Inzerce

muže žena v těhotenství užívat tabletky remood?

Jsem první měsíc těhotná a už 10 měsíců užívám tabletky remood, ma strach,aby to neuškodilo mimču.

Inzerce
Odpovědi
beruška

No zkusenost nemám,ale pokud ti alespoň trochu záleží na tom drobečkový co vyrůstá v tobě a nechceš mu ublížit,koukej mastit na gyndu,udělají ti všechny testy a na základě nich se uvidí.Přeji mnoho štěstí,ale prosimtě dělej něco.Myslím,že by mělo být vše v pořádku a pokud vše nenecháš osudu budeš mít krásný zdraví dítě:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. února 2007, 09:46:19

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 28. listopadu 2016, 08:14:30

jojo a po každým jídle jsem si dal pol. lžíci jak mi řekli doktoři a bylo to ok. Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.