Inzerce

srdce

ahoj,jsem zena,31 let a posledni dva tydny me jednou az dvakrat denne poboliva oblast kolem srdce,konkretne jde o takovy neprijemny tlak az mirne pichani,jsem 170 cm vysoka a vazim 55 kilo,sportuji 3 az 4krat tydne.muze nekdo poradit jestli mam jit k lekari?nebo setkal se nekdo z vas s podobnymi priznaky?dekuji

Inzerce
Odpovědi
majkaxp

Ahoj, mohu Ti doporučit na sharmonizování organismu výrobky, které zaručeně pomohou, je potřeba určitá investice. Jestli máš zájem, piš na meil:majkaxp@centrum.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. srpna 2009, 20:35:40

branwen

Pokud jste byla dušná a zkolabovala jste, s lékařem bych neváhala. Neprožíváte poslední dobou nějaký stres? Netrpíte na plynatost?

19. října 2009, 11:46:54

Romana

Zdravím, jako prevenci bych doporucila Senzycol, obsahuje kurkumu, ktera snizuje riziko infarktu.

13. října 2014, 17:36:56

Janka

Já mám tedy se Senzycolem dobré zkušenosti (pomohl mi se zánětem močáku), ale určitě bych nevynechala doktora. Nicméně, nemusí to mít nic společného se srdcem, můžet mít jen bloklá záda - to je lepší varianta;-)

13. října 2014, 17:39:12

Ludmila

Dobrý den. Před půj rokem jsem prodělala slabý infarkt, nic velkého - 3 dny v nemocnici a šup domů. Zhruba před měsícem jsem Senzycol také začla používat, tak uvidíme.

13. října 2014, 17:41:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 322 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Viktorie Majácová (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 22. března 2017, 23:59:04

Dobrý večer, zapojuji se do této diskuze, protože se mi zdála nejaktuálnější. Mám… Diskutovat

• Petra (zánět šlach na ruce) 23. března 2017, 09:08:09

Dobrý den, taky jsem byla na operaci, za jak dlouho jste šla po operaci a rhb do práce? Mám… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 12:51:42

Jaroušku neklesej na mysli, taky mě čeká navyšení, mám z toho obavy, ale to už by nemělo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.