Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hemoroidy

Hemoroidy patří k nejčastějším onemocněním, ale k lékaři se s nimi moc nechodí. Jsou velmi časté i v internetové poradně. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
krize
1x

kam se obrátit s hemoroidy? Před 14 lety mně o jejich výskytu u mne informoval gynekolog s tím, že by se to mělo řešit, ale v tu dobu jsem řešila přestěhování do Prahy, protože mám dítě spjaté s motolskou nemocnicí...se změnou bydliště jsem se dostala do péče jiné polikliniky a zůstala jsem bez pomoci. Zde se bez obálek takové potíže jako jsou hemoroidy neřeší. Bohužel obvodní lékař mi nenapíše doporučení k lékaři ke kterému nespadám a na soukromého lékaře nemám.Za případné odkazy děkuji

Tinky

Floru jsem si objednala i já a už se těším na ty výsledky(vím,že to sem nepatří,ale ten Colonix ano,mám s ním ty nejlepší zkušenosti,je třeba upravit tvrdost stolice,jinak se ty hemeroidy samy nestáhnou)

Help

Co je ta Flora zač?Beru běžná probiotika,ale zatím nevidím žádný výrazný efekt.

JanHanák

Flora jsou probiotika a ne ledajaká.Trocha informací na oživení paměti:Dvě z nejnebezpečnějších látek, které poškozují střevní flóru jsou chlór a chlorid sodný, nacházející se v nejvíce upravované městské vodě a taktéž v nejvíce komerčně rozšířených nápojích,včetně nápojů nealkoholických.Konzumace kávy a alkoholických nápojů přispívá k poškození střevní mikroflóry. Antibiotika (opak probiotik), nesprávné stravovací návyky a stres mohou taktéž přispívat k poškození přirozené rovnováhy střevního traktu.Střevní mikroflóra může být obnovená přátelskými bakteriemi užíváním probiotických doplňků. Tyto doplňky jsou účinné jen v případě,pokud dokážou odolat extrémnímu kyselému prostředí žaludku. Po průniku, přátelských bakterií do tenkého a tlustého střeva, potřebují dostatek vlákniny, aby zůstaly"naživu"Konzumace jogurtů není dostatečnou zárukou doplnění "přátelských bakterií". Některá jídla, jako například jogurty,obsahují Lactobacilli, avšak tyto nemusí postačovat k celkové kontrole "nepřátelských bakterií".Přátelské bakterie jsou živé "organismy", které potřebují výživu k tomu , aby mohly existovat a rozmnožovat se. Pokud dostanou potravu, jakou je vláknina prostřednictvím stravy,nebo výživových doplňků,které užíváme, např. vláknina Colonix,jsou schopny v takovémto prostředí prežít a plnit svou významnou úlohu v zachovávání zdravé střevní mikroflóry. Další oblíbenou "potravinou" těchto přátelských bakterií jsou (fruktooligosacharidy). Probiotické doplňky, které poskytují tyto výživné látky přátelským baktériím, mohou být často účinnější,než pravidelné doplňky.

Jindra

No,jen kdyby se toho drželi i ostatní výrobci,ne jen bezhlavě a hlavně rychle vydělat na poměrně neúčinných plagiátech.

Sissi
2x

Flora je fain,pomáhá mi,ještě asi vyskoušim i ten Colonix,slyšela jsem o něm minule v tramvaji.

Draasal

Po operaci Longovou metodou jsem již 4 roky. Výsledek zatím výborný. Chůze mě po asi 7dnech od operace nedělala potíže. 8 týdnů jsem nebyl schopen sedět, delší dobu. 1rok po operaci jsem pociťoval občas bolest.Nyní jsem rád,že jsem zvolil tuto formu operace. Kolega chodí každý rok na gumičky a je to zřejmě napořád.Jen těch 14 dnů po operaci nikdy nezapomenu, pro obtíže s vylučováním - zážitek na celý život.

Sissi

Colonix jsem si dnes objednala po proštudování účinků jsem toho názoru,že nemůžu nic skazit.Je to úžasný a zároveň hororový!

Ester

ta vláknina je boží,pomohlo mi to !je to geniálně jednoduché a praktické v užívání

Holíková Renata

Colonix doporučuji už z jen toho důvodu,že vás zbaví i toho,čehož si nejste vědomi,respektive potíže nejsou tak evidentní a bolestivé,nebo nepříjemné.Díky Colonixu se celé tělo stane svěžejším a začne rychleji odbourrávat odpad,čímž se zrychlí celý metabolismus

Jiří Šteiner

Na hemoroidy výborně funguje čeký, čistě přírodní výrobek Emulips. Vřele doporučuji. Stojí 375 Kč a vydrží až 100 dní. Působí dobře na zažívání, trávení, upravuje cholesterol, čistí cevy, zkvalitňuje činnost srdce, upravuje krevní tlak a má vliv i na tělesnou váhu. Výsledky jsou vynikající.

Lulu
1x

Velmi dobře se mě osvědčil na hemoroidy Rakykníkový olej,podpořený 2-3 čajovími lžičkami otrub,přimíchaný do jogurtu,nebo do polévky.Ve spojení s řádnou hygienou(po WC vynechat toaletní papír a raděj navštívit sprchu,či bidet)je to otázka tří,čtyř dnů.Lu

Jarda
1x

Ahoj všem.Já jsem měl velký problém s hemoroidy od 25 let.Trvalo to 4 roky.Jaká je to bolest víte a já už byl odhodlaný jít na operaci.Mám rád historické knihy z 2 sv.války a v té jedné jsem četl o problémech německého důstojníka a jemu poradil starý doktor ,že po každé stolici si musí umýt zadek mýdlem a potom spláchnout vodou.Vše ho za pár měsícú přešlo.Tonoucí se stébla chytá a tak jsem to začal tvrdě dodržovat a za měsíc bylo po problémech.Žádná změna stravy,životosprávy,operace atd.Jen normální umytí.Dnes je mi 40 let a poctivě to dodržuji a když "musim"někde kde není možnost umytí,tak jsem nervózní a první co udělám když přijdu domů je vám doufám jasné.Je to asi 15 let a nikdy už jsem neměl hemoroidy.Vše je pravda a já doufám,že tato rada někomu pomůže.Ale podotýkám-pravidelně mýt po každé stolici!!!Držím palce Jarda

gandalf
2x

Správná hygiena je základ, souhlasím s tebou. Mimochodem mužeš sebou vozit vlhké ubrousky - já používám LOC ubrousky od AMWAY a než si sednu k vykonání stolice, tak si jimi otřu prkýnko (jsou i mírně dezinfekční) a po vykonání potřeby použiju místo bidetu. Míval jsem hemoroidy, ale už mám klid.

xxx

Dobrý den, mám dotaz, když vidím ten (řekla bych, že hemeroid) můžu si ho sama odstříhnout, k doktorovi se stydím zajít... Navíc jsem tam byla s tímhle asi před rokem a řekli mi, že mám jíst víc vlákniny a hodně pít. chvílemi je to dobrý a chvílemi zase ne. A tedka mi jeden opravdu kouká, je jenom červený, ani nebolí... Docela mě tam štve...

Káča
1x

V žádném případě nestříhat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! Je možné vzít niz a uzlík prostě stáhnout (udělat na něm uzel), odumře...

Káča

No nevím jestli je Colonix za ty prachy až takový zázrak. Připadá mi to něco jako Herbalife, jistého času....není jednodušší si zajít na propláchnutí střev (Hydrocolonterapie) a k tomu si koupit teda v lékárně levnější Psylium?

Lukyn

Přesně tak, v několika diskuzích jinde na Colonix spíše nadávali, že účinek nic moc. Asi to bylo tou dobou před lety, že tomu lidi tak veřili. Pořídil jsem si Psyllium a za desetinu ceny to má možná lepší účinek (možná se ani nespletu, když si budu myslet, že psyllium bude 90 % slozeni Colonixu:) Mě problémy postihly taky, ne výrazný, ale hned to chce jít hlavně k doktorovi a nestydět se, krev ve stolici prostě není sranda. Léky (Dectralex) pomohly, ale jen do další zácpy, tak jdu k doktorovi znovu a holt budu muset na vyšetření, ale co.

Muky

Ahoj, lidičky. Všichni opěvujete ten colonix a dobře, jestli pomáhá.... Já ale žádné problémy se zažíváním ani vylučováním nemám. Odjakživa hodně piju, jím vlákninu, cvičíma a dělám vše, aby mě problém s hemoroidy nepotkal... jenže to jsem netušila , že po porodu (před 4 měsíci) si je prostě "vytlačím"... zkoušela jsem mastě, čípky, pilulky atd. atd. atd. - Mátě některá zkušenost s hemoroidy po porodu ?!?! Prosím o radu. Díky. (a musí to být lék při kterém mohu kojit...) Díky.

wiwekq

VTorNV sdviksztnwvi, [url=http://fiyyckldtans.com/]fiyyckldtans[/url], [link=http://kxjposbligds.com/]kxjposbligds[/link], http://kyyiabriddcz.com/

uqufnt

HXCYvZ yjxrtrfvwenx, [url=http://adokkmhzhryz.com/]adokkmhzhryz[/url], [link=http://uslnzxmtmcsk.com/]uslnzxmtmcsk[/link], http://rkjcjgixbktv.com/

proste ja
1x

ahoj taky mě trápilo krváceni, a bála jsem se jit k doktorovi, navic jsem se bala aby to nebyla nahodou rakovina tlustého streva, ale nakonec jsem se odhodlala a musim rict vsem: nebojte se a jdete se vysetrit, konecne mam klid a vim ze jsem v poradku a vysetreni ve vysledku nebylo tak strasne jak jsem se obavala a navic jsem si prohledla svoje streva zevnitr :D zajimavy pohled

Zara
1x

Ja sa tiež pridávam. Colonix je skvelá vec, pretože je to vláknina a tou si môžete len pomôcť. Ja som užila celú kúra a cítim sa neporovnateľne lepšie. Vôbec nelutujem, že som si ho obejednala a objednám znova. odvtedy mám skvelé trávenei a hlavne nemám nafúkané brucho, čo bol môj problém dlhé roky. Odporúčam vyskúšať

Martin
8x

ahoj, objevil jsem v oblasti ritniho otvoru tmave cerveny uzlik, neboli me a nekrvaci, z vyse uvedeneho jsem pochopil, o co jde, zajimalo by mne, jestli muzete doporucit nejakou konkretni mast nebo lecbu, nechce se mi vubec k lekari, jeste by me prosim zajimalo, kdyz budu dbat na hygienu, budu si davat teple sedaci koupele a pripadne mi doporucite nejakou mast, jeslti mam sanci na uzdraveni bez navstevy lekare, dekuji

Veronika
2x

Dobrý den, jsem čtyři měsíc po porodu císařským řezem a už asi měsíc mám při vyprazdňování z konečníku světlou krev na papíře. Do tohoto týdne to nebylo nijak pravidelně, ale teď už mírně krvácím i bez vypraždňování. Výrustky žádné nemám. Můžou to být hemoroidy? Moc děkuju za odpověď.

Marcela
2x

Dobrý den, už několikátý týden mám obrovské bolesti při stolici, na toaletním papíře se vždy objeví krev ale jen v minimálním množstvím. Žádné bulky jsem nenahmatala a větší množství krve mi nikdy neteklo. Mohli by to být hemoroidy? Předem děkuji za odpověď.

SONA
9x

DOBRY DEN UZ ASI MESIC ME SVDI RITNI OTVOR MAM TAM MALE PUPINKY BILE REKNEME ASI JAKO AKNE MA TO NECO SPOLEČNEHO S HEMEROIDY??? CO MI POMUZE?? DEKUJI ZA POMOC

Stanislav
39x

Chtěl bych se zeptat jestli zmíněné vyšetření konečníku na přítomnost hemeroidů, krve ve stolici nebo kolem řitního otvoru by prováděla má praktická lékařka nebo by mne poslala někam na specializované pracoviště. Nevím jestli bych dokázal na ni vystrčit zadek(kór když jsme z vesnice ,známe se a má tam mladou a pěknou sestřičku). Někomu se to bude zdát asi směšné.Já zatím nějaké velké problémy nemám,spíš si myslím že se mě krev na papíře objevila po tlačení,ale přesto bych se chtěl nechat vyšetřit, ale stud je u mne hrozný rádce. Bojím se a ještě víc se stydím.Děkuji.

Švec vladimir
34x

Dobry večer. Svidi me řitni otvor, ale žadnou krev sem nigdy neviděl. Co to muže byt, a jak se to leči? moc krat děkuji.

pája
44x

Dobrý den, v okolí konečníku se mi objevily dvě malé bulky (uzlíky), nijak nebolí, může jít o vnější hemeroidy? Stačí k jejich odstraneění používání mastí či vymizí samy, nebo mám navštívit lékaře? Děkuji zaodpověď.

chris
20x

mam potiže už asi 15 let doktorovi se stidim potreboval bych s piše radu krvacim mam i svedeni použivam dubovou kuru mam i trevo venku a na stenach mi nevim jak to mam napsat mi toj ako zarusta prosim pokud je nejaka možnost poradit dekuji

Bára 19
2x

Dobrý den, v oblasti řitního otvoru se mi objevila uzlinka která bolí, když ji zatlačím zpět 'dovnitř', bolet přestane. Ale za chvíli je zas venku. Mohou to být vnější hemeroidy? Čím se dají odstranit/vyléčit? Nekrvácím ze stolice, uzlinka není zarudlá ani rudá, jen bolí. Mám ji tam prakticky pořád, jako součást řitního otvoru, avšak včera začala bolet a je tužší. Mám strach, když jsem se dočetla, že vnější i vnitřní hemeroidy mohou být trombózní a já, jelikož mám Leidenovu poruchu genu, se bojím pojmu 'trombóza', jelikož jsem náchylnější než jiní lidé. Prosím poraďte mi, co mám dělat! Děkuji za odpověď, Bára

adri

Dobrý den, je mi skoro 22 let. už před časem jsem krvácela, před 1,5 rokem jsem byla na kolonoskopii, kde mi vyndali 2 polypy a potvrdili vnitřní hemeroidy, po odstranění polypů jsem měla s krvácením pokoj, až do teď. Měla jsem něco se střevy, průjmy atd... a teď cca 14 dní po těchto obtížích krvácím mnohem více než předtím. Moje matka zemřela v 36 letech na rakovinu jater a tlustého střeva. Doktorka má do konce srpna dovolenou a tak nevím, zda nemám raději dojít na pohotovost nebo zda to může být ještě podrážděnými hemeroidy. Předem díky za odpověď.

Petra

ahoj, uz minimalne 2 roky mam u konecniku jakysi vyrustek, je mozne ze mohu mit tak dlouho "hemeroid" ? jedna se o celkem maly vyrustek, kdyz jsem si prohlizele nektere obrazky na netu rikam si jelti by se mi za ty 2 roky neco takoveho nezvetsilo .. dekuji za odpoved :)

Vladimír
1x

Dobrý den,chci se zeptat,jestli může mít hemoroidové onemocnění vliv na poruchy erekce, děkuji za odpověd.

honza

Na hemoroidy používám čínskou mastičku balzám doutnající rokle, zabírá rychle a stojí pár korun, vyzkoušel jsem díky doporučení, jinak bych na to asi nepřišel, tady ji mají nejlevněji http://www.nejparfumerie.cz/p8441-balzam-doutnajici-rokle-musk-hemorrhoids-ointment-hemeroidy-paleni-svedeni-konecniku-opary/

zbyněk

26.1.2012 sem byl na klasické operaci hemoroidů nejhorší první noc a první stolice jinak v poho ,dneska 10 dnů po úplně bez bolesti stolice pravidelná ,zákrok prováděli ve fakultní nemocnici olomouc mohu jen doporučit první chirurgie špičková péče po operaci naprostá spokojenost personál vynikající hlavně sestřičky,lidi nemějte strach z operace dá se to vydržet .

Leoš

Na hemeroidy je dobrý hemostop. velmi rychle mě zbavil potíží.

Leoš

Na hemeroidy je dobrý hemostop. velmi rychle mě zbavil obtíží.

Pedro

Mi na léčbu hemeroidů zabral hemostop z lékárny. Teď začali nabízet i nějaký nový, který má ještě víc účiných látek a mi to zabírá.

Lucie

včera jsem při sprchování si podráždila konečník,dost to bolí a dneska jsme si už nahmatala hrčku,prosím co mám dále dělat?Děkuji

Zuzana

Udělala se mi malá boulička, vůbec jsem nevěděla co to je. Kamarádka mi na to poradila hemostop, že prý to její mamči zabralo, tak jsem to vyzkoušela, a výsledek byl skvělý. Za pár týdnů se boulička zatáhla a bylo po problému.

Jarka

Ten je fakt dobrý, taky s ním mám zkušenosti a účinkoval mi skvěle.

Michal
1x

Udělal se mi zničeho nic poprvé v 28 letech. Vystoupil i ven. Velikost asi jako fazolka. Měl jsem ho tam dva měsíce, přestal jsem se utírat papírem. Asi měsíc jsem se neutřel papírem, vždy po toaletě se tam vysprchoval studenou vodou a do měsíce úplně zmiznul.

tom

Trpel jsem hemeroidy nekolik let - nechal jsem si je chirurgicky odstratnit a teď používám skoro denně konopnou mast Balcann nebo gel se stříbrem už při při náznacích svědění. oblast konečníků se dobře zahojila a je vláčná a nepraská. doporučuji. paní na obchodě firmy od které jsem to kupoval mi říkala o akci 1+1. stačí jen zadat heslo „annabis“ pri registraci na eshopu a můžete si navolit produkt zdarma dle vyběru, je to na www.lecivekonopi.cz , tak sdilim at se o konopí dozví co nejvíc lidí, tom

Kateřina
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Paní Sarah Packer

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Roman
3x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

nort
1x

dvaktrát jsem ho použil a pak se rozpadnul na dvě části .pěknej šmejd.ta firma co to prodává nemá žádný kontakt tak pozor.

Petr

Není pravda, mě se nerozpadnul. A kontakt na webu je, jen musíš hledat.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce