Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-jako-darek-pod-stromecek/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-jako-darek-pod-stromecek

Jsou homeopatika podvod?

Homeopatici na ni nedají dopustit, pediatři ji nezatracují a ostatní lékaři ji spíše neuznávají. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
matin
1x

Oficiální medicína homeopatii zpochybňuje a její účinek připisuje �placebo efektu". Příznivé účinky homeopatie u kojenců a zvířat však tomuto názoru odporují.

Pavel

placebo efekt u zvirat samozrejme funguje. Funguje stejne jako u lidi. Dam psovi piluli a jasne vidim, ze se se jeho stav vyrazne zlepsil. Homeopatie je lecba pochazejici z doby, kdy lide jeste netusili, ze existuji bakterie nebo viry a lekar v te dobe casto spis ublizil nez pomohl. Studii jasne ukazujicich neucinnost homeopatie bylo provedeno mnoho a o jeji neucinnosti neni pochyb.

Non_E
1x

Léky s takovým ředěním mají být účinné? Kolik molekul účinné látky bude v jedné dávce při ředění třeba 20CH (1:10^40)? Myslím, že ani jedna. A to ředění jde až k 1:10^400!

Ivet
1x

Zředění 20 CH se nevyrábí. Jsou prostě určité věci, které nelze zatím dostatečně vysvětlit a přesto fungují a to je hlavní. Výsledky v homeopatii jsou důkazem o tom, že homeopatie funguje a to je hlavní. To, že mé děti neměly ATB je toho důkazem. Je více homeopatik, které ATB umí nahradít. Na rozíl od ATB, které snižují imunitu, homeopatika imunitu zvyšují, protože podporují samoléčbu.

Vera

Myslím si,že by se měl každý člověk zamyslet!!!! Homeopatik můžu vlastně být i já ... Když se každému pacientovi budu věnovat,vyslechnu jeho problémy a pak mu dám ... cosi a namluvím mu,že to zabírá tak tomu uvěří a vsugeruje si to do HLAVY... Všechno je to jen o Psychice každého člověka !!!! Zkuste si jednou něco vsugerovat... v podstatě cokoliv... a uvidíte,že to jde.. A na tomhle jsou založený i Homeopatika... VŠECHNO MÁTE LIDI V HLAVĚ... TAK PŘESTAŇTE UTRÁCET ZA KRAVINY A PŘEMÝŠLEJTE !!! Je dokázaný,že tělo se dá oklamat... je to fakt jen v hlavě...

Tomas M
1x

> Příznivé účinky homeopatie u kojenců a zvířat však tomuto názoru odporují. jo ale tady jde vzdy o jednotlive pripady, ktere maji statistickou vyznamnost NULA. Je nutne leky testovat na kontrolnich skupinach a delat realnou statistiku, a ne odkazovat se na to, ze zrovna tomuhle miminku psi mast pomohla zbavit se bradavic...

hana

Pokud Vás něco přímo neohrozí na životě, tak to požavujete za neškodné nebo dokonce užitečné?? Homeopatie je mnohem ¨horší, než JEN podvod. Právě tím, že zdánlivě "funguje". ALe nikdo nezná její skutečnou podstatu a skrytý destruktivní efekt. heorin je jen tzrošku dražší a jeho ničivý efekt může být rychlerjší. Jinak je to v podstatě stějně "dobrá" věc. Jestli se postupně likvidovat homeopatií nebo tvrdými drogami - rozdíl je vlastně jen v ceně a přístupu společnosti.

ivan
1x

Milaa Hano,,, prosimte povezte mi cim se zivite?? Srovnani s heroinem je opravdu dle meho nazoru hloupe. Neznam Vas pripad, ale na zacatek bych naordinoval lecbu informacemi(nejdrive si neco o homeopatii prectete, nez zacnete psat takoveto prispevky),doporucoval bych precist neco o filozofii, jak v knihovnach tak na interenetu je toho opravdu hodne.. Je pravda, ze jeste nezname prave priciny proc spravne aplikovana homeopatie funguje(priznavam, nekdy i nefunguje), ale stejne tak pred triceti lety nikdo nemel tuseni ze se budou moci divat na 3D televizi.

