Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_&utm_&utm__campaign=potraviny-pro-zdravi
23w11_Zdrave_potraviny_Ordinace_180x120_CZ.jpg
Zařaďte do jídelníčku zdravé potraviny. Celou nabídku najdete na Lékárna.cz.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Ve slánce jsou skryty problémy se srdcem a ledvinami

K snídani páreček, k obědu hotovka v restauraci, večer pytlík slaných chipsů - je vám to povědomé? Pak i vy přispíváte do statistik, které říkají, že jíme třikrát víc soli, než je "zdrávo". Na otázky, kolik soli škodí nebo co si můžeme její nadměrnou spotřebou způsobit, odpovídal MUDr. Petr Fráňa, Ph.D. z II. interní kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jirka
1x

Prosím vás prostudujte si kandidáta Nobelovy ceny Dr.Joe Wallacha na satahuj,ulož to Rapidshare pod lékaři.Je tam zvuková nahrávka jeho přednášky.Doporučuji stáhnout a vypálit.Celé naše zdravotnictví je fatální omyl,viz blábol o cholesterolu a půl miliónu slepých občanů(VPMD),vajíčkové šílenství a chybějící zeaxanthin a lutein.Ponese někdo trestní odpovědnost za vyvražďování občanů českým zdravotnictvím?Vše je blbě.Doporučuji občanům prostudovat Internet,především Dr.Matthiase Ratha,Dr.Dwighta Lundella a Wallacha.To,co se děje u nás je horor.Doktorské zrůdy,pokud se nechcete u nich léčit jedy,jsou schopny vám otrávit potraviny.Bohužel v této nešťastné zemi jsou dvě skupiny lidí.Naivní,neinformovaní občané a dobře organizované mafiánské gangy prorostlé do zdravotnictví,justice a policie.Pokud vyčníváte z řady,jsou schopny se vám vloupat do bytu bez známek poškození a z života vám udělat peklo.Bude Čr.někdy právním státem,který bude chránit občana? Jsem optimista.Tak někdy mezi třetím a čtvrtým tisícilítím nl.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Anketní otázka

Měli jste někdy svrab?

29%
71%
Zatím hlasovalo 75 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce