Inzerce

COLAGEN

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,máte někdo zkušenosti s colagenem při léčbě akné?

Inzerce
Odpovědi
Petra

Ahoj, colagen používám už skoro měsíc, a zatím žádné změny tak nevím, každopádně kdyby něco, o zkušenosti se podělím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. května 2006, 15:57:00

Aneta

Ahojky, je mi 22 a akné mě trápí už od puberty. Sama jsem vyzkoušela nejrůznější komerční přípravky, které mi nikdy pořádně nezabraly. Loni jsem zkusila i chemický peeling, který sliboval vyhlazenou pleť bez akné a jizviček. Opak byl pravdou. Pleť jsem měla v horším stavu, než dříve, jizvičky neustoupily a na obličeji jsem měla jeden pupínek vedle druhého. Doktor mi řekl, že to zřejmě není vhodné pro můj typ pleti. Tak jsem chtěla zkusit laser, ale bála jsem se podobného výsledku. Nakonec jsem se rozhodla pro transdermální kolagen (od Colway), který mi jako jediný pomohl pleť zlepšit. Akné ustoupilo a jizvičky mi taky pomalu mizí. Chce to sice trpělivost a pravidelné používání 2x - 3x denně, ale výsledky se dostaví. Používám ho zhruba čtvrt roku a jsem moc spokojená. Pro mě rozhodně lepší řešení, než obličej spálený laserem nebo peelingem.

18. ledna 2008, 22:08:49

Johny

Měl jsem akné převážně na nose,3 roky jsem zkoušel všechny možný (s prominutím) sra...!! Na diskuzi jsem se před čtvrt rokem dočetl,že colagen na akné pomáhá,tak jsem si to objednal s tím,že to také nebude fungovat....Jenže hned od druhého dne se to začalo zlepšovat a tet zhruba po 4 měsících nemám žádný akné.Super pocit :-)

28. června 2009, 22:40:27

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

• Janka (Lupénka - Psoriáza) 30. listopadu 2016, 22:25:20

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s chytrou houbou. Manžel trpí už několik let… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.