Pavel
1x

Byl jsem jako odborník na několika přednáškách o homeopatii abych se dokonale ujistil, že homeopatie je placebo. Je to způsob jak lidi okrádat. Navíc opravdu homeopatie může mít destruktivní vliv na člověka. A to právě v tom případě, když se pacient neléčí klasickou léčbou. Nejlépe bych doporučil těmto homeopatům, pseudolékařům, šarlatánům aby si přečetli něco o fyzice, chemii, farmakologii, aj.

Bohuslav Kuchta

Když je řeč o vědě a fyzice,doporučuji knihu od ruských vědců - manželů Tichoplavových. Jmenuje se Fyzika víry a jsou zde srozumitelnou formou popsány vědecké objevy a ověřené teorie, které mohou již dnes nebo v blízké budoucnosti odpovědět na otázku, jak funguje homeopatie. Prozatím je možno pouze porovnávat výsledky. Já tu možnost mám a má ji myslím každý, kdo projeví zájem a zbaví se předsudků.

Extremista
2x

No ty seš ale vemeno.

hana

Myslím si, že tolik tzv. otisků nadýcháme, sníme, že bychom všichni museli být zdraví jako řípa. Proto nevěřím, že ředění má nějaký léčebný efekt.

Iva
3x

K homeopatikovi mě zavedla kamarádka, když jsem měla takové návaly, že jsem z toho šílela, lékařka pouze konstatovala, že to prostě musím přežít, nic na to není. Jsem VŠ technického zaměření, nikdy jsem nevěřila na tzv. šarlatánství. U "lékaře" jsem zaplatila dva tisíce Kč a dostala jakési kapičky s tím, že do týdne návaly přejdou. A kupodivu přešly a navždy, dala bych za to s radostí i 100x víc. Po pár letech jsem si na něj vzpomněla, když jsem dostala zánět sedacího nervu. Krutá bolest, která mě pravidelně každých půl hodiny doslova vystřelila z klidové polohy. Paní doktorka mi dělala obstřiky, cpala do mě léky proti bolestem a nic. Prý to trvá tak tři měsíce, tedy,raději bych se oběsila. U mého "lékaře" opět stejná situace, dostala jsem injekci a opět kapičky za dva tisíce. Za tři dny jsem nevěděla, že mě něco bolí a stal se pro mne světcem, zapomněla jsem okamžitě na své předsudky podložené seriózními vědeckými výzkumy. Tak mi to někdo, prosím, vysvětlete. Nejsem fanatik, léčitelům nevěřím a homeopatií jsem pohrdala. Dnes už ne, nějak to asi vážně funguje...

Bohumil

Vážení. Jsem velmi realisticky založený člověk a homeopatikům a léčení homeopatiky jsem nikdy nevěři ( a v sočasnosti stále ještě pochybuji.) Ale popíši můj případ. Již dva či tři roky jsem měl úporné svědění pokožky celého těla (pruritus). Protrpěné neci, sprchování ledovou a horkou vodou, rozeškrábané ruce a nohy. Léky z kožního oddělení nemocnice ani trochu nezabraly. Na internetu jsem požádal lékařku ze severní Moravy, homeopatičku o pomoc. Dopoučila mi homeopatický lék, malé sladké kuličky třikrát denně. Během jednoho dne mé trápení nejméně o 50% ustoupilo, již je to zcela snesitelné. Vše se ve mně vzpírá věřit homeopatii, ale napsal jsem vše po pravdě..

Bohumil

Na léčebné účinky homeopatie jsem nikdy nevěřil (a asi dosud nevěřím), ale po dvou letech hrozného svrbění pokožky celého těla, pokusy o léčení v nemocnici i u kožního lékaře bez jakéhokoliv pozitivního výsledku jsem skusil po poradě s homeopatičkou ze severní Moravy h. lék, který mne zmenšil moje utrpení nejméně o 70%. Cítím za povinnost tuto věc zveřejnit. Bohumil, Kolín

andy

Mám problém se svěděním konečníku,pře asi 4měsíci jsem podstoupila odstranění hemeroidů,to bylo v pohodě,lékaři jsem řekla o svědění konečníku dal mě mastičku Pimafucin,ale myslím,že mě vůbec nezabrala.Říkal,že mám též vyzkoušet měsíčkouvou mast vyráběnou za studena,tu jsem zatím nesehnala ale koupila jsem v lékárně běžně dostupnou,ale výsledek opět žádný.Svědění je fakticky nesnesitelné,hlavně k večeru se stav dost zhoršuje.Může mě někdo poradit co dělat,už to trvá dost dlouho a ztrácím občas nervy!

