Inzerce

Virtuální centrum Prostata

Vše o virtuálním centru Prostata.

Inzerce
Odpovědi
Karel Procházka13 poděkování

byla u mne provedena punkce prostaty a 1 vzorek z 6 je miktoacinozni karcinom. Prosím a radu jaká je pro mne nejlepši lecba.Chyrurgicky nebo ozárky !

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. července 2005, 09:54:01

Karel Procházka13 poděkování

k diskusnímu příspěvku bych chtěl dodat, že je mě 61 let.Prý se mám rozhodnout jakou formou se to dá odstranit.Dávají mě v nemocnici na vybranou. Ozářky nebo odstranění prostaty,po které můžou nastat komplikace s močením (pomočování a inpotence). Prosím o radu odborníka. Předem děkuji. Procházka Karel

19. července 2005, 10:07:46

Karel Vondruška5 poděkování

po punkci prostaty zjištěn ze 6 vzorků 1 karc.15 měsíců léčen omezovacími horm.preparáty(tablety a teď injekce.) Prosím o radu,jak postupovat dál,ozař.,operace? Jsem po operaci prostaty před 7 lety-turb..Stáří 72 r. odpověď

1. ledna 2006, 11:23:57

Pavel7 poděkování

Byl jsem na vyšetření na urologii a řekli mi že mám střední adenom prostaty co to prosím znamená? Jak se to léčí? A dá se to vyléčit?

17. prosince 2008, 15:30:25

Jaroslv10 poděkování

Dobrý den! Chtěl bych se tímto zeptati,zdali je možné,aby tinktura z byliny kotvičník,který zvyšuje hladinu testosteronu a kterou beru asi 4 měsíce ovlivnila hladinu PSA? PSA jsem měl teď 4,43total. A jestli je možné,že zvýšení PSA ovlivní i sex a masturbace? Děkuji za brzkou odpověď a jsem s pozdravem Prasil.Jaroslav@seznam.cz

5. září 2009, 19:02:08

Jaromír9 poděkování

Dobrý den. je mi 63 let a mám po leaserové operaci - zelený leaser. Chtěl bych se zeptat jak je to po tomto zákroku se sexe.? Děkuji

27. září 2009, 13:55:31

Keni15 poděkování

Snad nic jednodušího, než to zkusit

23. října 2009, 08:36:26

Pepa1

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

20. února 2013, 17:09:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 75 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Leona (Zmenšení) 25. května 2017, 21:47:30

Ahoj dámy, u mudr. Justana jsem byla na plastické operaci předminulý týden a moje zkušenost… Diskutovat

• Ajka (Krevní tlak a jeho hodnoty) 23. května 2017, 20:03:29

preji hezky den, mam po nekolikate nameren tlak 114-119/98-105 pritom jsem leta trpela spise na… Diskutovat

• Míša (Projímadle) 25. května 2017, 13:42:32

Projímadla obecně nejsou nebezpečná, naopak dokáží opravdu účinně a rychle pomoci :)… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.