Inzerce

muže žena v těhotenství užívat tabletky remood?

Jsem první měsíc těhotná a už 10 měsíců užívám tabletky remood, ma strach,aby to neuškodilo mimču.

Inzerce
Odpovědi
beruška

No zkusenost nemám,ale pokud ti alespoň trochu záleží na tom drobečkový co vyrůstá v tobě a nechceš mu ublížit,koukej mastit na gyndu,udělají ti všechny testy a na základě nich se uvidí.Přeji mnoho štěstí,ale prosimtě dělej něco.Myslím,že by mělo být vše v pořádku a pokud vše nenecháš osudu budeš mít krásný zdraví dítě:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. února 2007, 09:46:19

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 85 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zdenek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 19. září 2017, 12:44:30

Já bych prosil někoho, kdo má podobné problémy jako já a nalezl řešení.Již v roce 2009… Diskutovat

• Misa (Pankreatitida) 14. září 2017, 12:50:28

Můj snoubenec také trpí na pankreas, z prvního dlouho neléčeného zánětu si odnesl i… Diskutovat

• Lucifer (Rivotril) 13. září 2017, 06:30:46

Snad zodpovím otázky všech, hned na úvod ale musím potvrdit, že Rivotril je svinstvo. Od mal… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.