pavel skst30

zlikviduj roupi, nech si je zjistit na přístroji Oberon, F-scan

Milada
1x

když někomu nic není,nehledá pomoc.homeopatika jsou výborná léčiva,bez vedlejšívh učinku.

pavel skst30
2x

Homeopatika účinkují, je to fantastická věc. Homeopatika účinkují tak, že podporují činnost orgánu resp. jej zaktivují. Spousta nemocí je způsobena chlamydiema, se kterými jsem měl obrovské problémy. Pokud je orgán napaden jednou formou chlamydií ( tuto formu likviduje např. vitamín D ) je orgán oslaben a jeho funkce je nedostatečná. Po podání homeopatika se orgán aktivuje a začne pracovat na plno a s touto formou chlamydie si poradí. Pokud se tato forma přemění ve druhou formu chlamydie ( nedostatkem vitaminu D v jídle, neopalováním se na slunci , toxickou zátěží jater z patogenů v těle, léky, cigarety, alkohol, psychická zátěž při které dojde k oslabení mozku a tím se oslabí činnost orgánů ( mozek řídí činnost orgánů), které podlehnou infekci zejména chlamydiové), kterou ničí např. síra nejlépe z černé ředkve, nebo zapper, plazmový generátor, antidepresiva neboli antichlamydika,, zima(chlad) a dále různé léky kde vzniká třes ( projev likvidace druhé formy chlamydií - čím větší třes tím více bylo chlamydií v těle), již homeopatika nepomůžou.

pavel skst30

Pokračování.. Homeopatika se ředí proto aby účinná látka pronikla do buněk orgánů dříve než jej tělo zlikviduje. Pokud do těla vnikne cizorodá látka tak jej tělo likviduje. Pokud je to malá koncentrace tak laicky řečeno tělo si toho ani moc nevšimne, nepovažuje to za nebezpečné a neprovede okamžitou likvidační reakci. Ředí se i proto, že účinná látka je ve velkém množství jedovatá (alkaloidy) ale v malém množství pomůže. Mě pomohly homeopatika Vlaštovičníku, která aktivují (podporují) činnost žlučovodů a žlučníku. Dlouhodobě jsem měl světlou stolici a když jsem si vzal homeopatyka, stolice zezelenala a poté měla klasickou hnědou barvu. To jsem se cítil zdráv. Ale tato situace se opakovala, kdy jsem měl opět světlou stolici ale homeopatika nezabrala, stolice nezezelenala ( od žluče patrně). Bylo to tím , že jsem měl přemnoženou druhou formu chlamydií v játrech , i v dalších orgánech. Tuto formu jsem tehdy nevědomky zničil zapperem ale také černou ředkví, kdy došlo k třesu a bolesti jater. Pomohl ibuprofen v dávce 800 a zapít hodně vody a bylo po bolestech. Jednou na mě přišla slabost a únava a já jsem si vzal vlaštovičník a to tak, že jsem utrhnul malý lístek i s řapíkem a na konci řapíku byla malá kapička žluté tekutiny, kterou jsem si dal pod jazyk. Po chvilce slabost a únava ustoupily. Takže i neředěný vlaštovičník zabírá ale při dlouhodobějším braní je lepší to naředit. S ředěním bych nedělal takové caviky a i s tím třepáním. Stačí vzít 40 procentní alkohol( nejlépe čistý, já jsem použil slivovici), ( půl deci) dát do něj tu malou kapičku žluté tekutiny z vlaštovičníku a pořádně protřepat. Poté si ráno dávat pod jazyk dvě tři kapky tohoto roztoku, dále jíst černou ředkev( nebo i česnek, cibule), hořký čaj na posílení jater (hořec) nebo lépe jíst pampelišky a čaj ostropestřec a jíst karbofit, jíst vit. D, opalovat se ( zde je nutné vědět že vit D z opalování se musí aktivizovat v játrech a ledvinách aby byl účinný). Toto je nejdůležitější kombinace na světě pro játra a žlučník, kterou by měli všichni používat, neboť játra drží na uzdě chlamydie tím aktivizováním vit. D.

pavel skst30

Doplňuji. Játra a ledviny drží na uzdě prostřednictvím vitamínu D chlamydie. Proto je nutné léčit a podporovat játra a ledviny. V souvislosti s homeopatiky se mluví o ředění a že stačí jedna molekula účinné látky. Pravděpodobně ano. Stačí když jedna molekula pronikne do buňky daného orgánu a tuto dysfunkční buňku aktivuje a ostatní se přidají. Je to podobné jako např. u hejna ryb, kdy se jedna ryba otočí vpravo a ostatní se přidají. Vypadá to potom tak, že se celé hejno ryb otáčí současně. Je to pravděpodobně způsobeno elektromagnetickým polem ( biopolem ) o určité rezonanci, kterou ryby vnímají a podle toho reagují. Takto to může probíhat u orgánů. Jedna buňka se aktivuje, vytváří biopole o určité rezonanci a ostatní buňky se přidají. Toto předání rezonance prostřednictvím biopole dokáže pravděpodobně i zkušený léčitel, který přiloží ruku k orgánu a aktivuje jeho činnost.

pavel skst30

Pokračování.. Veškerá medicína( konvenční, alternativní i čínská) bojuje celou dobu vpodstatě s chlamydiema.U homeopatik je proto nutné přesně vědět na který orgán působí. Říct chci homeopatika na podporu imunity je moc všeobecné. Použil bych homeopatika na štítnou žlázu ( i tu napadají chlamky, jako u mě) a dále výše uvedenou léčbu na játra, žlučovody( nezapomenout na síru, která ničí chlamky v imunitních buňkách) - toto dokáží i antidepresiva (= antichlamydika na jednu formu chlamek) ale nevýhodou je, že neproniknou do jaterních buněk, kdežto síra ano ( i zapper, plazmový generátor). Účinné je antidepresivum Sertraliny ale je to nedokonalé. Jeho účinek jsem poznal na sobě. Třepal jsem se jak osika, ( třes-vedlejší účinek antidepresiv) ( třes=důkaz zabití chlamky druhé formy a uvolnění toxinů z nich, přičemž jeden toxin je třesavkový-pronikne do krve a vzniká třes). Dejte si pořádně studenou sprchu a budete-li se třepat máte chlamky. Tedy otužováním ( zimou-chladem) ničíme chlamky( mechanicky rozdrcením kdy se chladem stahují buňky) mimo jiné i v imunitních buňkách čímž podporujeme imunitu. Chlamydie způsobují zdravotní problémy přímo (orgánová nedostatečnost, disfunkce, záněty) či nepřímo (oslabením imunity - napadením imunitních buněk, štítné žlázy, kdy propukají další infekce - rýma, chřipka, bolest kloubů ( bakterie hemofilus), ebv, borelie atd. tzn. že začnou dělat problémy patogeny které máme v sobě a které drží imunita na uzdě , a dále při uvolnění toxinů z chlamek.. Příklad jak vzniká nachlazení: Člověk prochladne, čímž dojde k zabití chlamek a uvolnění toxinů. Tyto toxiny zatíží detoxikační orgány zejména játra čímž dojde k jejich oslabení a tudíž přemnožení chlamydií, které oslabí imunitu a propukne viróza ( rýma, nachlazení) při větším oslabení imunity i bakterióza ( angíny, zápal plic atd.). Při léčbě je nutné likvidovat chlamydie ale i parazity( při dlouhodobých nemocech) a podporovat játra viz výše a detoxikovat !!!!!. Toto je jen málo z toho co jsem prožil a jak jsem se léčil a jaké mám zkušenosti s homeopatiky, zapperem, reakcemi na léčbu, se současnou primitivní medicínou, která neumí nic vyléčit. Uvedu příklad: bolest kloubu ( dlouhodobě oslabená imunita, kdy bakterie Hemofilus pronikne do kloubu) jsem vyléčil jedinou aplikací zapperu ( použil jsem všechny frekvence na alfa streptokok a hemofilus- frekvence , které byly po jedné jsem zapoval po pěti minutách). Bolest se přeměnila v pálení, které trvalo tři dny a bylo celkem nepříjemné, že jsem nemohl spát a poté ustoupilo a bylo po bolesti ( pálení způsobily pravděpodobně toxiny ze zabité bakterie). Léčit antibiotiky by to bylo složité, to jest brát je alespoň dva měsíce aby do kloubu pronikly, nebo homeopatiky by to nešlo, snad homeopatika na dlouhodobou podporu imunity.Problémy s prostatou- pomočování, močení ztuha rovněž způsobují chlamky ( i toto jsem prožil) S chlamydiozou kamarádí kandidoza, která způsobuje další problémy atd. Pokud v těle zničíme parazity a chlamydie, budeme zdraví jako rybička. Imunita se postará o zbytek patogenů. Toto je jen stručný příspěvek toho co jsem prožil a jak se léčil . Co se týče homeopatik je možné, že zabírají i když jsou v buňkách orgánů obě formy chlamydií, ale berte to jako můj názor. Nemoc Dna-orgánová nedostatečnost ledvin, kdy nejsou schopny vylučovat všechnu močovinu,. Nemoc Cukrovka 1-orgánová nedostatečnost slinivky- málo se tvoří inzulinu, Lupénka- dlouhodobý zánět ledvin ( asi). U těchto a dalších nemocí může být doprovodný patogen Parazit, který brání vyléčení. Zjistí se na F-scan Oberon. Hodně zdraví.

Lada

na svěděni konečníku mi pomáhá heřmánková mast

Pavel skst30

Doplnění k homeopatikům. Homeopatika neodstraní příčinu nemoci to znamená že nezlikvidují patogeny v těle ( viry, bakterie, parazity v těle ) které způsobují nemoci. Rovněž tak toxiny z těchto patogenů způsobují nemoci. V důsledku toho vzniká orgánová nedostatečnost ( chlamydie v orgánu) -homeopatika podpoří činnost orgánu a nebo orgánová disfunkce, kdy orgán neplní všechny úkoly či činnosti které má, např. při likvidaci chlamydií se uvolní z těchto toxiny. Pokud je těchto toxinů mnoho, např jeden toxin z chlamek který normálně vylučují ledviny, orgán je z tohoto návalu toxinu tzv. v šoku a tento toxin nevyloučí.( orgánová disfunkce) Zde pomůže orgán tzv. nakopnout ( probudit jej z šoku ) a po tomto začne toxin vylučovat.( moč je hnědá jako pivo) K tomu slouží homeopatika ale i masáž reflexního bodu daného orgánu. V tomto případě játra jako nadřazený orgán ledvin.( Čínská medicína). Takže nakopneme né ledviny ale játra.

pavel skst30

OPRAVA. Nejedná se o toxin z chlamydie ale o látku která se vytvoří v buňce při likvidaci jedné vnitrobuněčné formy chlamydie a nazývá se HEM. Tuto vylučují ledviny......

tini

Homeopatia je biela mágia!

mák

Homeopatii vidím takto: peču buchty. Na plech dám do buchet dvě zrnka máku. Mám homeopatické makové buchty. Stejné je to s homeopatiky. Je to jen kšeft a pochybná účinnost..

Přidat nový komentář

Partner rubriky Homeopatie
Partner rubriky Homeopatie

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-jako-darek-pod-stromecek/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=potraviny-jako-darek-pod-stromecek

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 488 lidí

Mohlo by vás zajímat

Deprese a úzkost: Jaký je mezi nimi rozdíl?

Úzkost a deprese jsou dvě rozdílné věci, trpět ale můžete oběma naráz, vysvětluje MUDr. Lenka Trdlová z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích.

Přírodní projímadla

Dobrý den. Jaké je nejlepší přírodní projímadlo? Děkuji

Musíte se u praktického lékaře registrovat?

Registrace pacienta je administrativní úkon, který podle zákona č. 372/2011 Sb. (o zdravotních službách) musí následovat vždy po tom, co lékař registrujícího poskytovatele přijme pacienta do své pravidelné péče. Registrace se provádí u praktického lékaře, u zubního lékaře a ženy se registrují u ženského lékaře.

Čeká vás výměna kyčelního kloubu? Co je vhodné vědět předem?

Totální endoprotéza kyčle (TEP) je chirurgický zákrok, při kterém je nahrazena poškozená kyčelní kloubní část umělou náhradou, tzv. endoprotézou. Tento zákrok je obvykle indikován u pacientů s těžkými a bolestivými degenerativními změnami kyčelního kloubu, které omezují jejich schopnost chůze a provádění každodenních aktivit.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce