Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_&utm_&utm__campaign=potraviny-pro-zdravi
23w11_Zdrave_potraviny_Ordinace_180x120_CZ.jpg
Zařaďte do jídelníčku zdravé potraviny. Celou nabídku najdete na Lékárna.cz.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Potíže s prostatou a homeopatie

( Redakce Ordinace.cz | přečteno: 2200x )

Častým problémem mužů, zvláště od určitého věku, bývají obtíže s prostatou. I tyto potíže vám může pomoci zvládnout homeopatie. Svůj homeopatický lék si nejlépe vyberete podle projevů vaší nemoci.

Dobrá rada
shutterstock.com

Staphysagria 15 C - je lék, který se podává při zbytnělé prostatě, kdy si pacient stěžuje na časté močení, při kterém nedochází k úplnému vyprázdnění a pacient se snadno vzruší. Zhoršení stavu nastává po emocionálních zážitcích, kdy člověk pociťuje zlost, ponížení, je velmi přecitlivělý a zhoršuje se chladem a v noci. Tito pacienti mají také sklony k bolestem břicha nebo snadnému zablokování páteře. Lék podáváme v dávce 5 granulí 2x denně.

Aurum metallicum 15 C - tento lék pomáhá u zbytnělé prostaty s pocitem stálé potřeby močit a s bolestí při močení. Stav se zhoršuje v noci, brzy ráno a chladem. Spouštěcím momentem bývají v tomto případě dlouhotrvající starosti, úlek, pocity stísněnosti. Tito pacienti často trpí hypertenzí a mají sklony k depresím. Lék podáváme 2x denně 5 granulí.

Conium maculatum 9 C - je lékem bolestivého přerušovaného močení, které vzniká následkem překážky v močových cestách - nejčastěji zduřením prostaty. Stav může být doprovázen předčasnou ejakulací a často bývá následkem dlouhodobé pohlavní zdrženlivosti. Stav se zhoršuje požitím alkoholu. Lék podáváme v 2x denně v dávce 5 granulí, v případě impotence v ředění 15 C 1 – 2x denně. Lék je pouze na lékařský předpis.

Phosphoricum acidum 15 C - lék na impotenci, který je indikovaný v případě, kdy impotence vznikla následkem přetížení, dlouhodobé emocionální zátěže nebo po prodělaném onemocnění. Pacient má pocit, že je toho na něj příliš, nedokáže se soustředit, cítí se jako omámený, má závratě, pocity tlaku v hlavě, je vyčerpaný a touží pouze po odpočinku a spánku. O sex nemá vůbec zájem, zhoršuje se světlem, hlukem, chladem a zlepšuje se teplem. Lék podáváme 2x denně 5 granulí.

Selenium 15 C - je dalším lékem na impotenci. Je určen pro pacienta, který touží po sexu, trpí ale nedostatečnou erekcí, předčasnou ejakulací a nočními polucemi. Ke vzniku problému vede fyzické a psychické přetěžování, alkohol, větší množství kávy a nedostatečné množství spánku. Pacienti také často trpí vypadáváním vlasů, které se mastí, kůže je také celkově mastnější, může se vyskytovat akné nebo šupiny ve vlasech. Lék podáváme 2x denně 5 granulí. Lék je pouze na lékařský předpis.

Potíže s prostatou i impotencí řeší několik dalších homeopatických léků, které jsou pouze na lékařský předpis a indikovat by je měl lékař homeopat.

Zdroj: www.svethomeopatie.cz

komerční sdělení500x150_sedatif_2020_12_ordinace.cz.jpg

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Partner rubriky Homeopatie
Partner rubriky Homeopatie

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Anketní otázka

Měli jste někdy svrab?

25%
75%
Zatím hlasovalo 198 lidí

Mohlo by vás zajímat

Zmůže homeopatie paradentózu?

Fungují homeopatika i na léčbu a prevenci paradentózy? To vám zodpoví odborník?

Jsou homeopatika podvod?

Homeopatici na ni nedají dopustit, pediatři ji nezatracují a ostatní lékaři ji spíše neuznávají.

Nejčastější mýty o homeopatii

Homeopatií se dá léčit rakovina, při užívání homeopatik musíte zapomenout za žvýkačky a čištění zubů. To jsou některé z mýtů o homeopatii, které bychom rádi probrali.

Najděte si svého homeopata

Pokud potřebujete najít ve svém okolí cetrifikovaného homeopata, bude se vám hodit přehled těch, které garantuje Homeopatická lékařská asociace, čili Sdružení lékařů, praktikujících homeopatii.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce