Inzerce

Zduřené uzliny v tříslech a podpaží

Zdravím, asi během týdne se mi úplně zvětšili uzliny v obou tříslech a podpaží, na omak bolí, občas jsem měl problémy, ale takhle velké jsem je ještě neměl, jdu teprve zítra na odběry, mám strach, aby to nebylo něco vážného, nedejbože rakovina.

Inzerce
Odpovědi
Pavla

Ahoj, taky mám stejný problém, zatím nevím co s tím, k lékaři se mi nechce, jak jsi dopadl? Pavla

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. listopadu 2008, 07:39:34

Mibern3 poděkování

Ahoj,chci se jen svěřit a trochu poradit.Mám už 3 roky malou uzlinku v podpaží,která se mi , ale předevčírem zvětšila na velikost pink-ponkového míčku a adnes dosáhla tenisáku .Praskla a vytéká z ní hnis a jakási vodička-jsem z toho v šoku.Před tím mě to nebolelo,při zvětšení jsem pociťoval tupou bolest,jakoby z tlaku.Po prasknutí je od bolesti úleva. Co to vlastně mám?Mám mít strach?Nebo to samo odejde,jak to přišlo?K doktorovi se mi nechce chodit,ani nemám čas-vým,že bych měl.Poraďte ,prosím.

11. května 2009, 16:05:27

andrea

ahoj,rozhodne chod k doktorovi nemyslim ze to je len tak mne sa to urobilo v popazi a hrozne to bolelo sla som hned na druhy den k doktorke a nebolo to nic vazne pouzivam casto deodoranty a ty sracky obsahuju aluminium co moze sposobovat rakovinu potvrdila mi to aj doktorka dnes to mam zase takze na par dni vysadim deodorant.to svinstvo drazdi uzliny a potom to tak vypada ale mne to nehnisa len je to taka gulicka mala a boli pockam 5 dni ak to nezmizne pojdem zas k doktorke.

8. srpna 2009, 09:10:15

Adelka

ahoj, já jsem měla takový problém také. a to nejméně 5krát. může to být i tím že se v podpaží holíš žiletkou. Já jsem na to přišla sama také mi doktoři říkali že je to z deodorantu. a ted když se neholím žiletkou už ty problémy nemám. Zkus to.

13. ledna 2010, 09:35:33

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pája (Afty – léčba) 28. listopadu 2016, 08:32:27

Na afty jedině Larypront. Cucám je den dva a aft mizí. Pastilky nepálí jako většina mastí,… Diskutovat

• Naska (Průjem) 30. listopadu 2016, 11:45:11

Průjem je nepříjemný, proto jsem ráda, když se podaří sehnat něco co pomůže a dětem… Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 27. listopadu 2016, 21:28:59

Zítra zkusím v lékárně koupit parafínový olej ;) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.