Inzerce

Potíže s prostatou a homeopatie

9. listopadu 2018, Redakce Ordinace.cz   |   přečteno: 940x

Častým problémem mužů, zvláště od určitého věku, bývají obtíže s prostatou. I tyto potíže vám může pomoci zvládnout homeopatie. Svůj homeopatický lék si nejlépe vyberete podle projevů vaší nemoci.

Dobrá rada
foto: shutterstock.com

Staphysagria 15 C - je lék, který se podává při zbytnělé prostatě, kdy si pacient stěžuje na časté močení, při kterém nedochází k úplnému vyprázdnění a pacient se snadno vzruší. Zhoršení stavu nastává po emocionálních zážitcích, kdy člověk pociťuje zlost, ponížení, je velmi přecitlivělý a zhoršuje se chladem a v noci. Tito pacienti mají také sklony k bolestem břicha nebo snadnému zablokování páteře. Lék podáváme v dávce 5 granulí 2x denně.

Aurum metallicum 15 C - tento lék pomáhá u zbytnělé prostaty s pocitem stálé potřeby močit a s bolestí při močení. Stav se zhoršuje v noci, brzy ráno a chladem. Spouštěcím momentem bývají v tomto případě dlouhotrvající starosti, úlek, pocity stísněnosti. Tito pacienti často trpí hypertenzí a mají sklony k depresím. Lék podáváme 2x denně 5 granulí.

Conium maculatum 9 C - je lékem bolestivého přerušovaného močení, které vzniká následkem překážky v močových cestách - nejčastěji zduřením prostaty. Stav může být doprovázen předčasnou ejakulací a často bývá následkem dlouhodobé pohlavní zdrženlivosti. Stav se zhoršuje požitím alkoholu. Lék podáváme v 2x denně v dávce 5 granulí, v případě impotence v ředění 15 C 1 – 2x denně. Lék je pouze na lékařský předpis.

Phosphoricum acidum 15 C - lék na impotenci, který je indikovaný v případě, kdy impotence vznikla následkem přetížení, dlouhodobé emocionální zátěže nebo po prodělaném onemocnění. Pacient má pocit, že je toho na něj příliš, nedokáže se soustředit, cítí se jako omámený, má závratě, pocity tlaku v hlavě, je vyčerpaný a touží pouze po odpočinku a spánku. O sex nemá vůbec zájem, zhoršuje se světlem, hlukem, chladem a zlepšuje se teplem. Lék podáváme 2x denně 5 granulí.

Selenium 15 C - je dalším lékem na impotenci. Je určen pro pacienta, který touží po sexu, trpí ale nedostatečnou erekcí, předčasnou ejakulací a nočními polucemi. Ke vzniku problému vede fyzické a psychické přetěžování, alkohol, větší množství kávy a nedostatečné množství spánku. Pacienti také často trpí vypadáváním vlasů, které se mastí, kůže je také celkově mastnější, může se vyskytovat akné nebo šupiny ve vlasech. Lék podáváme 2x denně 5 granulí. Lék je pouze na lékařský předpis.

Potíže s prostatou i impotencí řeší několik dalších homeopatických léků, které jsou pouze na lékařský předpis a indikovat by je měl lékař homeopat.

Zdroj: www.svethomeopatie.cz

komerční sdělení500x150(1).gif

Inzerce
loading...
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Vyhledat lékaře
Vyhledat zdravotnické zařízení
Druh zařízení:
Co nejblíže k:
Inzerce
Partner rubriky Homeopatie
Partner rubriky Homeopatie
Nové články emailem
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ovesova (ukončení léčby antidepresivy) 15. července 2019, 05:48:57

    Já teď se taky o to pokouším Diskutovat

  • Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 15. července 2019, 07:39:51

    Dakujem Janka :-) Dnes mám kontrolu u neurologičky tak uvidím. Diskutovat

  • Ovesova (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 15. července 2019, 05:46:40

    Ne snažila jsem se to vydržet bez neurolu a podobně měla jsem lexac ale přišlo mi ze to pak… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.