Inzerce

srdce

dobry den mam takovi problem a dotaz pred pul rokem jsem mnela nervovi kolaps buseni srdce paleni na prsou prosla jsem nekolika vysetreni ukazalo se ze mam srdicko zdrave a le ja se porad tech pul roku necitim dobre chtela jsem jit jeste na vysetreni do prahy do vojensky nemocnice na cetecko ale nikdo z doktoru mi nechce napsat doporuceni jsem zoufala nevim na jake doktory se mam obratit,poradi mi nekdo?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza H. (Endoskopická retrográdní cholangiopankreatografie, ERCP) 15. listopadu 2017, 10:58:40

Dobry den. Byl jsem vcera na ERCP v Pardubicich. Z vykonu si pamatuji jen ze mi dali nahubek do ust… Diskutovat

• Zuzka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 12. listopadu 2017, 15:30:30

Zdravim vsechny,i ja mam zasebou mesic bez cigaret,prestala jsem paty den uzivani ch.na cigaretu… Diskutovat

• Nika (Tříhodinová dieta) 12. listopadu 2017, 13:03:58

Ahoj, tuhle dietu držím 3.týden... Co by vás zajímalo?  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.