Inzerce

afty v ustech

gencialka je uplne vynikajici mam dva syny a oba to mneli hned po narozeni . staci tak 4 az 5 krat denne vymazat pusinu a za 4 az 5 dni se zcela strati. hodne uspechu

Inzerce
Odpovědi
koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2010, 10:01:51

petra

ahojky mě na afty pomohl ok gel je to směs bylinek a je nejenom na afty, máme ho jako domácí lékárničku fakt úplně na všechno, rýmu, záněty úší, kašel, štípance, ekzémy, bolesti zubů, opary...

20. března 2011, 12:55:45

Simona1 poděkování

Taky nám pomáhala genciána, ta fialová vodička, proti aftům, doktorka ale poradila, že pokud se jich chceme doopravdy zbavit, je potřeba posílit imunitní systém, prostě zvýšit imunitu, v lékárně mi poradili Hlívu 800mg, která je prý výborná, protože je nejsilnější na trhu a obsahuje přímo pomletou sušenou tkáň hlívy, bereme ji už delší dobu a afty, opary i koutky jsou prostě pryč, zabralo to

3. listopadu 2013, 21:22:53

Mirka

mám odzkoušený Cannadent sérum, který je na tohle úplná jednička.. stačí trochu a pomůže fakt rychle..

12. března 2015, 14:55:24

HELENA

v NECELÝCH 30 LETECH JSEM MĚLA TAK OBROVSKÝ VÝSKYT AFTŮ, NEUSTÁLE 2-3 NAJEDNOU. mŮJ ZUBNÍ LÉKAŘ MI PO PORADĚ S PROFESOREM NA KLINICE PODAL SERII 25 INJEKCÍ VITAMINU b12 A PROKAINU. 10 NA JAŘE, 10 NA PODZIM A NÁSLEDUJÍCÍ ROK ZBYLÝCH 5. bYLY TO OBSTŘIKY AFT. dNES JE MI PŘES 70 LET, AFT JSEM SE TOTÁLNĚ ZBAVILA A KDYŽ NÁHODOU SE NĚKTERÁ POTVORA CHCE UKÁZAT, OKAMŽITĚ JI POTÍRÁM hERBADENTEM A NAZÍTŘÍ JE POKOJ.

27. května 2015, 22:06:43

Tamarka

Mě taky spolehlivě zažene opary Cannadent sérum, oblíbila sem si hodně konopnou kosmetiku. Má to něco do sebe tato rostlinka. A ve spojení s jedlí sibiřskou, skvělá pomoc.

19. června 2015, 09:12:21

Katka

U nás trpí na afty celá rodina. Kupovali jsme drahá gely, vodičky a pastilky. Pak nám známý poradil Larypront. Necucat. Přiložit na aftu a nechat rozpustit. Vyzkoušeli jsme to všichni a musím říct, že to zabralo.

11. dubna 2016, 10:57:29

kamila

Na opary a afty se nám výborne osvedcil actimaris gel s roztokem, kterým se pusa vyplachuje. Kdyz se aft udela, tak za 3 dny už nevíte, ze tam byl.

21. září 2016, 20:36:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eli (zoloft za neurol) 28. listopadu 2016, 16:04:12

Hezky den. Prosim vas o radu, moc si vazim, kdo si najde chvilicku. Brala jsem cca 2 roky Elenium,… Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 27. listopadu 2016, 21:25:13

No já mám tu stolici stejně hrozně objemnou porad. A to se snažím toho zase tolik nejíst.… Diskutovat

• Honza (boule na zadku) 26. listopadu 2016, 12:59:07

Ahoj, vyléčila jsi to bez řezání? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.