Inzerce

srdce

ahoj,jsem zena,31 let a posledni dva tydny me jednou az dvakrat denne poboliva oblast kolem srdce,konkretne jde o takovy neprijemny tlak az mirne pichani,jsem 170 cm vysoka a vazim 55 kilo,sportuji 3 az 4krat tydne.muze nekdo poradit jestli mam jit k lekari?nebo setkal se nekdo z vas s podobnymi priznaky?dekuji

Inzerce
Odpovědi
majkaxp

Ahoj, mohu Ti doporučit na sharmonizování organismu výrobky, které zaručeně pomohou, je potřeba určitá investice. Jestli máš zájem, piš na meil:majkaxp@centrum.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. srpna 2009, 20:35:40

branwen

Pokud jste byla dušná a zkolabovala jste, s lékařem bych neváhala. Neprožíváte poslední dobou nějaký stres? Netrpíte na plynatost?

19. října 2009, 11:46:54

Romana

Zdravím, jako prevenci bych doporucila Senzycol, obsahuje kurkumu, ktera snizuje riziko infarktu.

13. října 2014, 17:36:56

Janka

Já mám tedy se Senzycolem dobré zkušenosti (pomohl mi se zánětem močáku), ale určitě bych nevynechala doktora. Nicméně, nemusí to mít nic společného se srdcem, můžet mít jen bloklá záda - to je lepší varianta;-)

13. října 2014, 17:39:12

Ludmila

Dobrý den. Před půj rokem jsem prodělala slabý infarkt, nic velkého - 3 dny v nemocnici a šup domů. Zhruba před měsícem jsem Senzycol také začla používat, tak uvidíme.

13. října 2014, 17:41:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.