Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Risperdal

máte nějaké zkušenosti s Risperdalem zajímalo by mě jestli obsahuje nějaké návykové látky a vše co se jeho užívání týká.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
"Šílená"

Nerozumím tomu, dali mi to a jediné co zjistili nakonec bylo to, že to snad ani není nemoc ale jenom porucha osobnosti a to není všechno, tento lék mi vyvolal vážné onemocnění, kdy imunita napadá vlastní tělo, i kdyby bylo zdravé, ještě nevím co to je, ale podle toho co napsali to může být roztroušená skleróza, takže hodně štětí a mimochodem, jsem měla z toho játra v prdeli a možná si vymysleli ten problém s imunitou, aby to ututlali, žloutenku nemám to potvrdili, hodně štěstí, memento mori a to ani nemluvím o té trombofilii a o tom, že můžu kdykoliv dostat sraženinu a mohu zemřít...

"Šílená"
1x

Nezáleží na tom, jestli to pak berete nebo ne, je to trvalý stav bez možností návratu k tomu původnímu, ten lepší lék, je lepší? když může trvale poškodit zrak a můžete kvůli němu ochrnout? a abilify? nevěřím tomu, jestli to má v sobě něco i na nežádoucí, tak to je pěkná blbost, jedné pacientce, antipsychotika pokaždé vysazujou naráz, kvůi těžkému extrapyramidovému syndromu a nechají jí na nějakou dobu jenom antidepresiva, takže tomu nerozumím vážení ...

divnej

Zrovna tento lék užívám necelý měsíc, a přemýšlím jestli je normální připadat si jako mrtvola. Deprese, myšlenky spojené se sebevraždou, nutkavou agresivitou. Uplně stejně jako před xy lety, jsem ho vysadil. Může mi někdo říct, k čemu je to dobré?

Martina
1x

Risperdal jsem brala po návratu z PL v červenci 2009. Téměř okamžitě se ze mne stala unavenaw spící panna bez emocí, zalib... V lednu 2011 jsem přešla na Abilify, který mi vyhovoval, ale v květnu 2016 jsem se kvůli plánovanému těhotenství vrátila zpět na Risperdal, protože tato sračka je během těhotenství více prozkoumaná než Abilify. Nikdy více. To raději děti mít nebudu. Chci návrat k Abilify co nejdříve...

xxx

já jsem kdysi dostával injekce risperdalu a bylo mi staršně. přešel jsem na abilify (viz můj příspěvek k abilify ze dne 1. září 2016..)chce se to taky snažit pracovat. začít na pár hodinách denně a dostat se třeba na 6-8. přeju hodně štěstí...

Lukas

Risperidatul beru stravy se zlepsili chut k JIDLU a na sex take beru to pres 5 let a je to dobry si myslete Co Che te ale me pomohl nabral sem i Svali.

Karel K

RISPERIDON je podle mě analog BUTYROFENONOVÝCH NEUROLEPTIK do kterých patří i nejsilnější HALOPERIDOL .U RISPERDALU je však BUTYROFENONOVÉ chemické složení přepracováno k lepšímu 4 -PIPERIDINYLBENZO[d]IZOXAZOLOVÝM chem.složením které zlepšuje vedlejší účinky tohoto BUTYROFENONOVÉHO CHEM.složení RISPERDALU ,a zlepšuje i jiné příznaky schizofrenie.Někdy se předepisuje 9-HYDROXYRISPERIDON-(PALIPERIDON) to je INVEGA

Veronika

Dobrý den, brala jsem asi rok risperidon a přibrala jsem neuvěřitelných 20 kg :( teď se mi nedaří to vůbec schodišť. Měla jsem konfekční velikost 36 a po lekach mám 42. Vážně hrůza, neměla jsem menstruaci, teklo mi mléko z prsou, protože se mi zvýšil prolaktin v krby. Vážně paráda, nyní mě chtějí posílat na depotní injekce aripiprazolu tak snad to bude víc v pohodě než risperidon.

Katka

Prosim Vas jak tedy bezpecne vysadit risperdal?Beru 1mg vecer a prichazim o vlasy i s korinky.Zadne emoce,nejde mi brecet a to bych tolik chtela.Prosim poradte,dekuji

Veronika

Nejsem lékař, ale já po té hrůze jsem také sama risperidon vysadila. Musíte postupně, pozvolna, mě na vysazení stačil týden, brala jsem 4 mg, denně.

Matto

Ja by som sa bál ho sám vysadiť ja ho beriem rok

matto

aj mne hovoria že som taký nijaký čo mám robiť uprimná radosť proste chýba

Mila

Lekar mi predepsal Risperdal a davkovani od 1 kapka a pridavat po pul kapce a zvysovat. V baleni je ovsem davkovacka na ml a jak mam z toho dostat kapku, to nevim. Koupila jsem si kapstko, ale v lekarne mi rekli, ze je to divne, ze ruzna kapatka delaji ruzne velke kapky. Ma nekdo zkusenost s tim, ze by mel Risperdal davkovan po kapkach ?

Ivet

Dobrý den, máte někdo zkušenost z Rispen 1 ? Začala ho brát moje mamka tak chci zjistit za jak dlouho ji to zabere.

Radek

No jo no je to antipsychotikum takze zadna sranda. Vedlejsi ucinky na uvod brani jsem mel asi vsechny mozne pak se to ustalilo ale unava, ospanlivost a zaroven neschopnost se na neco soustredit a zaroven anorgazmy mi zustali. Antipsychotika nejsou prijemne leky at uz to je risperdal nebo jine. Sleduju si pravidelne cukr v krvi protoze take zpusobuji cukrovku co vubec neni sranda. Nastesti ted beru jen minimalni davku 2mg

Kristýna

Také jsem brala na přecitlivělost a občasnou až schizu, není to nic než nerovnováha, zároveň jisté schopnosti a potlacovane pocity. Všem doporučuji léčebný kód opravdu funguje a je to boží lék, takže vás zklamu, chemie to není 😉

Zakázat

Risperdal leda zakázat, způsobil mi dystonii nervove soustavy nevratnou. nepomáhá ani akineton(biperiden) úzkost vymizí po náhlém vysazení. Drželi mě tam měsíc a nevrátili peníze kterými sem uhradila léčbu, přesto že jsem tam ani soudně nebyla a hned první den jsem chtěla podepsat revers, každý den sem to opakovala bez výsledku. A proč? kvůli škole, rodiče nechtěli uhradit studium a nedařilo se mi. tak me doma škrtili a toto byl duvod vymyslet mi diagnozu paranoidni schizofrenie na kterou mi ani duchod nevyplatili zpetne protoze to neni pravda. nyni mam schizoafektivni poruchu a to je divne protoze tato porucha nemuze byt urcena pokud v minulosti byla pravda ta paranoidni schizofrenie.

Zakázat

pardon chyba schizotypalni, ono je to jedno, vzdycky si neco vymysli aby nemuseli resit postraumatickou stresovou poruchu z tyrani

Zakázat

ještě pujdu na ct patere dam vam vedet, jak to bylo cele doopravdy, protoze to ani v mojich silach neni protoze neurolozka je taky blbá nic nedelá a jenom predepisuje léky co zpusobuji paranoidni chovani, stejne tak praktik u ktereho uz nejsem ho nic nezajimalo. sam ma hrb na zadech leda ze by si za to mohl sam.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce