Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hypertenze - vysoký krevní tlak

Problémem arteriální hypertenze je, že nemá žádné charakteristické příznaky. Dlouho tudíž nemusíte o svém onemocnění vědět a vysoký TK je zjištěn náhodně nebo až v době komplikací. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pavel
17x

na obojí je arginin

ondrej
2x

dobry den ja mam vysoky tlak 120-90 porade co udellat dekuju

milan

120/90 není vysoký krevní tlak, ale normální, vysoký je dvakrát po sobě naměřeno více než 140/90,

J.Novotná
4x

Dobrý den, od 25 let se léčím s vysokým krevním tlakem, beru + tbl. denně a to Sandonorm. Od začátku léčby, ale už i předtím se mi stává, že se mi z ničeho nic udělá špatně od žaludku polije mě studený pot, chce se mi zvracet a mám až průjem a chodím často močit a začne mě bolet hlava a mám zalehlo v uších. Je mi 37 let sportuji, nejsem obézní mám 2 děti pohodové manželství. V těchto dnech je to dost často. A je možné, že pokud jsem ve vyšších nadm. výškách 1900 a výš, že se mi om dost hůř dýchá, má to spojitost s vysokým TK? Jinak se mi dýchá dobře chodím 4x týdně na spinning a nedělá mi potíže. Děkuji za odpověď.

milan
1x

mel jsem ty same problemy ja to vyresil timti zpusobem udelal jsem detox a pomesici jsem zacal brat 4 -5 gr cecka a 2 denne horcik jo a co je dulezite hodne pit cistou vodu na tolide zapominaji pak se ozve telo ato tim ze mu neco chybi,ja testuji vse na sobe,takze vim o cem mluvim joa cesta k uspechu neni brat prasky na tlak ty vam pricinu nevyleci spise podpori,to neni lecba clovek si to jen mysli

hanka
3x

Na tlak je koenzym q10. V lekarnach je toho povícero, třeba dobrý koenzym QMax.

ZDENEK .P
3x

Dobrý den je mi 52 let a mám cukrovku na inzulinu a zajimalo by mne co je příčinou mých vysokých hodnot tlaku .Léčím se lokerenem a tlak mám přibližně 130/75 ale už asi 2 měsíce mi vylítl tlak kolem 200/90 zhruba jednou za 14 dní .musím se ale přiznat že s alkoholu piji jenom pivo aletýden vydržím ůplně bez a potom to zase třeba týden piji nadměrně.Z toho potom jsem nervozní a přemýšlím vlastně o všem možném i v noci.

hana
1x

Velkou pomocí je doslova CHLASTAT - ale čistou vodu!! ČIstá voda je naprosto nezbytná pro organismus a nelze ji v pitném režimu ničím nahradit. Její nedostatek je hlavní příčinou spousty zdravotních problémů, považovaných za "nevyléčitelné, neznámé příčiny, ..". Porovnejte cenu 2 litrů čisté vody denně s celou regulačních poplatků, poplatků za recepty, doplatky na léky atd. TO nejlepší, co můžete pro své zdraví udělat, je používání zdravého selského rozumu a inspirace z článku na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi- Rozšiřujte jeho text ve svém okolí! [email protected]

A.šiplerová
13x

Dobrý den, je mi 48 let a léčím se s vysokým tlakem a cukrovkou můj problém je, že 2x do měsíce přijdou z niče nic záchvaty kdy tlak vystoupí 200/110 tep 100 jsem dušná bolí mě na prsou mám studené končetiny,průjen,nucení namalou stranu,bolesti hlavy,červenání v obličeji a kolem úst se mi objeví bílé kolečko,hučení v uších.Léčím se s tlakem 8 let lékař stále upravuje léky,ale tyto problémy trvají zhruba 2 roky.Podstoupila jsem vyšetření na srdce,24hod.holter na tlak po vyhodnocení 140/90 vyšetření ledvin vše v norně,Nyní jsem v domácím léčením a zrovna mám po takovém záchvatu je možné,aby změna počasí měla takový vliv na mé problémy,když přijdu k lékaři připadám si jak simulant,protože prý mám přijít když mám tento problém a né až když po všem,ale já jsem ráda,že vůbec dojdu na záchod,Poslední vyjádřeníPLbylo at si zajdu psychiatrovi,že ten můj problém vyřeší.Léky TK prestariun-NC10mg,prestance10mg,cynt 0,4mg/////dia-siofor850mg,glymexan4mg Děkuji za odpovědˇ

Pavel Novák
2x

Stáhněte si žalobu Dr.Matthiase Ratha.Vše tady je jeden velký podvod.Moji OL ani neurologa nenapadlo,když jsem si stěžoval na bolesti hlavy,závratě a později zhoršování paměti,že by to mohl být vysoký krevní tlak.Podle neurologa negativní(proboha ho nenapadlo mě změřit!!!) a pijete dost tekutin?OL,přesto že má v kartě oba rodiče hypertenzní,nenapadlo mě rovněž změřit,posílala mě na psychiatrii.Prý ty potíže mám ze špatné vzpomínky z dětství.Zachránila mě preventivka,proboha vás to mohlo zabít.Kdybych tam nešel,tak asi nežiju.Odešel jsem k jiné OL,z deště pod okap,léčila mě prenessou.Po půl roce na preventivce zjistili "úžasné zlepšení,krevní tlak šel dolů na pouhých 170/100".Rok a půl se vyhýbám lékařům,mám z nich hrůzu.Léčím se podle Internetu,ani jednou nemocný.Krevní tlak si léčím argininem,hořčíkem,vitamíny,především C.Doplňuji česnekem,krátkodobě snižuje krevní tlak,arginin působí dlouhodobě,Krevní tlak se mi pohybuje nyní mezi 120/75-130/80.Lidské tělo po 40.přestává vyrábět koenzym a arginin.Tak jednoduché.Více na rapidshare pod NWO.(je tam i video s mým OMRONEM). Bohužel stal jsem se díky lékařům mrzák se silnými bolestmi hlavy,závratěmi a ztrátou pamětí.Jsem bez práce,Druhá OL mě nikam mimo psychiatrii nechtěla poslat,to by mohl chtít každý,tak nemám na nic nárok.Živí mě příbuzní.

lubomír
1x

hodně lidí tu píše o argininu,hořčíku a vítaminu c,, ale nikdo nenapíše jaké množství a kolikrát denně,, se to beredik

Bláža

Vloupali se vám do bytu a otrávili jídlo? Pane, vy nejste normální, na tu psychiatrii by jste si měl zajít. Ale okamžitě, už včera bylo pozdě.

hana
1x

Vysoký krevní tlak má nějakou příčinu a bez jejího odstarnění jen děláte kšefty farmaceutickému průmyslu a ještě víc si ničíte zdraví v marné iluzi na nějaké zlepšení. Chcete-li zajistit dlouhodobé velké zisky farmaceutickému průmyslu, choďte k lékaři a cpěte se léky". Stojíte-li o uzdravení, použijte zdravý selský rozum a inspirujte se článkem na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi- [email protected]

Václav
4x

Dobrý den, vím co Vám pomůže mají s tím zkušenosti moji známí jde o produkty z Ganodermy Lucidum - léčivé houby, která dokáže krásně vyrovnat nejen tlak,ale i výborně bojuje proti dalším onemocněním .... Nejde o žádne chemicky vyrobené tablety, které vám ničí játra, nemůžete se předávkovat a nejsou návykové. Samozřejmostí je prevence - případné pití kávy, kterou dnes pije pomalu každý.... Veškeré Info: http://www.kavamladi.dxnczech.cz/ Registrace - automaticky získáte slevu 25% na veškeré produkty (při registraci je třeba objednat alespoň jeden produkt) Registrace zde: http://www.dxneurope.eu/340003191 Případně mne kontaktujte... Email: [email protected] ICQ: 225-440-226

Michaela
2x

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli na zvýšení tlaku muže mít vliv i antikoncepce? Dekuji

pavel
7x

Vemte si arginin.Už jsem to psal.Je to nejlepší lék na vysoký krevní tlak.Antikoncepce zároveň podstatným způsobem zesiluje účinek argininu.Bral jsem každý třeští den a stabilně 120/80.Předvedl jsem i pokus s gravistatem a on klesl i tep.Fascinující.Arginin regeneruje cévy.To neumí žádný lék.Ty pak máte pružné,rozšířené a hladké a žádný cholesterol se nemůže usadit.Doktorský dementi mně nebyly schopni snížit pod 170/100,argininem stabilně 120/80/80.Bohužel se mi pomstili,několikrát se vloupali do bytu a otrávili potraviny a léky.Tak se svině mstí,že se léčíme sami.Důkazy jsou na stahuj,ulož to rapidshare pod lékaři.Zvukové nahrávky doktorské svině MUDr.Sotové.To co se děje v týto zemi je hrůza.Jsme vražděni doktorskými kryply.(Nájemné gangy,schopné čehokoliv).

pavel
1x

arginin 1,5 hod před jídlem a po jídle

František
1x

Dobrý den, je mi pouhých 21 a od svých 19 let užívám prášky na hypertenzi. Jedná se o Prestarium Neo Forte a Tenormin 50. Fungují docela dobře. Původně jsem míval hodnoty okolo 200/130, nyní kolem 130/80. Ale je to na hovno, není to žádná léčba, pouze tlumení důsledku bez zjištění příčiny (byť jsem podstoupil kompletní vyšetření celého těla). Diagnóza esenciální hypertenze. Kdyby mi bylo 40, tak možná, ale sakra už teď? Rád bych se toho zbavil a nejedl žádné chemikálie.

petr

a co změna životního stylu? změna stravy a více pohybu...doporučuji knihu Čínská studie

kuli

vyhledejte krevní tlak a homocystein

kuli

vyhledejte krevní tlak a homocystein

pepik
1x

dobry den je mi 26 let mam problemy s krevním tlakem.jednou sem mel 160 na 70 a druhy den sem mel. 160 na 90.doktor mi neudelal žadne vysetreni jen mi nasadil prasky losartan stada.jsou v poradku tyto prasky,chtel bych vedet s ceho to mam.v praci a jako malej sem mel celkem dost stresu.muže to byt od toho?dekuju

agent V4C

podívej se na chlamydie pneumoniae ta dělá nervy a tlak ,užívat bylinky

Pepa

Rád Vám poradím jak snížit tlak. Pište na [email protected] nebo skype: pepa.k93

Adam

Dobrý den, v 18 letech mám tlak 150/70, podle toho, co jsem se dočetl, to na můj věk není zrovna dvakrát příhodné. Přitom mám poměrně dobrou životosprávu. Spím 7-8 hodin denně, jím zdravě, sportuji 5krát týdně, ničím se příliš nestresuji a až na častou ranní únavu nepozoruji žádná negativa. Měl bych vyhledat nějakou odbornou pomoc? Předem děkuji

venca

pošlete mi Vás email, poradím PS: nejde o žádnou chemii

Mara

Velmi rad vyslechnu vasi radu

Petr

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

pavlína

Já měla s vysokým krevním tlakem menší problémy vždy. Asi za to mohla moje nadváha a hodně soli a cukru ve stravě. Doktor mě varoval,abych s tím začala něco dělat nebo že se to bude zhoršovat. Takže jsem poupravila stravu, paradoxně jsem začala jíst větší,ale zdravější porce a kila šla pomalu dolů a k tomu jsem přidala i pravidelnou rychlou chůzi, postupně jsem přešla na běhání. Tím pádem se mi tlak o něco snížil a ještě jsem začala užívat rybí tuk od lýsi a taky se mi zdá, že se to o něco zlepšilo. Není to teda klasický rozlévaný,ale ten v tabletách

Michaela

Dobry den, tento tyden jsem byla darovat plazmu a tlak zjistili 160/75, a mam z toho trochu strach. Je mi 18 a v rodine se na vysoky tlak leci babicka a nekde jsem cetla ze to muze byt i antikoncepce. Muzete mi nejak poradit? dekuji

Klárka

Dobrý den, je mi 17 let (60kg) a nikdy jsem s tlakem neměla žádné problémy (pouze mírně štítná žláza) ...právě jsem si jen tak namátkou (bez jakéhokoli záměru) po příchodu ze školy, s dobrou náladou (ne ve stresu) změřila tlak ... opakovaně se pohyboval okolo 145-150 na 105 ... celkem mě to vyděsilo, pročítala jsem různé články, ale moc to na mě nesedí --> žiju aktivně, snažím se jíst zdravě, téměř nesolím, jenom jsem citlivější a procházím náročnějším obdobím ... nechápu to a nevím jestli bych to měla nějak řešit

OndřejG

Zkoušeli jste někdo ženšen pravý? Přisuzují mu pozitivní účinky ve spoustě směrech, mimo jiné i na krevní tlak. Rozšiřuje cévy a tím ho snižuje, navíc má celkově blahodárné účinky na oběhový systém a srdce. Aspon co jsem všude četl, rozhodně do něj jdu. Je mi 24 a nehodlám do sebe po zbytek života cpát prášky. Pak napíšu, jestli to mělo smysl.

mervadier

tak co melo to smysl ? zbavil jsi se toho nerada vysokeho krevniho tlaku

veronika
1x

Dobrý den, i já mám dotaz. Je mi 16 let, měřím 170 cm a vážím 60kg...můj tlak byl dnes 170/100, což je na můj věk zvláštní. Pohybu mám dost, dojíždím do školy a na zastávku autobusu, na obědy a do školy to mám kus. Pravidelné tělocviky a taky závodně tancuju street dance už 5 let, několikrát do týdne trénuji se skupinou na 3 hodiny a dost doma pomáhám, prakticky se nezastavím. Nikdo tím v rodině netrpí ani netrpěl. Jaká by mohla být příčina a léčba? Děkuji za odpověd:)

Petr

Příčinou vysokého tlaku/tepu může být potravinová alergie, typicky na lepek. Objevuje se po jeho požití a postupně klesá, ale zůstává i tak vyšší, protože látky lepku v těle zůstávají. Řešení je lepek (zejména pečivo) nekonzumovat.

petr s.

mam dobře zkusenosti s kapkami od cbdex, trpela jsem skrz vysoky krevni tlak na bolest hlavy a buseni srdce, vůbec mi nebylo dobře.. Když pouzivam pravidelne tyto kapky citim se lepe a uvolnene. Snizuji krevni vysoky tlak. Mam to vyzkousene a opravdu to zabira. :)

Anna

Nemate někdo zkusenosti s nejakym produktem který obsahuje konopi, pry to na vysoky krevni tlak pomaha, diky?

Boban
2x

Víte co je mazec :) Měl jsem dva roky vysoký tlak i přístroj holter mě vyhodnotil průměr 150/105. Lékař mě předepsal prášky COSYREL a já jsem si vzal jen 2 za dva dny a tlak byl najednou 120/80. Po těch dvou prášcích jsem si už žádnej nevzal a je to měsíc a já mám pořád tlak 120/80 :) Nechápu :)

Anna
1x

Byl mi doporučen Friocard, prý z toho nejsou žádné vedlejší účinky (mám nezdravá játra, léky vybírám velmi pečlivě). Brala jsem je 4 týdny, tlak se snížil. A hlavně zmizely bolesti hlavy, které se nedaly ničím odstranit.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce