Inzerce

Atopický ekzém - psychika

Dobrý den, hledám děti od 6 let, které trpí atopickým ekzémem, z Brna a okolí, případně i z Olomouce. Chtěla bych s nimi udělat rozhovor ( je to spíše hra, kombinovaná s rozhovorem, pro dítě určitě zajímavá, rozhodně ne nudná, zabere asi hodinu času) , který slouží pro moje studijní účely a pro práci na oboru psychologie v Brně. Vaše účast ve výzkumu je přísně anonymní. Samořejmostí je, že Vám za Vaši ochotu poskytnu výsledky výzkumu, v případě zájmu dám přečíst bakalářskou práci.. Pokud sami máte doma takto staré dítě a byli byste ochotni mi společně s dítětem věnovat hodinu času (časem i místem se Vám přizpůsobím, rozhovor probíhá jenom s dítětem, jedná se pouze o 1 setkání), kontaktujte mě, prosím, na emailu tana.kadlcik@centrum.cz, příp. tel 777 625 295. Nebo pokud víte o jiném dítěti, které má atopický ekzém, předejte mu (jeho rodiči), prosím, můj kontakt. Děkuji! Táňa Kadlčíková

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 146 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Viliam (zlomenina prstu) 24. září 2017, 10:10:40

V praci mi urvalo 2 články na levém malíčku po zahojení mám nárok na rehabilitaci strašne… Diskutovat

• Sára (Vši zabije chemie, ale prý i slivovice) 18. září 2017, 10:38:05

Nám nic takového nepomohlo, njlepší jsou jak se už píše výš přípravky a šampony… Diskutovat

• Vinco (tralgit) 22. září 2017, 22:47:40

S prestavkami uzivam Tramal, Tramadol, Dipidolor zhruba 3 roky. Lieky som zacal uzivat kvoli… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.