Inzerce

Které vitaminy a minerální látky jsou pro zdravý zrak nezbytné?

Vitamin A: Vitamin je nepostradatelný pro správnou funkci zraku. Jedna z forem vitaminu A, tzv. retinal, je totiž součástí pigmentu v sítnici oka, v jeho světločivých strukturách. Dopadem světla se tyto struktury podráždí, vzniklý vzruch se pak nervovými dráhami přenese do mozku... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Radka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. září 2013, 08:19:29

Ivana

Já si myslim, ze vitamíny jsou super. Sama jsem vyzkoušela pár druhů a zustala jsem u ocuteinu brillant, jsem spokojená.

3. září 2014, 09:06:34

martina

beru Avilut Ginkgo, jsem ráda, ze pro své oci muzu neco udelat.

8. srpna 2016, 15:53:02

Agata

Poradii mi nekdo prosim, co brat v dobe tehotenstvi za vitaminy?

20. května 2018, 14:26:46

Petra

Jestli chceš kvalitu, tak je třeba si připlatit, ale já měla na doporučení Femibion a super :)

25. května 2018, 19:32:19

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jozef (Rivotril) 13. října 2018, 16:27:39

Ahoj Michal. Neviem, ale keď pozrieš staršie príspevky, tak tam je presne napísané koľko… Diskutovat

• Ela (Operace hemoroidů) 18. října 2018, 14:12:17

Ještě doplním pár poznámek. 1. krvácení z konečníku už ustává (10. den po operaci).… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 13. října 2018, 12:28:26

Ahoj Michale, nejrozumnější rada, kterou Ti můžu dát, je v žádném případě nezvyšovat… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.