Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Oscillococcinum – tradiční prevence chřipkových stavů

( Komerční prezentace | přečteno: 1046x )

Jako mají svá období šaty nebo sporty, mají ho i chřipková onemocnění a virózy. Zatímco pravá sezónní chřipka má obvykle těžší průběh, běžné virózy a infekce horních cest dýchacích jsou mírnější a spíše nás obtěžují. Kromě toho, že jsou tato onemocnění virového původu, a neléčí se antibiotiky, mají společné ještě jedno. Lepší je vůbec je neprodělat.

shutterstock.com
Z NABÍDKY LÉKÁRNA.CZ

O léku Oscillococcinum

Oscillococcinum je jedním z nejznámějších homeopatických léčivých přípravků na světě, používaný v mnoha zemích. Je vyroben speciální technologií se špičkovou znalostí výroby homeopatického léku. Výrobcem doporučená indikace je použití v prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. Oscillococcinum se vyrábí ve Francii i všechny výchozí látky tohoto léku mají francouzský původ. Jde o šetrný lék, který má řadu výhod.

Prevence vhodná pro malé děti i seniory

Hlavní výhodou Oscillococcina je to, že je bez známých nežádoucích účinků, nemá věkové omezení a také jej mohou užívat těhotné a kojící ženy. Ocení jej ale i další rizikové skupiny pacientů.

Senioři, kteří většinou užívají více léků, ocení především to, že se Oscillococcinum navzájem s jinými léky či doplňky stravy neovlivňuje.

Jak správně užívat lék Oscillococcinum?

Oscillococcinum je vyráběno ve formě malých granulek balených v jednodávkových obalech - tubičkách.  Dávkování naleznete v příbalovém letáku (pokud lékař neurčí jinak). K prevenci se obvykle užívá pouze 1 dávka týdně. Od prvních příznaků chřipkových stavů jako např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů užívejte 1 dávku 3x denně po dobu 1 až 3 dnů. Celý obsah tubičky nechte rozpustit v ústech, ideálně pod jazykem. Malým dětem je možné lék rozpustit v malém množství vody. Léková forma v podobě granulí v tubičkách je velmi praktická, můžete je nosit v kabelce, aktovce, a mít tak lék vždy po ruce.

….a co ještě dělat?

Oscillococcinum není samozřejmě jediný způsob, jak podpořit prevenci. Důležité je mít navíc dostatek pohybu i odpočinku, dostatečně se oblékat, pít dostatek tekutin a jíst stravu bohatou na vitamíny a v neposlední řadě pozitivně myslet. Psychická pohoda, bez stresu, je základem zdravého života.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Oscillococcinum® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití, užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů (jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů). Obsahuje Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K.

komerční sdělení500x150_sedatif_2020_12_ordinace.cz.jpg

Inzerce
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben
Partner rubriky Homeopatie
Partner rubriky Homeopatie

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Co je pro vás největší motivací k zanechání kouření?

Zatím hlasovalo 38 lidí

Mohlo by vás zajímat

Zmůže homeopatie paradentózu?

Fungují homeopatika i na léčbu a prevenci paradentózy? To vám zodpoví odborník?

Jsou homeopatika podvod?

Homeopatici na ni nedají dopustit, pediatři ji nezatracují a ostatní lékaři ji spíše neuznávají.

Nejčastější mýty o homeopatii

Homeopatií se dá léčit rakovina, při užívání homeopatik musíte zapomenout za žvýkačky a čištění zubů. To jsou některé z mýtů o homeopatii, které bychom rádi probrali.

Homeopatie

Homeopatie je lékařská léčebná metoda založená na principu, že podobné se léčí podobným. Pacientovi je tedy podávána látka, zpracovaná speciálními homeopatickými postupy do homeopatického léku, která je-li podána zdravému jedinci, vyvolá u něj krátkodobě tytéž příznaky a potíže, jakými se projevuje pacientova choroba.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.