Inzerce

Potíže s prostatou a homeopatie

( Redakce Ordinace.cz | přečteno: 1565x )

Častým problémem mužů, zvláště od určitého věku, bývají obtíže s prostatou. I tyto potíže vám může pomoci zvládnout homeopatie. Svůj homeopatický lék si nejlépe vyberete podle projevů vaší nemoci.

Dobrá rada
shutterstock.com

Staphysagria 15 C - je lék, který se podává při zbytnělé prostatě, kdy si pacient stěžuje na časté močení, při kterém nedochází k úplnému vyprázdnění a pacient se snadno vzruší. Zhoršení stavu nastává po emocionálních zážitcích, kdy člověk pociťuje zlost, ponížení, je velmi přecitlivělý a zhoršuje se chladem a v noci. Tito pacienti mají také sklony k bolestem břicha nebo snadnému zablokování páteře. Lék podáváme v dávce 5 granulí 2x denně.

Aurum metallicum 15 C - tento lék pomáhá u zbytnělé prostaty s pocitem stálé potřeby močit a s bolestí při močení. Stav se zhoršuje v noci, brzy ráno a chladem. Spouštěcím momentem bývají v tomto případě dlouhotrvající starosti, úlek, pocity stísněnosti. Tito pacienti často trpí hypertenzí a mají sklony k depresím. Lék podáváme 2x denně 5 granulí.

Conium maculatum 9 C - je lékem bolestivého přerušovaného močení, které vzniká následkem překážky v močových cestách - nejčastěji zduřením prostaty. Stav může být doprovázen předčasnou ejakulací a často bývá následkem dlouhodobé pohlavní zdrženlivosti. Stav se zhoršuje požitím alkoholu. Lék podáváme v 2x denně v dávce 5 granulí, v případě impotence v ředění 15 C 1 – 2x denně. Lék je pouze na lékařský předpis.

Phosphoricum acidum 15 C - lék na impotenci, který je indikovaný v případě, kdy impotence vznikla následkem přetížení, dlouhodobé emocionální zátěže nebo po prodělaném onemocnění. Pacient má pocit, že je toho na něj příliš, nedokáže se soustředit, cítí se jako omámený, má závratě, pocity tlaku v hlavě, je vyčerpaný a touží pouze po odpočinku a spánku. O sex nemá vůbec zájem, zhoršuje se světlem, hlukem, chladem a zlepšuje se teplem. Lék podáváme 2x denně 5 granulí.

Selenium 15 C - je dalším lékem na impotenci. Je určen pro pacienta, který touží po sexu, trpí ale nedostatečnou erekcí, předčasnou ejakulací a nočními polucemi. Ke vzniku problému vede fyzické a psychické přetěžování, alkohol, větší množství kávy a nedostatečné množství spánku. Pacienti také často trpí vypadáváním vlasů, které se mastí, kůže je také celkově mastnější, může se vyskytovat akné nebo šupiny ve vlasech. Lék podáváme 2x denně 5 granulí. Lék je pouze na lékařský předpis.

Potíže s prostatou i impotencí řeší několik dalších homeopatických léků, které jsou pouze na lékařský předpis a indikovat by je měl lékař homeopat.

Zdroj: www.svethomeopatie.cz

komerční sdělení500x150(1).gif

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Inzerce
loading...
Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Partner rubriky Homeopatie
Partner rubriky Homeopatie

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Jste již očkováni proti klíšťové encefalitidě?

40%
54%
Zatím hlasovalo 317 lidí
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Soutěž o blok Sédatif PC s mandalami a pastelky v praktickém boxu má své výherce

V minulých dnech jste měli možnost zasoutěžit si o blok Sédatif PC s mandalami a barevné pastelky v praktickém boxíku. A kdo tedy vyhrál?

Jak zvládnout kojení?

Kojení dětí je už od pradávna jedním z obecných rysů všech kultur, protože na něm záviselo samotné přežití narozeného dítěte. Mateřské mléko je nejpřirozenější a nejhodnotnější výživa pro novorozence a kojence a v plném rozsahu je nelze ničím nahradit. Některé maminky kojit nechtějí, jiné by s tím nejraději nepřestávaly.

Domácí lékárnička: Homeopatická

Co mít po ruce, když na vás „něco leze“, přejedli jste se nebo máte křeče? A když navíc chcete něco, co rozhodně nebude mít vedlejší účinky a k vašemu tělu bude šetrné. Sáhněte po homeopatikách. Vybrali jsme pro vás pár tipů, co z homeopatik mít vždy po ruce.

Když má dítě strach

Přibližně mezi třetím a čtvrtým rokem života jsem začala u svého syna pozorovat, že se začíná bát věcí, které ho dosud v životě jen míjely.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.