Inzerce

karcinom prostaty

Příteli byl diagnostikován karcinom prostaty, avšak mimo jiné má vysoký krevní tlak a podle posledních hodnot zřejmě selhávají ledviny , dále je po dvou infarktech a má v srdci stenty .Měl být operován, jenže má vysoké horečky a tak se zdá, že je prováděna pouze paliativní léčba.Je nějaká naděje účinné léčby?

Inzerce
Odpovědi
Boka

Nevím, zda už jste vyřešily problém s prostatou, pokud ne napište mi: boka@seznam.cz. Vždy je nějaká naděje na léčbu. Mám něco na srdíčko, ledviny a prostatu. Vše je na rostlinné bázi, takže to nemá vedlejší účinky. Je to trochu na delší psaní.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. ledna 2008, 12:35:27

boka

Omlouvám se, napsalala jsem špatný email, správně je: boka29@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. ledna 2008, 12:38:43

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 35 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • sońa (Ostruha patní kosti ) 26. dubna 2017, 18:24:11

Dobrý podvečer,já jsem chodila na rázovou vlnu,hodně to bolelo,byla jsem 10krát.Hodně mi to… Diskutovat

• Milan (ProctoClinic a zkušenosti s ní) 27. dubna 2017, 11:40:53

Trpěl jsem na hemoriddy už v dětství a měl i 2 operace. Asi před 5 roky se mu objevily zase,… Diskutovat

• Nikola (Onychomykóza, rákosový nehet) 20. dubna 2017, 16:52:29

Nevím upklne podrobnosti zákroku, ale mamka byla na laseru v perfect clinic. Mela zazloutlé… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.