Inzerce

Virtuální centrum Prostata

Vše o virtuálním centru Prostata.

Inzerce
Odpovědi
Karel Procházka13 poděkování

byla u mne provedena punkce prostaty a 1 vzorek z 6 je miktoacinozni karcinom. Prosím a radu jaká je pro mne nejlepši lecba.Chyrurgicky nebo ozárky !

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. července 2005, 09:54:01

Karel Procházka13 poděkování

k diskusnímu příspěvku bych chtěl dodat, že je mě 61 let.Prý se mám rozhodnout jakou formou se to dá odstranit.Dávají mě v nemocnici na vybranou. Ozářky nebo odstranění prostaty,po které můžou nastat komplikace s močením (pomočování a inpotence). Prosím o radu odborníka. Předem děkuji. Procházka Karel

19. července 2005, 10:07:46

Karel Vondruška5 poděkování

po punkci prostaty zjištěn ze 6 vzorků 1 karc.15 měsíců léčen omezovacími horm.preparáty(tablety a teď injekce.) Prosím o radu,jak postupovat dál,ozař.,operace? Jsem po operaci prostaty před 7 lety-turb..Stáří 72 r. odpověď

1. ledna 2006, 11:23:57

Pavel6 poděkování

Byl jsem na vyšetření na urologii a řekli mi že mám střední adenom prostaty co to prosím znamená? Jak se to léčí? A dá se to vyléčit?

17. prosince 2008, 15:30:25

Jaroslv10 poděkování

Dobrý den! Chtěl bych se tímto zeptati,zdali je možné,aby tinktura z byliny kotvičník,který zvyšuje hladinu testosteronu a kterou beru asi 4 měsíce ovlivnila hladinu PSA? PSA jsem měl teď 4,43total. A jestli je možné,že zvýšení PSA ovlivní i sex a masturbace? Děkuji za brzkou odpověď a jsem s pozdravem Prasil.Jaroslav@seznam.cz

5. září 2009, 19:02:08

Jaromír9 poděkování

Dobrý den. je mi 63 let a mám po leaserové operaci - zelený leaser. Chtěl bych se zeptat jak je to po tomto zákroku se sexe.? Děkuji

27. září 2009, 13:55:31

Keni15 poděkování

Snad nic jednodušího, než to zkusit

23. října 2009, 08:36:26

Pepa1

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

20. února 2013, 17:09:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.