Inzerce https://www.lekarna.cz/ustni-hygiena/akcni-nabidky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=ustni-hygiena

Bradavice: nemoc, za kterou byste měli poděkovat

Jde o banální onemocnění kůže, které má ale v medicíně poněkud výsadní postavení. Patří mezi nemoci, které život nezkracují, ale obohacují. Varují nás totiž před tím, že v našem těle není něco v pořádku, že máme oslabenou imunitu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Radoslav
2x

Alebo narezat cesnak na platky a namocit do octu na par hodin, potom prelepit miesto s bradavicou lepiacou paskou (vynikajuca je paska z autolekarnicky) a nechat posobit 2x denne po 2h. Postupne bradavica uplne zcerna. Mne to na zaciatku nefungovalo, no s domacim cesnakom korene bradavice krasne cernaju a po asi tyzdni odpadavaju. Funguje na ruke, na prstoch a na chodidle, tam ale este obrusovat pemzou.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/projevy-stari/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=projevy-stari

Anketní otázka

Plánujete očkování proti žloutence?

26%
74%
Zatím hlasovalo 466 lidí

Mohlo by vás zajímat

Chlad jako lék

Chlad jako nový luxus pro tělo i mysl. Od tří minut v mrazivé komoře přes ledové sprchy až po kryokosmetiku – práce s chladem se stává moderním rituálem regenerace, krásy i psychické pohody. Nastartuje krevní oběh, tlumí záněty a dává tělu jasný signál: je čas opravovat, obnovovat, zpomalit.

Poslíčci: Kdy se objevují a jak je poznat?

Poslíčci jsou zcela běžnou součástí těhotenství. Zatímco některé ženy je nepocítí vůbec, jiné se s nimi setkávají pravidelně.

Češi se v psychologické péči ztrácejí: nevědí, kdo je kdo

Každý třetí Čech má osobní zkušenost s vyhledáním odborné pomoci v oblasti duševního zdraví. Mnoho lidí se ale v systému péče neorientuje a neví, na koho se se svými potížemi obrátit.

Nechráněný sex není tak bezpečný, jak si mnozí myslí

Z každoroční studie Durex Global Sex Survey 2025 vyplývá, že minimálně 26 % Čechů při sexu nepoužívá kondom ani jinou formu nehormonální ochrany, protože věří, že jejich partner je zdravý. Taková důvěra se ale může snadno obrátit proti nim.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce