Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vaginální Infekce

V širokém povědomí jsou vaginální infekce ztotožňovány s přítomností poševního výtoku. Většina žen považuje za patologický výtok i běžné fyziologické zvlhčení pochvy, a pokud něco takového objeví, ihned spěchá k lékaři.U těchto žen většinou nezjistíme kultivací přítomnost žádné infekce. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martin F.
11x

Muže žena takovou infekci nakazit muže a jaky to ma pro muže dopad, když ma pohlavní styk s ženou s takovou infekci...

Katka R.
2x

Je tragikomické dozvědět se v bezmála 40-ti letech a po 5-ti dětech, že vaginální prostředí má ph 4,2 zatímco ejakuát 7,8.... Tím se vysvětluje vše a taky to obsahuje odpověď na všechny nejasnosti ohledně hygieny atd. Vědět to dřív, možná bych nepodezírala své bývalé partnery z kdoví čeho. Proč mi to nikdo neřekl? Proč se to neučí ve škole místo blábolů o těsných džínách? I za tak pozdní informaci děkuji, ještě stále mi může být užitečná. :-)

Nikola

Na tento článek jsem narazila v důsledku hledání odpovědi na to, co se to se mnou ,,děje,, .. jsem moooc ráda, že jsem na to přišla tak brzo, jelikož se sexem začínám. Na to, jestli v sobě mám či nemám přítelovo sperma jsem moc velký důraz nedávala, a jsem ráda, že jsem se dozvěděla včas, že to byla chyba. Souhlasím s Katkou R., kde na tohle má člověk sakra přijít? Kdyby se o tom aspoň zmínili třeba v internetových magazínech pro ženy, doma.cz nebo krásná.cz místo blbostí které tam píšou, hned by bylo na světě líp :P jinak, moc děkuju :))

Věra
1x

Je sice zajímavé se dočíst, že nepoužíváme poševní kosmetiku, ale kde se to má žena dozvědět? O těchto tématech se kromě internetu veřejně mluví či píše v časopisech velmi málo nebo vůbec..

Lucie

Je tato infekce možná i u dětí?

erikka

"Já mohu doporučit Rosalgin, který velmi rychle ulevuje od příznaků gynekologického zánětu do několika minut odstraní nepříjemné svědění, pálení, bolest. "

hanna

Dobrý den, věděli jste, že v pochvě se přirozeně vyskytují různé druhy bakterií, které jsou ve vzájemné rovnováze. Hlavním druhem bakterií, které tuto rovnováhu udržují, jsou laktobacily. Pokud dojde ke snížení jejich množství, dochází naopak k přemnožení choroboplodných bakterií a kvasinek, které mohou způsobit zánět....jsem si hledala na internetu, co to vůbec mám za hrůzu a on zánět, je to velice nepříjemné a už nevím, co bych na to měla užívat!

jana

Ovšem poprvé, když jsem to měla aplikovat, tak jsem z toho byla nervózní, ale vše už je v pořádku…

nana

Je velice účinný, jelikož snižuje množství výtoku…

helena8

"Mohu doporučit Rosalgin, který velmi rychle ulevuje od příznaků gynekologického zánětu do několika minut odstraní nepříjemné svědění, pálení, bolest. Moc mi tento přípravek pomohl! "

wanda

Ahoj jak tento přípravek funguje? A jak dlouho ho znáte?

julča

Moc díky za doporučení, taky jsem ho užívala, naštěstí hned od začátku jsem dostala doporučení!

kajja88

Dobrý den, věděli jste, že v pochvě se přirozeně vyskytují různé druhy bakterií, které jsou ve vzájemné rovnováze. Hlavním druhem bakterií, které tuto rovnováhu udržují, jsou laktobacily.

jajja

Chtěla bych toho pro své zdraví, co možná udělat nejvíce!

makky

Rosalgin zničí škodlivé bakterie, prospěšný laktobacilus v pochvě nechá.

Klára

Co pomůže, je srovnat přirozené prostředí v pochvě, k tomu jsou mléčné bakterie mně vyhovuje například Vagiferm, může se brát preventivně nebo když máte infekci přeléčenou antimykotiky aby se vám srovnalo právě to ph.

Radka

Děkuju za tip, určitě to vyzkouším už totiž nevím co s tím..

Klára

Není za co ráda jsem pomohla, přeju ať se toho rychle zbavíš vím co je s tím trápení..ale neboj ten Vagiferm se osvědčil.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce