Inzerce

Caste chripky-jak na ne?

Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenost s opakovanou lecbou chripky. Ja sem vyzkousel snad vsechno...od caju pres leky az po alternativni medicinu a stejne nic. Kdykoliv se neco mihne ve vzduchu, okamzite ji dostanu. Nevite nekdo jak na to, uz me nebavi to prechazet a neustale mit posmrkanej kapesnik v kapse:( Dik petr

Inzerce
Odpovědi
rea1 poděkování

ono je nejhroší a pozor to stačí když chřipku,přejdeme jednou ,2....je to jedno prostě se to nemá pak se nám pořád vrací dokad jí pořádně nepřeléčíme ,občas nestačí jít a koupit si léky.....na to radim antibiotika.......a nejspíš taky léky na posílení imunity

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. ledna 2007, 15:26:51

Radek

Možná se to bude zdát divné, ale mě pomáhá už několik let , když na mě " něco" leze a kolem jsou všichni s chřipkou, tak si dám ráno a večer Celaskon 500 a k tomu ráno a večer 10 až 15 tabletek Wobenzymu. A po čtyřech takovýchto kůrách to odejde.- čtyři kůry = 2 dny. Ráno a večer nalačno a zapít čajem. No poradil jsem to už řadě kamarádů, a u nich to funguje taky. Tak to třeba zkus, když už nevíš coby....

14. ledna 2007, 18:03:46

Lívie

Mě se to divné nezdá:) taky mám vyzkoušený Wobenzym a místo celaskonu jím hodně ovoce. Celaskon jsem nikdy nevyzkoušela, ale při prvním náznaku se do toho dám:)

18. července 2009, 12:45:02

Cilka

Dobrý den, Petře, já jsem byla nemocná celkem často hlavně takové ty virózy,což dokáže člověka naštvat:-(Asi před rokem jsem začala kvůli akne používat jeden přípravek z aloe vera,která má pomáhat na více zdravotních problému, mi tehdy bylo řečeno.No a pomohlo to. Nejen že se mi vyčistila pleť,ale i tu zimu jsem nebyla ani jednou nemocná. Celkově se mů imunitní systém posílil. Musí se to, ale užívat pravidelně s důsledností. Od té doby jsem se tomu začala více věnovat a pokud by jste měi Vy zájem o tuto léčebnou metodu mohu Vám poradit i osobně. Můžete psát na email:cilka.kopcova@volny.cz.z atím a mějte se krásně

9. dubna 2007, 22:32:06

zdena moravcová

Dobrý den, žiji už šest let s přítelem, který byl často nemocný. Já jsem s imunitou neměla nikdy velké problémy, ale chřipku jsem od něj chytala minimálně 2x do roka. Po třech letech jsme spolu navštívili imunologa a ten nám doporučil již zmiňovaný Wobenzym. Já ho užívala dva měsíce a přítel půl roku. Teď už pravidelně pijeme pouze čaj z čerstvého zázvoru.

30. dubna 2011, 15:20:25

Dědek

kdybych bral Wobenzym , tak bych chcípnul hlady, to není pro chudáky

14. listopadu 2011, 11:24:37

Karla

Wobenzym je fakt drahý! Já jsem teď vyzkoušela Prevemax a velmi rychle mě vyléčil.

21. listopadu 2011, 16:19:42

marta

Prevemax je výborný. Moc doporučuju, mám ho odzkoušený já i můj manžel. Při bolesti v krku člověku hned uleví a nastartuje imunitní systém.

14. února 2012, 23:13:34

pet-tweety1 poděkování

Na chripku/ nachlazeni a vubec celkove na posileni imunity je dobre otuzovani, zdrava strava, pohyb a jako doplnkovou lecbu ja osobne uzivam hlivu ustricnou s rakytnikovym olejem (ten zesiluje ucinek hlivy). Mam pokoj i v chripkovych obdobich. Navic ho delaji i pro deti, jmenuje se hlivacek, je ve forme sirupu ;) Posilam odkaz kde se muzete docist vice: http://www.vegi.cz/cz/produkt/hliva_ustricna_s_rakytnikovym_olejem

21. února 2012, 18:34:02

knuckles

Stačí si pořád umývat ruce mýdlem, neolizovat si je (např kousání nehtů) neumyté, nepřibližovat se k lidem s příznaky chřipky, nachlazení, nebýt v nevětraných prostorách se spoustou lidí, nepokládat jídlo jinam než do úst nebo na talíř.

24. února 2012, 18:19:55

knuckles (14 let)

a nepít/nejíst od jiných lidí. Nikdy nevíte, jestli se si nemoc odbydou doma, nebo jim to je jedno a jdou s ní kamkoliv a neuvědomují si, že nakazí ostatní.

24. února 2012, 18:22:20

Olga

Já jsem si nedávno koupila Hlívu ústřičnou 800mg, je hodně silná, taky obsahuje rakytník. Věřím že se tak ubráním chřipkám a nachlazení, které mě loni hodně trápily.

3. října 2012, 13:49:13

Karolína

Já ji taky užívám nějakou dobu a nemocná jsem od té doby vůbec nebyla a to dělám ve velkém kolektivu, kde je velmi často někdo nemocný. Budu užívat preventivně určitě celou zimu. Jsem ráda, že obsahuje taky rakytník.

16. listopadu 2012, 20:28:04

Ella

Na podporu imunity je podle mě nejlepší hlíva ústřičná. S manželem ji užíváme a dětem jsem ji taky koupila, přímo hlíva ústřičná mickey, jsem ráda, že existuje i pro děti a že jim taky tak pomáhá.

14. října 2012, 20:31:38

jan

ano

19. listopadu 2012, 17:54:51

David Tchelidze

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

6. února 2013, 18:58:49

Eliška

Já osobně jsem chřipku neměla už 4 roky a jsem za to moc ráda. Snažím se, aby celá má rodina jedla zdravě a měla dost pohybu, taky se otužujeme. Dětem ještě pro jistotu dávám každý den Sirup Donald, ten jim posílil imunitu a je to všechno v pořádku. Jsme zdraví.

10. března 2013, 19:56:00

Magda

Když už na nás přijde nějaká ta chřipka, hned začnem užívat sirup Stopkašel, pomáhá celkově proti zánětu, proti kašli, i když je člověk hodně zahleněný, zabere i proti bolestem v krku, snažím se ho vždycky mít doma, protože ho můžou i děti

1. října 2013, 15:10:04

Cyril

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

2. prosince 2013, 11:10:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• viera (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 13:09:17

Ako sa odučiť od Lexauvrínu,poradte prosím Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.