Inzerce

Pomozte

Dobrý den, můj tatínek má nádor na mozku, je po 2 operacích a po návštěvách léčitelky...chtěla bych vás poprosit, jestli má někdo zlušenosti s léčbou, která zabrala u hodně pokročilého nádoru...napište na ciky.ciky@seznam.cz Prosím jde o dny......................Iv

Inzerce
Odpovědi
Stana

DOBRÝ DEN VŠEM, HLEDÁM KONTAKT NA PANA REATA, KTERÝ BY MĚL BÝT Z ČECH A KTERÝ PRODĚLAL NÁDOR MOZKU. LÉKAŘI MU NEDÁVALI ŠANCI, ALE ON SE VYLÉČIL. JE TO VELMI DŮLEŽITÉ MÁM NEMOCNÉ DÍTĚ. PROSÍM KDOKOLIV MÁ JAKÉKOLIV INFORMACE O TOMTO ČLOVĚKU NAPIŠTE MI NA s.ondova@seznam.cz DĚKUJU

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. září 2007, 14:49:33

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Klára (Muže bolí hlava jinak než ženy) 20. ledna 2017, 14:49:47

Ahoj, dala jsem cca měsíc zpátky na doporučení právě v této diskuzi a jsem spokojená.… Diskutovat

• Jean (krční páteř - bolesti) 18. ledna 2017, 17:26:18

dopisování Ti nepomůže, je potřeba několikaletá léčba, doktoři to neléčí,… Diskutovat

• Zpocenaruka007 (poceni rukou) 17. ledna 2017, 10:01:03

Potí se mi ruce při tanecnich. Partner to cítí i přes rukavice. Je to velmi trapneeee! Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.