralex) 14. července 2018, 20:29:52

je taky dobrý Sertivan....není tak silný a taky jsem potom se konečně i dobře vyspala a… Diskutovat

• Sklenářová (Zmenšení) 15. července 2018, 21:03:18

Super a jsou vám vidět nějaké jizvy? Diskutovat

• Blanka (Zkušenosti s léčbou akné) 14. července 2018, 14:59:43

Nedám dopustit na tablety goldenyacca Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.