Inzerce

bolesti hlavy

jsem od roku 2004 po abcesu mozku,mám ustavičné bolesti hlavy.Jsem plně invalidní.Neslyším na jedno ucho 100% a druhé 60%.Polovina těla špatně pohyblivá.Bolesti jsou velké.Kdo poradí co dělat.Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Nella

Lékaři neporadili? :/

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2017, 16:12:42

verik

ahojky, ja jsem ho užívala copak by tě zajímalo?

28. března 2018, 16:54:19

emmma

no asi co tě napadne :) jak často se bere a jestki se vyplatí ho užívat nebo je to zby´tečné..

30. března 2018, 21:31:10

verik

bere se jednou denně a určitě se vyplatí, pokud potřebuješ vitamín D (tzn. víc energie, posílit kosti apod.)

31. března 2018, 21:34:15

emma

Děkuji, asi ho objednám a vyzkouším :) kupuješ přímo z jejich stránek?

1. dubna 2018, 19:01:25

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 123 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva (Vápník nad zlato, ale jen s vitaminem D a dalšími minerály) 14. září 2018, 22:30:52

Dobrý den, také mohu doporučit tento doplněk stravy. Přítel ho užívá na klouby,svaly i… Diskutovat

• nanaldi (Je mi zle) 14. září 2018, 03:46:57

Ahoj. Chtela ssm se zeptat casto mam sevreny zaludek. A bolesti bricha casto me boli hlava. A… Diskutovat

• Andrea (Potíže se štítnou žlázou mohou být důsledkem stresu i dovolené v Egyptě) 17. září 2018, 21:28:17

Dobry vecer take mam poderzreni na stitnou zlazu jsem lorad unavena sice delam dvanactky a boli me… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.