Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Brusinky + D-Manóza, ta ideální kombinace na záněty močových cest!

( Komerční prezentace | přečteno: 2279x )

Téměř 50 % žen je postiženo opakujícími se potížemi se záněty močového měchýře do jednoho roku od prvního ataku. Trápí vás také opakující se záněty močového měchýře a už nechcete užívat antibiotika? Zvolte přírodní řešení!

salutempharma.cz
Z NABÍDKY LÉKÁRNA.CZ

Příznaky zánětů močových cest

Příznaky zánětů močového měchýře jsou dostatečně známé. Pálení při močení, bolesti v podbřišku nebo úniky moči. Problém nastává, pokud se infekce opakují. Časté používání antibiotik může vést ke ztrátě jejich účinnosti, ke zhoršení zdravotního stavu nebo k různým chronickým komplikacím. Proto dnes i praktičtí lékaři často jako účinnou alternativu doporučují užívání extraktů z brusinek s ověřeným obsahem PAC (proanthokyanidy), nejlépe pak v kombinaci s D-Manózou.

Jak Brusinky působí na zánět močového měchýře?

Hlavním mechanismem účinku brusinek je vyplavení bakterií E. Coli, kterým zároveň zabraňují přichytit se na buněčnou výstelku močových cest. Díky tomu jsou brusinky velmi účinné. Ať už v kombinaci s antibiotiky nebo samostatně. Velké množství studií prokázalo, že užívání brusinek významně urychluje terapii a snižuje i četnost opakovaných infekcí.

Rychlý účinek D-Manózy

Monosacharid D-Manóza je masivně vylučován do moči. Tam na sebe „váže” bakterie, které pak ztrácejí svoji schopnost uchycení ke sliznici močového měchýře. Klinické studie prokázaly schopnost D-Manózy zabránit nositeli infekcí – bakteriím E. Coli – přilnout k vnitřní stěně ledvin, močového měchýře, močové trubice a prostaty, a tím znemožnit její nežádoucí působení. Nástup efektu D-Manózy je u běžných zánětů rychlý. Za několik dní mohou být nežádoucí bakterie vyplaveny a následuje výrazná úleva od bolestí a potíží.

Efektivní řešení na záněty močových cest

Brusinky forte akutNejlépe se pak jeví kombinace obou uvedených účinných látek Brusinky + D-Manóza. Tak abychom lehce zvládli potřebné množství extraktu z brusinek spolu s D-Manózou, je nejlepší zvolit likvidní formu produktu. V jedné ampulce (shotu) je vše potřebné. Extra silnou kombinaci extraktu z brusinek (1500 mg) D-Manózy (2000 mg) v denní dávce, navíc s obsahem Vitaminu D3 a extraktu ze zlatobýlu pro zdraví močových cest nabízí doplněk stravy Brusinky forte Akut + D-Manóza od společnosti Salutem Pharma. Denní dávka je v jedné ampulce, kterou si můžete vzít třeba do kabelky.

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Mohlo by vás zajímat

Alergická reakce na antibiotika

Dobrý den, prave jsem dobrala antibiotika (angina) a na obličeji a na hrudi se mi udělaly male cervene pupínky,ze kterých vyteče po zmáčknutí čirá tekutina, na akné netrpím. Může to být reakce na oslabení organismu? Můj druhý dotaz se týká mé práce-pracuji v biochemické laboratoři, kde se užívají izotopy. Mám strach, že v případě těhotenství bude ohrožen můj plod, než těhotenství zjistím a z práce odejdu. Je to tak? Děkuji

Zlepšení pleti po užívání antibiotik

Dobrý den. Kde začít? Mám problém s nečistou pletí. Taková pleť by měla být mastná, ale ne některých místech se mi šupinatí jako suchá pleť. Stav se zhorší obzvláště před menstruací. Dělají se mi bílé hnisavé pupence hlavně na čele, bradě a krku. Hormonální antikoncepce nezabrala, vyzkoušela jsem už několikerou kosmetiku, ale zatím žádné zlepšení. Pleť mám krásnou jedině tehdy, když užívám antibiotika při nějaké nemoci (např. angína) . To se pak aspoň na chvíli kochám. Navštěvovala jsem i kožního lékaře, ale ani jeho léčba není úspěšná. Na to , že je mi už 33 je na pubertu dost pozdě. Zkuste poradit , co s tím. Andrea.

Vylučovací urografie

Vylučovací urografie je rentgenové vyšetření ledvin, močovodů a močového měchýře pomocí tzv. kontrastní látky. Lze takto zjistit některé z onemocnění vývodných močových cest.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce