Inzerce

velmi divna chripka.pomoc

dobry den.mam vazne pochyby na mou detskou lekarku. zhruba pred 2ma tydny sem onemocnel, doktorka mi rekla ze mam anginu a predepsala mi ospen 1500, hrozne me bolela prava mandle, teploty [40] sem mel tri dny a po trech dnech sem se citil jako zdravy, lezel sem celkem tyden a doktorka doporucila vysazeni, zacal sem chodit do skoly a ted v ctvrtek me opet zacalo bolet v krku ale na leve strane a nebylo to na mandli ale spise pod jazykem. ihned sem sel k doktorce ktera mi rekla ze to bude chripka, napsala mi kapky na rymu [kterou doted nemam] a kdyz se nemoc rozjela napsala mi dve baleni klacidu 250, v krku je to snad jeste horsi, takovou bolest sem nazazil, mel sem i teploty ale tak kolem 38 a takove ty priznaky chripky jako bolest kloubu a hlavy.. chci se zeptat zda je takhle vse v poradku.. dekuji

Inzerce
Odpovědi
alex

to je mononukleoza :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. října 2012, 23:21:02

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 161 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • denny82468 (pocení v podpaží) 19. června 2018, 07:56:01

Jediná věc co mi pomohla byly Podpažní vložky - Keep It Dry. Kdo nezná, tak to je prostě… Diskutovat

• kolbasa (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 15. června 2018, 12:16:54

Spravím tak, že na nechty dám po kvapkách a trochu to roztriem a nechám 1-1,5 min. potom to… Diskutovat

• Jarin (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 21. června 2018, 21:35:15

Ahoj. Bral jsem chvilku Ezoprex. Nyní asi dva roky itakem. Bohužel po Itakemu jsem měl náladu… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.