Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Longova metoda - Nový způsob léčby hemoroidů

Zásadní změnu v přístupu k léčbě hemeroidů představuje Longova metoda. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Miky
1x

Chtěl bych se zeptat, má někdo zkušenosti s operací hemoroidů v Jilemnici?

Monika

Krásný den,měla jsem obojí hemoroidy.4.6. byla Longova operace,průběh nic moc,nejhorší je chodit na stolici.Teď je to 14 dní a velké zlepšení,po stolici už menší bolest s troškou krve.Mám už menší otok konečníku,ale beru léky na otoky a změkčovadlo stolice.30.6. jdu do nemocnice na kontrolu,tak doufám,že budu zahojená a řeknu si,za tu zkrutnou bolest to stálo.Držím všem palečky.Monika(operace na Františku)

Honza

Zdravím všechny co mají problémy s hemoroidy.jsem 3 den po operaci (longova metoda) problémy jsem mel cca 8 let.jak vnitřní tak vnější.krvaceni neskutečné.transfuze 1.3 litru krve.prvni 2-3 dny masakr 3 den o mnoho lepší ale pomoci injekce a prasku se to da vydrzet.me hodne pomahala sprcha.hlavne furt oplachovat.prvni toaleta?ani ne takova bolest jako spis strach co cekat a co najdu v zachode.hned po wc sprcha lehnout.najit dobrou polohu a dodržovat pitný režim a stravu.trpel jsem opravdu cca8 let ale jen kvůli tomu že jsem se bal rakoviny.(lepší nevědět)longova metoda super.urcite doporučuji.da se to vydržet a hlavne ta uleva a klidek ze neni v mise krve jak z vola.je to kazdym dnem lepší.no ted běžím opláchnout a jdu sedet na kruh😉😉 držte se a určitě se neni ceho bat.ja jsem docela poser..a zvladl jsem to.jinak nejhorsi stadium a prdelka po longo?jako miminko😉

Jarmila

Za jak dlouho se mohu koupat po operaci hemeroidu v bazenu

Lucie

Zdravím... Bude mi 16 a mám už asi 4 roky problém s hemeroidy. Byla jsem na opichu teď nedávno... Měsíc jsem byla bez pikantní stravy, dva měsíce bez tělocviku a zase se to vrátilo. Jediný problém co mám tak že se díky třem dnům který jsem musela strávit v nemocnici získala fobií z nemocnicniho prostředí. Nevím co mám dělat :( popravdě jsem už přemýšlela nad koncem života protože mě to extrémně trápí ale do nemocnice nechci... Nemá někdo nějaký nápad?! Prosím! Platím zlatem! Čímkoliv :((

Alena Krejcova

Zdravím všechny,co podstoupila operaci Longovou metodou.Byla jsem na ni 18.9.Porad to bolí, spatne chodím na velkou a nic moc.Konecnik mamasi oteklé a bolí.Na kontrolu jdu q2.10.Na operaci jsem byla v Rakovniku.Moc se bojím, tak snad to vydržím.

Jiří Urbánek

Byl jsem před více jak dvěma lety. Nejdříve jsem navštěvoval hemoclinic na poříčí ale tam to bylo jen více a více bolestivé. Peněz to stálo pomalu 30 tisíc korun. Měl jsem tam zlatou žílu nebo jak to jde nazvat. Dvacet let mě to trápilo. Pět dní v Nem.Na Františku a mám jen pozitivní zkušenosti. Jsou tam skvěle zorganizovani a opravdu mi pomohli.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce